Jak změřit délku rukávu muže

Každý muž potřebuje znát míry rukávů, aby si mohl koupit novou společenskou košili nebo si nechat ušít na míru. Pomocí přítele a ohebné měřicí pásky trvá jen několik minut, než zjistíte délku svého rukávu. Můžete si také změřit rukávy košile, o které už víte, že vám perfektně sedí, a poté si koupit další košili se stejnými rozměry!tenisové výsledky ve francouzštině

Metoda 1 ze 2: Použití vinylové měřicí pásky

 1. Obrázek s názvem Změřte muže

  1 Pořiďte si přítele a flexibilní měřicí pásku na měření délky rukávu. Budete potřebovat někoho, kdo vám změří délku paže, zatímco stojíte na místě. Použijte vinylovou krejčovskou měřicí pásku, která bude sledovat obrysy vaší paže, nikoli jedno z kovových páskových opatření, která se obvykle používají pro stavby nebo domácí projekty.
  • Vinylovou měřicí pásku si můžete koupit v šicím obchodě nebo si ji objednat online.
  • Pokud nemáte flexibilní svinovací metr, můžete použít kousek provázku a poté změřit jeho délku běžným kovovým metrem nebo pravítkem.
 2. Obrázek s názvem Změřte muže

  2 Postavte se co nejpříměji a nehybněji. Ujistěte se, že máte dostatek místa, kde stojíte. Pamatujte si, že váš přítel musí mít místo, kde může stát, aby mohl změřit délku vašeho rukávu.
 3. Obrázek s názvem Změřte muže

  3 Lukem směřujte do strany s rukou v bok. Pokrčte paži v mírném úhlu. Zůstaňte v této poloze, dokud váš přítel nedokončí měření vaší paže.
  • Změříte -li paži, aniž byste ji mírně pokrčili, můžete skončit s příliš krátkým a nepohodlným rukávem.
 4. 4 Měřte od středu zadní části krku po zápěstí. Nechte svého přítele držet měřicí pásku v zadní části krku a položte ji na horní část ramene a dolů na vnější stranu ohnuté paže až k zápěstí, kde chcete, aby vám visila manžeta košile. Přečtěte si svinovací metr a určete délku rukávu.
  • Ujistěte se, že svinovací metr leží na vnější straně paže a směřuje přímo dolů k zápěstí, abyste získali správné měření délky rukávu.
  • Pokud měříte délku rukávu, který šijete, začněte měřit v horní části ramene a poté jděte dolů kolem lokte ke kosti zápěstí.
 5. Obrázek s názvem Změřte muže

  5 Zaznamenejte naměřené hodnoty s přesností na 0,6 cm. Zaokrouhlete dolů nebo nahoru jako obvykle. Vezměte si toto měření s sebou, když nakupujete nové košile.
  • U rukávů bundy odečtěte dalších 1/2 palce (1,3 cm), aby rukáv měl správnou délku a umožnil vysunutí manžety košile zespodu.
  • Vždy si vyzkoušejte trička, když jdete nakupovat, i když máte své míry, protože různé značky a typy triček se mohou hodit různě.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Měření rukávu vaší košile

 1. Obrázek s názvem Změřte muže

  1 Tričko rozložte naplocho, zadní stranou nahoru a jedním rukávem rovně. Použijte tvrdý povrch, jako je stůl nebo podlaha, zapněte košili a položte ji co nejrovněji. Vyhladit rukáv do strany tak plochý, jak jen můžete.
  • Pokud jste pravák, změřte pravý rukáv. Pokud jste levák, změřte levý rukáv.
  • Ujistěte se, že měříte košili, která vám dobře sedí, abyste získali správná měření, která můžete použít k nákupu košil.
 2. Obrázek s názvem Změřte muže

  2 Umístěte konec svinovacího metru doprostřed krku pod límec. Zatlačte prstem dolů na měřicí pásku svou nedominantní rukou a držte ji na místě. Svinovací metr začíná u švu pod límcem, kde je našitý na košili.
  • Podívejte se dovnitř límce, abyste zjistili, kde je značka, a pokud si nejste jisti, kde je střed, zarovnejte pásku.
 3. 3 Vytáhněte svinovací metr podél rukávu až na konec manžety. Měřte přes horní část ramene a dolů po horním okraji rukávu. Ujistěte se, že je svinovací metr tak napnutý, jak jen může být.
  • Použijte flexibilní vinylovou měřicí pásku, jakou používají krejčí, aby získali co nejpřesnější měření. Pokud nemáte, použijte kousek provázku a poté jej změřte běžným metrem nebo pravítkem.
  • Krejčovský metr si můžete koupit v šicím obchodě nebo online.
 4. Obrázek s názvem Změřte muže

  4 Zaokrouhlete měření na nejbližší 0,6 cm. Přečtěte si svinovací metr a zaznamenejte číslo. Nyní máte délku rukávu košile pro budoucí použití! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kde začnete měřit rukáv košile? Mia Danilowicz
  Mistr Tailor Mia Danilowicz je mistr krejčí, který pracuje na začátku a na červeném koberci v Los Angeles v Kalifornii. S více než desetiletou zkušeností se Mia specializuje na svatební a šaty couturier kování, rekonstrukce oděvů a vlastní design. Mia pracovala na předávání cen Oscar, Grammy, SAG Awards a Golden Globes. Mezi její klienty patří dlouhý seznam headlinerů zábavního a módního průmyslu, velké módní časopisy, luxusní spotřebitelské značky a populární média. Mia byla vyškolena na Fashion Institute of Design and Merchandising a získala AA AA v módním designu a BS v Business Management. Mia Danilowicz Odpověď odborníka Master Tailor To závisí na typu rukávu, který vyrábíte. Obecně však začněte v horní části ramene, poté měřte dolů kolem lokte a ke kosti zápěstí.
 • Otázka Jak držím paži při měření rukávů? Mia Danilowicz
  Mistr Tailor Mia Danilowicz je mistr krejčí, který pracuje na začátku a na červeném koberci v Los Angeles v Kalifornii. S více než desetiletou zkušeností se Mia specializuje na svatební a šaty couturier kování, rekonstrukce oděvů a vlastní design. Mia pracovala na předávání cen Oscar, Grammy, SAG Awards a Golden Globes. Mezi její klienty patří dlouhý seznam headlinerů zábavního a módního průmyslu, velké módní časopisy, luxusní spotřebitelské značky a populární média. Mia byla vyškolena na Fashion Institute of Design and Merchandising a získala AA AA v módním designu a BS v Business Management. Mia Danilowicz Odpověď odborníka Master Tailor Při měření rukávu je nejlepší mít loket mírně pokrčený. Když pokrčíte paže, váš rukáv se bude trochu zvedat, a pokud budete měřit rukáv s rovnou paží, může být váš rukáv příliš krátký.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

'Awkwafina je Nora z královen' se vrací pro 2. sezónu dnes večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.Zde je návod, jak sledovat minisérii CBC 'Unspeakable' ve Spojených státech, včetně možností sledování online, pokud nemáte kabel.Jak bezpečně zaparkovat na malém prostoru. Parkování vypadá jako jednoduchý úkol, ale není to vždy snadné. Některá parkovací místa jsou malá a úzká, takže je obtížné bezpečně vjet dovnitř, aniž byste omylem zabouchli auta na obě strany vašeho ...

Zjistěte, jak streamovat a sledovat epizody finále a shledání filmu Bakalář v ráji, pokud nemáte kabel.