Top 9 německých tenistů všech dob

Nejmladší vítěz Wimbledonu ve dvouhře - Boris Becker

Nejmladší vítěz Wimbledonu ve dvouhře - Boris BeckerNěmecko může být považováno za fotbalový gigant i za národ proslulý výrobou šampionů v motoristickém sportu, ale je také docela zdatný v tenise.I když to není na stejné úrovni jako Francie, Austrálie, USA nebo Velká Británie, pokud jde o produkci grandslamových šampionů, němečtí tenisté vždy okusili na turné značné úspěchy - ať už na okruhu ATP nebo na okruhu WTA.V současné době je šest Němců zařazeno do Top 100 žebříčku ATP a pět Němců je zařazeno do top 100 žebříčku WTA.

Německo vyrobilo osm grandslamových šampionů. První případ Němce, který zvedl grandslamovou trofej, se objevil v roce 1931 a poslední případ přišel letos v roce 2018.Kvůli stručnosti omezujeme tuto prezentaci tak, aby zahrnovala pouze Němce, kteří byli grandslamovými šampiony. Výjimkou je však mladý talent Alexander Zverev, který je ve svých 21 letech držitelem 3 titulů ATP Masters 1000 a 1 trofeje ATP Finals.Bez dalších okolků je zde seznam devíti nejlepších německých tenistů všech dob.

# 9 Cilly Aussem

Cilly Aussem

Cilly AussemCilly Aussem byla vůbec první Němkou, která získala grandslamový titul - v mužích i ženách. Udělala to, když vyhrála prestižní wimbledonské mistrovství v roce 1931. Ve stejném roce také vyhrála francouzské otevřené mistrovství.Jejím mentorem, trenérem a partnerem smíšené čtyřhry v té době byla americká legenda Bill Tilden. Společně získali titul smíšené čtyřhry na French Open Championships v roce 1930.

Ausseem byla zařazena mezi 10 nejlepších v letech 1928 až 194. A v letech 1930 a 1931 byla hráčkou na druhém místě za legendární Helen Wills Moodyovou.

domácí tenisky

Za zmínku stojí hluboký vliv, který měl Bill Tilden ve své kariéře. Byla to Tilden, která, když byla v mladém věku svědkem jejího talentu, povzbudila svého otce, aby jí umožnil cestovat do zámoří a usilovně se věnovat tomuto sportu.

Populární Problémy

Jak masírovat bolest dolní části zad. Bolest dolní části zad většinou sama odezní během několika dní. Pokud tomu tak není, bolest dolní části zad lze zvládnout kombinací masáže a cvičení. Chcete -li zmírnit bolest dolní části zad pomocí masáže, ...

Monica Seles si nemohla přát lepší start do své hráčské kariéry, ale bodný incident všechno v jejím životě změnil.

Video: Wimbledonský kluk bere skvělý úlovek

Pokud nemáte kabel, stále existuje mnoho různých způsobů, jak můžete sledovat nové epizody 'American Idol' online. Zde je kompletní průvodce.

Jak zastavit slinění. Nadměrné slinění nebo hypersalivace může být na obtíž. V závažných případech může mít zásadní dopad na kvalitu života. Chcete -li se vypořádat s menšími případy, zkuste se vyvarovat jídla a pachů, které stimulují slinění ....