Paula Badosa, Aryna Sabalenka náhled „Sabbadosa“ na Roland Garros

„Turné spřízněné duše“ se potřetí utkají v roce 2024, přičemž Sabalenka na antuce letos na jaře ve Stuttgartu jen těsně překonala Badosu.Potřetí v roce 2024 se Aryna Sabalenka ujme své oblíbené tenistky.

tejpování tenisového lokte

„Moc ji miluji,“ nasazená dvojka Pauly Badosové, její další soupeřky na Roland Garros. 'Rád ji vidím hrát a je to opravdu skvělá bojovnice, takže jsou to vždy skvělé zápasy.'Sabalenka ji musela objasnit averze ke sledování ženského tenisu , ale Badosa dostala nejlepší odpověď, když se jí na ni zeptali “ turné spřízněná duše “ po napínavé výhře v prvním kole nad nasazenou 29. Katie Boulterovou.

'Jsem si docela jistý, že sleduje WTA, protože sleduje mě,' prý vtipkovala na své tiskové konferenci ve španělštině .

'Má velkou osobnost, hodnou dívku, vždy přináší tuto dobrou energii, dokonce i na kurt,' dodal Badosa poté, co ve čtvrtek přežil Julii Putincevovou. 'Takže můžete vidět velmi aktivního, velmi intenzivního hráče.'Badosa tuto intenzitu v této sezóně dvakrát viděla na vlastní kůži: na Miami Open, kde Sabalenka hrála svůj první zápas od té doby, co se dozvěděl, že si bývalý partner Konstantin Koltsov vzal život a později na antuce při Porsche Tennis Grand Prix, kde Badosa málem dostal navrch, než utrpěl akutní zranění nohy ve třetím setu .

Samozřejmě, sdílet kurt s [Arynou] po všech těch výsledcích, které dělá, a to vše je potěšením, protože pro mě, víte, minulý rok nebyl snadný. Takže hrát takové zápasy, to všechno stojí za to, víte.  Paula Badosa

'Myslím, že když to naposledy skončilo smutným způsobem, tak jsem se z toho zápasu také hodně naučil,' řekl Badosa, který se posledních 18 měsíců potýká s chronickými problémy se zády. „Myslím, že to bylo z obou stran velmi dobré. Vím, co z její strany v sobotu najdu. Vím, jak proti ní musím hrát. Takže ano, myslím, že to bude zábava.''Řekl bych, že je vždy těžké hrát se svým přítelem, vaším opravdu nejlepším přítelem na turné,' souhlasila Sabalenka poté, co ve druhém kole porazila Moyuku Uchijimu. 'Je to vždycky těžké, ale víme, jak to zvládnout.' Víme, jak oddělit soud a život. Takže je to vždy velká bitva, skvělý boj proti ní. Vždycky mě baví hrát proti ní. Takže jsme tak trochu jako… jsme dobří, když věci oddělujeme.“

„Sabadosa“ se skvěle poprvé zformovala během Tie Break Tens před BNP Paribas Open v roce 2022. Odcházející duo bylo o dva týdny později na kurtu pro čtyřhru v Miami a od té doby sdílejí své mimosoudní činy na sociálních sítích .

Přestože přátelství Sabalenku zaskočilo, dvojnásobná šampionka Australian Open vnímá vztah jako důkaz jejího zrání jako osobnost i jako soutěžící.

  Badosa a Sabalenka se navzájem podporovali v emocionálně náročných sezónách 2024 a v sobotu se utkají ve třetím kole Roland Garros.

Badosa a Sabalenka se navzájem podporovali v emocionálně náročných sezónách 2024 a v sobotu se utkají ve třetím kole Roland Garros.

'Na začátku bych řekla, že jsem byla tak uzavřená a myslela jsem si, že takhle to všechno je,' vysvětlila na své pozápasové tiskové konferenci. „Jako, všichni jsou tak trochu mimo a nemůžete se s nikým přátelit. Ale pak časem, se zkušenostmi na věci přijdeš. Vycházíte spolu dobře.

„Řekl bych, že právě teď s top 10 hráči jsme spolu všichni dobří a mimo kurt se nekonají žádné velké boje. Samozřejmě, na kurtu jsme soupeři, ale mimo kurt... si můžeme povídat, můžeme se bavit.

'Ne, že bychom byli nejlepší přátelé, ale není to jako něco, víš...' uzavírá a hledala správné slovo. 'Tvrdý? Jak to říct, něco šíleného, ​​jako intenzivního. Intenzivní, přesně tak.'

Sabalenková si na kurtu Roland Garros i v průběhu antukového švihu jistě udržela intenzitu, ve svých posledních dvou turnajích prohrála pouze s Igou Swiatekovou a ve dvou kolech prohrála pouhých sedm her. jíl .

Badosaová to měla těžší, i když proti soupeřům vyšší kalibry: když se v obou zápasech vzchopila ze setu, odvrátila poslední tři hry souboje přerušeného deštěm s Putincevovou, která se v Paříži dvakrát dostala do čtvrtfinále, rezervovat nejlepší bitvu se Sabalenkou.

'Samozřejmě, sdílet kurt s [Arynou] po všech těch výsledcích, které dělá, a to vše je potěšením, protože pro mě, víte, minulý rok nebyl snadný,' řekl Badosa. 'Takže hrát takové zápasy, to všechno stojí za to, víš.'

line tenisová sukně

Populární Problémy

Jak zamést podlahu. Zametání podlah je udržuje bez nevzhledného a nehygienického prachu a nečistot a je často prvním krokem v rozsáhlejších úklidových projektech. Přestože zametání může většině lidí připadat jako úkol zdravého rozumu, existuje ...

Jak zabránit zamlžení brýlí. Když se snažíte pracovat nebo plavat, může být frustrující zabývat se neustále mlžnými brýlemi. Naštěstí však existuje několik jednoduchých způsobů, jak se mlhy rychle zbavit. Pokud máte plavecké brýle, ...

Tělesná výchova (PE) je důležitým aspektem učení studenta, zejména v mladém věku. Ať už jste učitel, rodič nebo student, můžete pomoci zlepšit tělesnou výchovu ve školách. Tím, že se zaměříme na vytváření fyzických ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Wizards vs Mavericks online. Zahrnuje možnosti pro diváky, kteří jsou buď na trhu, nebo mimo trh.

Warriors se dnes setkají s Hromem na nedělním basketbalu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online bez kabelu na všech trzích.