Jak hrát Super Mario Galaxy

Jste jedním z těch lidí, kteří si právě koupili 'Super Mario Galaxy'? Nebo o tom přemýšlíte a chcete vědět, jestli je to dost dobré? „Super Mario Galaxy“ je skvělá hra, kterou si může užít každý! Zde je postup.Kroky

 1. 1 Po vložení disku Super Mario Galaxy do konzole Wii zapněte Nintendo Wii a vyberte malé pole vlevo nahoře. (Herní kanál)
  • Zobrazí se obrazovka Nabídka Start/Wii. Vyberte Start.
  • Po několika radách, jak udržet lidi nebo předměty kolem sebe v bezpečí při používání Wii Remote, vyskočí titulní stránka hry. Stiskněte současně A a B.
  • Na další stránce bude několik těl podobných asteroidům. Vyberte jeden stisknutím A.
  • Hra vás požádá, abyste vybrali ikonu, která bude reprezentovat váš herní soubor. Vyber jeden.
 2. 2 Po výběru ikony vyberte Přehrát tento soubor.
 3. 3 Nyní můžete začít hrát! Po krátké cutscéně se Mario objeví v Houbovém království. Použijte Nunchuck k ovládání Mario, abyste měli sílu procházet hrou. Chcete -li to provést, nakloňte analogovou páčku ve směru, ve kterém chcete, aby Mario běžel. Lehce se nakloňte, abyste chodili, a hodně běháte.
 4. 4 Mario má také pár skvělých nových tahů. Stisknutím tlačítka A na dálkovém ovladači Wii skočíte. Pokud při běhu skočíte, vyskočíte dopředu ve směru, kterým jdete. Při běhu také při skoku stiskněte A podruhé přímo při přistání a potřetí, když přistanete znovu. To vám umožní provést extra vysoký trojskok, který může být velmi užitečný při obtížných úrovních.
 5. 5 Další pohyb, který můžete udělat, je skok do dálky. Během běhu stiskněte Z na přední straně Nunchucks a poté velmi rychle stiskněte A. (Ujistěte se, že stále běžíte.) Stiskněte je téměř současně, ale stiskněte Z jen krátce před A. Provedete skok, který se natáhne na velmi dlouhé ploše. Toto je velmi důležitý krok. Měli byste se to naučit, jinak budete mít později ve hře spoustu problémů.
 6. 6 Všimněte si, jak se Mario krčí, když stisknete Z. Pokud podržíte Z a budete chodit, bude se pomalu krčit. Stisknutím klávesy A přitom provedete velmi vysoké zpětné salto. (To je také velmi užitečný krok. Naučte se to a použijte to.)
 7. 7 Konečně, Mariov poslední jedinečný tah je převrácení na stranu. Během běhu rychle nakloňte analogovou páčku na Nunchucku v opačném směru, než kam směřujete, a stiskněte A. Provede něco jako boční skok ve formě oblouku. Pomocí těchto pohybů se můžete pohybovat po všech úrovních.
 8. 8 Na úrovni, na které se právě nacházíte (která funguje jako tutoriál), musíte jít přímo k hradu princezny Peach, protože víte, že má něco, co vám chce dát (pokud si přečtete její dopis na začátku hra), dokud se neobjeví cutscene Bowsera, úhlavního nepřítele.
 9. 9 Vyběhněte po cestě, vyhýbejte se ohnivým meteorům, dokud se nedostanete k Peachovu hradu. Následovat bude další cutscéna ukazující Bowserovy vzducholodě vytahující Peachův hrad ze Země a stvoření („Magikoopa“) střílející Maria ze schodů hradu do vesmíru.
 10. 10 Poté se Mario probudí na neznámém planetoidu a uvidí hvězdnou bytost, která se promění v hvězdného zajíčka, a řekne mu, že si chce hrát.
 11. jedenáct Postupujte podle pokynů, které se objevují ve zbytku výukového programu. Bavte se! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak se dostanu z planety s králíky? Musíte králíky pronásledovat a chytit. Jeden je v blízkosti kráteru, jeden je poblíž potrubí a jeden je v nějaké trávě.
 • Otázka Mám konzoli Wii. Jak získám tuto hru? Řeka Najdete ji ve své místní knihovně nebo si ji můžete koupit v GameStop, Target a dalších obchodech, které prodávají videohry.
 • Otázka Je to jen 1 hráč? Hagukanan Top Answerer Existuje režim pro více hráčů, kde Player 1 ovládá body Mario a Player 2 a sbírá položky a Star Bits pomocí kurzoru Wii Remote.
 • Otázka je Mario Galaxy stále k dispozici. Mám Wii, ale jak ho získám? Hagukanan Top Answerer Pravděpodobně ho najdete na GameStop nebo online na stránkách jako eBay nebo Amazon.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Je v pořádku vypadnout z hlavní observatoře. Budete se teleportovat zpět.
 • V každé úrovni můžete získat pouze 999 bitových bitů. Poté, i když nasbíráte hvězdicový bit, nebude započítán do množství hvězdných bitů, které máte.
 • Pokud otáčíte hvězdou v kouli, pokud jste v místě, kde se chystáte spadnout, držte Wii Remote svisle, rovně nahoru. Díky tomu přestanete.
 • Chcete -li hrát jako Luigi, musíte najít všech 120 mocenských hvězd ve všech kopulích a poté požádat Rosalinu, aby znovu bojovala s Bowserem. Na konci kreditů dostanete zprávu, že nyní můžete hrát jako Luigi. Vrátíte se na titulní obrazovku. Vyberte svůj soubor a na pravé straně obrazovky uvidíte tlačítko s ikonami Maria a Luigiho a šipku mezi nimi. Stiskněte A na tomto tlačítku a začnete hrát jako Luigi (začíná v okamžiku, kdy se probudí na nové planetě, bráně). Pamatujte, že kdykoli jste na obrazovce pomocí tlačítka, můžete přepínat tam a zpět mezi Mariem a Luigim.
 • Tři hvězdy zelené energie se nacházejí v Buoy Base Galaxy, Battlerock Galaxy a Dusty Dune Galaxy.
 • Luigi ztrácí vzduch při plavání rychleji než Mario, zvláště při točení pod vodou.
 • Pokud jste frustrovaní, nerozhodujte se jen o tom, že hru navždy ukončíte. Je to opravdu zábavná hra! (Záleží na tom, zda jste fanouškem Mario nebo ne.)
 • Poté, co si poprvé promluvíte s Rosalinou, získáte sílu točit. Chcete -li to provést, zatřeste Wii Remote. Toto bude váš nejčastější útok spolu se skákáním na nepřátele.
 • Pokud získáte schopnost létat, nemůžete létat z jedné planety na druhou (například z observatoře komety na planetu Trial Galaxy). Prostě spadnete do vesmíru, i když to můžete udělat jen ve hvězdárně a bráně.
 • Popadněte minci a doplňte tak třetinu svého života. Získejte 50 coinů nebo hvězdných bitů a získáte celý život navíc.
 • Boo nemůžete zabít, pokud jej neuvedete na světlo nebo použijete 'Rainbow Mario'.
 • Pokud se obrátíte na nepřítele, obvykle za sebou zanechají tři hvězdné bity, ale pokud na ně skočíte, zanechají za sebou minci.
 • Pokud budete mluvit s Polari, černou lumou, ukáže vám mapu všech galaxií. Vyberte galaxii, abyste viděli, kolik máte energetických hvězd, a vyberte hvězdu, abyste zjistili, na jaké úrovni je. Mapa vám také ukáže, jaké galaxie v současné době obíhá kometa. Pokud jste nevybrali galaxii, můžete stisknutím A přepínat mezi mapou všech galaxií a mapou observatoře se všemi kopulemi. Pokud je na galaxii nebo ještě lépe kopuli symbol koruny, znamená to, že jste galaxii/kopuli zcela dokončili. To znamená, že jste buď našli všechny možné energetické hvězdy v galaxii, nebo jste dokončili každou galaxii v kupoli.
 • Vždy noste poutko na zápěstí a bundu Wii Remote.
 • Pokud má hvězda síly a? přes to na seznamu mocenských hvězd, které máte a nemáte, to znamená, že na úrovni, kterou jste ještě nezískali, je skrytá hvězda. (Obvykle budete muset nakrmit hladovou lumu, která vytvoří novou planetu, nebo zachránit Luigiho, který pro vás našel hvězdu moci.
 • Když máte na sobě včelí oblek, budete chodit (téměř) normálně v medu, zatímco se v něm budete pomalu plahočit, pokud jste normální Mario (nebo Luigi).
 • Pokud si nepřejete konec hry a vraťte se na titulní stránku, získejte vždy co nejvíce zelených hub.
 • Ujistěte se, že nasbíráte co nejvíce hvězdných bitů. Nikdy nevíte, kdy narazíte na hladovou lumu.
 • Pokud při procházení paprskem neustále padáte a ztrácíte životy, nebojte se pustit A nebo ho dokonce opakovaně klepat místo držení, aby byl Ray pomalejší, což vám umožní být opatrnější. Nebojte se! Máte spoustu času a časový limit s největší pravděpodobností překonáte.
 • Pokud skočíte, ale potřebujete to trochu navíc, zatřeste Wii Remote, aby se Mario točil ve vzduchu.
 • Luigi se může třikrát vydat a najít pro tebe hvězdu moci: jednou v 'Bee Mario/Bee Luigi přebírá úroveň letu v galaxii Honeyhive, jednou v úrovni Battlerock Barrage v Battlerock Galaxy (tohle je zelená síla hvězda) a jindy v úrovni Dino Piranha v galaxii Good Egg.
 • Když s Luigim získáte všech 120 mocenských hvězd a bojujete s Bowserem, na konci kreditů se vám zobrazí zpráva, že jste odemkli galaxii Grand Finale, ke které se dostanete, když si promluvíte se čtvrtou zelenou Lumou, která se objeví u soudu planeta galaxie. Přivede vás na hvězdný festival, kde budete muset posbírat 100 purpurových mincí podél cesty. (Toto je pravděpodobně nejjednodušší galaxie.) Na konci získáte mocnou hvězdu pro celkem 121 hvězd. Můžete hrát s Mariem i Luigim, a pokud získáte hvězdu s oběma z nich, budete mít nasbíráno celkem 242 mocenských hvězd!
 • Zelené houby jsou po celé hvězdárně, ale budete muset umět létat, abyste jich pár získali (včetně té pod bránou a té v horní části hvězdárny).

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud jde o poslední varování, nestřílejte do Lumas [velmi mnoho] hvězdných bitů bez ohledu na to, jak roztomilé jsou jejich malé vrzání a chichotání.
 • Když jste v bublině (zvláště v galaxii Bubble Blast), ignorujte velké? mince, které odemknou cestu běžných mincí. Pokud se soustředíte na mince, stane se z nich velké rozptýlení a vaše bublina vás určitě něčím vyskočí.
 • Nikdy na observatoři nikdy neodstřelte všechny své hvězdné bity a pak dokončete galaxii bez bitů. Stanete se rozbitým bytem.
reklama

Populární Problémy

Jak říci „Jste vítáni“ ve francouzštině. Možná už víte, že „merci“ (mair-see) znamená ve francouzštině „děkuji“. Ale kromě poděkování ostatním byste také měli vědět, jak reagovat, když vám někdo řekne „milosrdenství“. Ve většině neformálních ...

Jak zapůsobit na dívku, která se dostala z vaší ligy. Všichni ji milují, ty ji miluješ a myslíš si, že jsi jen průměrný člověk, na kterého se nikdy nepodívá. Jinými slovy si myslíte, že je mimo vaši ligu. Ve skutečnosti je mimo ...Jak rozvázat tkaničky nebo šňůrky. Uzly udržují naše boty na sobě, zadržují naše oděvy a umožňují nám plout naše lodě. V zásadě jsou uzly skvělé. Ale když se uzel zvrtne, může jeho rozvazování být namáhavé a frustrující ...

Pohled na 5 ženských tenistek, které svého talentu neučinily úplnou spravedlnost.