Jak hrát vaječnou ruletu

Vaječná ruleta je velmi hloupá, ale extrémně zábavná hra. Ve skořápce se skládá ze šesti vajec, z nichž jedno je syrové a zbytek je uvařený. Hráči se musí vajíčkem praštit do hlav a poražený je ten, kdo dostane syrové vejce - a nepořádek!Kroky

 1. 1 Vyberte množství vajec. Obvyklá částka je 6, jako by to byla hra skutečné rulety. Můžete to však změnit v závislosti na výši hosta. Doporučuje se však nepokračovat, protože napětí se kazí a je nejlepší rozdělit lidi do menších skupin.
 2. 2 Vařte pět vajec, jedno vejce nechte syrové. Všechna vejce dejte do chladu, aby bylo těžké až nemožné zjistit, která byla uvařena.
 3. 3 Uložte chlazená vejce na talíř do vaječných šálků nebo do krabice od vajec.
 4. 4 Srovnejte své hráče. Požádejte je o objednávku nebo jim ji uložte v závislosti na tom, co je pro vaši párty nejlepší. Každý hráč hodně přijde ke stolu nebo lavičce, kde jsou vejce, a vybere si vajíčko. Poté si musí hráč rozbít vajíčko na čelo, aby zjistil, zda vybral to syrové.
  • Informujte hráče, aby byli opatrní, protože vajíčko natvrdo může bolet!
  • Pomáhá také odvrátit příliš mnoho zkoumání vajíček hráčem tím, že jim dáte najevo, že si musí vejce vybrat pouze pohledem a že jakmile si ho vezmou, musí jít dopředu a rozbít si ho o hlavu, i když mají podezření, že je to ten syrový.
 5. 5 Počkejte, kdo získá syrové vejce. Buďte připraveni na ručníky na obličej, papírové ručníky a ubrousky.
 6. 6 Udělit cenu. Je docela těžké dostat vajíčko po celé tváři. Nešťastného výherce určitě rozveselte sladkou cenou. Udělejte to tak hezkým, že si všichni ostatní budou přát, aby získali surové vejce. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když stejně nejdřív seberou a rozbijí syrové vejce? Brooke Kurzeja V tom případě jste s největší pravděpodobností právě vytvořili světový rekord pro nejrychlejší hru vaječné rulety vůbec.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Abyste zachránili oblečení svého hráče, dejte mu zástěru nebo použijte nechtěné pánské košile jako „umělecké obleky“ k ochraně svého oblečení.
 • Udělejte to na podlaze pokryté novinami nebo hadrem nebo někde, kde nezáleží na tom, zda spadne vejce, jako je tráva venku.
 • Kreslení návrhů nebo obrázků na vajíčka může být způsob, jak povzbudit, aby byla některá vejce vybrána před ostatními, a zvýšit tak zábavu!
 • V případě, že první hráč dostane syrové vejce, nechte si postavit další sadu vajec, aby se zvýšila šance, že se bude bavit více hráčů. Můžete mít dokonce play -off! Případně si jen zahrajte se stejným poměrem vařených a syrových vajec, dokud nezbude jen jeden bezpečný hráč.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Použijte absolutně čerstvá vejce. Neexistuje žádná omluva pro naštvání hosta shnilým vejcem.
 • Vzhledem k tomu, že to může zahrnovat bolest způsobenou vařeným vejcem, která vás zasáhne do hlavy, a nepořádek ze špinavého vejce, ujistěte se, že si všichni zúčastnění uvědomují důsledky. Nenuťte nikoho, aby to hrál, a nejlépe se to hraje od dospívání, protože mladší děti by si mohly ublížit tvrdým vejcem.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Vejce
 • Kastrol a voda na vaření
 • Krabice na vejce nebo poháry na vejce pro vystavení
 • Prádlo nebo noviny na podlahu
 • Zakrývejte oblečení nebo zástěry, abyste chránili oblečení hráčů

Populární Problémy

Někdy v roce 2018 koupil Roger Federer pozemek o rozloze 16 000 metrů čtverečních na břehu Curychského jezera.

Andy Murray obchodoval s hity s Rogerem Federerem dříve v sobotu a rozzuřil sociální sítě.„Salt-N-Pepa“, nový životopisný film od společnosti Lifetime, má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Jste fanouškem Warriors od Erin Hunter? Chcete si vytvořit svůj vlastní svět koček válečníků? Pak pokračujte ve čtení, protože to bude epické! Prozkoumejte sérii válečníků. Na začátku každé knihy Warrior Cats je mapa čtyř ...Forma Dominica Thiema přicházející do Roland Garros by nepochybně byla pro Rakušana bodem zájmu.