Rafael Nadal plánuje zřídit značkové tenisové kluby po celé Evropě a Asii

Rafael Nadal

Rafael NadalDvacetinásobný grandslamový šampion Rafael Nadal je připraven rozšířit své obchodní aktivity uvedením značky Rafa Nadal Club, nového formátu zaměřeného na velká města v Evropě a Asii.V současné době zahrnuje portfolio akademie Rafaela Nadala akademie Rafa Nadala v Manacoru a Kuvajtu a tenisové centrum Rafa Nadala v Mexiku. Akademie Rafa Nadala od Movistar kombinuje tenis a vzdělávání, což studentům umožňuje pokračovat v tenisové kariéře a pokračovat v akademickém studiu.Mezitím tenisové centrum Rafa Nadal v Mexiku nabízí tenisovým fanouškům šanci poznat na vlastní kůži, jaké to je trénovat metodou Rafa Nadal Academy.

Klubová značka Rafa Nadal by byla podobná akademii Manacor a zařízení v Mexiku, jak upozornil Carlos Costa . Costa je obchodním manažerem akademie Rafa Nadala a také agentem Rafaela Nadala.'Je to koncept klubu, jako je ten, který jsme vytvořili v Manacoru, ale který chceme vzít do velkých měst světa,' řekl Costa.
„Cílem je sloužit dospělým a mladým lidem, ale také mít posilovnu, pádlo a lázně; je to mix mezi Rafa Nadal Academy od Movistar a Rafa Nadal Tennis Center, “dodal.

Costa údajně vyjednává s investory, hotely a letovisky na propagaci konceptu v Evropě, Asii a na Středním východě. Některá z míst zvažovaných pro tento podnik jsou Šanghaj, Dubaj a Singapur.Tým Rafaela Nadala aktuálně hledá ty správné partnery, se kterými by mohl spolupracovat. Díky partnerství by španělský šampion poskytl značku a metodiku a investor by se měl zaměřit na financování a místní požadavky.

'Rádi máme partnery, kteří mají znalosti ve světě sportu a tenisu,' dodal Costa. `` (Jsme v) Nespěchejte. Právě teď jde o to překonat těžký rok, který máme. Nyní jsme lépe připraveni čelit situaci (zablokování a pandemie) a začít vážit v budoucnosti. '

Rozšíření se dočká také akademie Rafaela Nadala v Kuvajtu

Rafael Nadal

Rafael NadalPrvní Rafa Nadal Club již funguje v Kuvajtu, kde Rafael Nadal spolupracuje s místním partnerem, společností Tandeem Group. Jedná se o první mezinárodní školicí zařízení od Nadala, ve druhé fázi bude postavena rezidenční akademie.„V Asii si naši partneři velmi cení spojení se značkou, jako je Rafael Nadal,“ pokračoval Carlos Costa. 'Areál jsme otevřeli v únoru a Covid-19 vše paralyzoval, ale tam máme tým techniků vyškolených v Manacoru pod vedením Nuno Marquese, který byl hlavním trenérem akademie a nyní tam vede tenisový projekt.'

Populární Problémy

Státní soupeři Texas a Rice se v sobotu setkají na stadionu NRG. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Tyra Banks je zpět jako panenka ožívající v 'Life-Size 2', pokračování klasiky z roku 2000. Zde je návod, jak sledovat film online, pokud nemáte kabel.

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat hru Bears vs Raiders Week 5 online bez kabelu.

Roger Federer měl škrábavý start, ale setřásl to, aby ve čtvrtečním zápase druhého kola Wimbledonu vyhnal francouzského Richarda Gasqueta.

Snažíte se přijít na to, jak sledovat ceny Akademie online? Získejte přehled o možnostech živého streamování Oscarů 2019 bez kabelu zde.

Dominic Thiem hovořil o tom, že fanoušci mají povolení na Vienna Open, což už možná dlouho neplatí. Thiem také hovořil o tom, jak vítězství velkých titulů pomáhá hráčům překonat těžké chvíle na turné.