Jak hrát Super Smash Bros. Brawl pro Wii

Ano, Super Smash Bros. Brawl je hra, kterou může hrát každý. Je to nejlepší jako hra pro více hráčů, takže zde je několik účinných tipů k obecnému úspěchu. Všechny tipy na postavy jsou postavy ze hry Super Smash Bros. Brawl, která je pro Wii. Odhalí se tajné postavy, například Sonic, Solid Snake, ROB, Toon Link a mnoho dalšího!

boty pro tenisty

Kroky

 1. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii Krok 1

  1 Zapněte svůj Wii a vaše televize.
 2. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii Krok 2

  2 Na úvodní obrazovce stiskněte NA .
 3. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 3

  3 Vložte disk dovnitř.
 4. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 4

  4 Kliknutím na kanál disku přejděte na hlavní obrazovku pro Brawl.
 5. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 5

  5 Začněte kliknutím na „Solo“ a „Training“. '
 6. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 6

  6 Vyberte si postavu; Doporučujeme Link, Kirby, Pikachu, Mario. Hrajte na jevišti „Battlefield“ (vlevo nahoře) pomocí základního ovladače Wii, drženého bokem. The 1 a 2 tlačítka by měla být po pravé ruce a ovládacího panelu ( , , , a tlačítka) by měla být po vaší levici.
 7. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 7

  7 Začněte pohybem. Stisknutím pravého a levého tlačítka na ovládacím panelu se můžete pohybovat doprava a doleva, stisknutím na ovládacím panelu vyskočíte nebo klepnutím dolů na ovládacím panelu na plošině projdete. Většina postav může ve vzduchu použít pouze dva skoky, ale postavy jako Kirby, Meta Knight a King Dedede mohou použít 5 skoků do vzduchu. Charizard může skočit 3 a Pit může skočit 4.
 8. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 8

  8 Zkuste použít základní útoky. zmáčkni 2 tlačítko pro použití standardního útoku. Zkuste také zaútočit na svého nepohyblivého protivníka standardními útoky, zatímco se přesunete, abyste použili jiný útok. Pokud používáte ovladač GameCube, klasický ovladač nebo dálkový ovladač Wii s Nunchukem, stiskněte tlačítko NA místo toho tlačítko.
 9. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 9

  9 Používejte speciální pohyby. To je také zahrnuto v Informace o rvačce SSB . Chcete -li použít speciální tah, stiskněte 1 knoflík. Každá postava má čtyři speciální tahy a žádné dvě postavy nemají přesně stejnou sadu speciálních tahů (i když postavy Star Fox jsou dost podobné a Link a Toon Link a další ...). Tyto čtyři typy jsou:
  • Standardní speciální tah stisknutím 1 bez pohybu.
  • Boční speciální tah stisknutím 1 při pohybu do strany.
  • Zvláštní pohyb nahoru stisknutím 1 při stisknutí nahoru. (nemusí nutně skákat)
  • Dolů speciální tah stisknutím 1 při stisknutí dolů. Pro obnovu lze použít většinu nahoru speciálních tahů (viz níže). Pokud používáte ovladač GameCube, klasický ovladač nebo dálkový ovladač Wii s Nunchukem, stiskněte tlačítko B místo toho tlačítko. Můžete také chytit dalšího bojovníka pomocí NA a B s Wii Remote s Nunchukem, s Wii Remote, S s ovladači.


 10. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 10

  10 Srazte soupeře dostatečně tvrdě z pódia, aby vyletěli z obrazovky. V dolní části obrazovky si všimnete procentního metru, který se zvyšuje s každým provedeným zásahem; čím vyšší je procentuální metr postavy, tím dále letí při zásahu. [1] Také si všimnete, že pokud není postava CPU zabita, skočí zpět na jeviště. Tomu se říká zotavení, a je zásadní při pokusu o návrat na hlavní platformu jeviště poté, co byl sražen. Když jste odraženi, použijte oba nebo všechny vzduchové skoky a poté se většinou svým speciálním tahem Nahoru dostanete zpět na jeviště. Zkuste vyskočit a vrátit se na jeviště. [2]
 11. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 11

  jedenáct Položky jsou klíčovou součástí Smash Bros. Stisknutím tlačítka + (nebo Start na ovladači GameCube nebo na klasickém ovladači) otevřete nabídku Pauza tréninku. Přejděte na „Položky“ a klikněte na „Beam Sword“. Pomocí standardního útoku seberte meč paprsku, který se objeví. To je způsob, jak uchopit předmět. Chcete -li použít předmět, použijte také standardní útok. Chcete -li předmět odhodit, použijte drapák (viz později; prozatím se základním ovladačem Wii stiskněte 2 a podržte B). Mezi další základní položky patří Vějíř a Hvězdná tyč. Dále zkuste použít položku při zapnutí. Pořiďte si Bunny Hooda a zkuste se hýbat a skákat. Mezi další položky při zapnutí patří Franklin Badge a Super Mushroom. Nakonec uvolněte Smash Ball. Smash Ball bude létat po obrazovce a musíte ho porazit, dokud se nerozbije, a v tom okamžiku začnete zářit. Zatímco záříte, použijte standardní speciální tah k provedení Final Smash, silného, ​​jedinečného útoku. Podrobný seznam všech položek zobrazíte kliknutím tady .
 12. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 12

  12 Seznamte se s hrou. Hrajte 5 rvaček a odemkněte Ness, porazte Classic, abyste odemkli Marth, porazte prvních asi 10 událostí, zahrajte si trochu na stadionu, použijte Coin Launcher k získání trofejí a podívejte se na obrazovku Výzvy, abyste zjistili, co potřebujete odemknout.
  • Vydejte se jednou ze dvou cest: Můžete se stát lepším bojovníkem v základním režimu, nebo můžete vymazat Adventure Mode: The Subspace Emissary. Buď je v pořádku, a nakonec budete muset udělat obojí, ale pořadí, ve kterém se o ně staráte, je důležité. První bude popsáno zde, ale to neznamená, že je před druhým.
 13. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 13

  13 Vraťte se do tréninkového režimu. V tomto okamžiku jste měli jít do Ovládacích prvků v Možnostech a vidět ovládací prvky pro Wii Remote s Nunchukem, ovladačem GameCube a klasickým ovladačem. Pokud chcete postoupit, měli jste již přepnout na jeden z těchto tří. Doporučuje se ovladač GameCube, ale stejně dobře funguje ovladač Wii Remote s Nunchukem nebo Classic Controller.
 14. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 14

  14 Hrajte zápasy jeden na jednoho. Tyto zápasy se odvíjejí od surových dovedností hráče. Nejdůležitějším pravidlem těchto zápasů (jako u všech ostatních zápasů) je znát svoji postavu. Vydejte se na mnoho rychlých kombinovaných úderů, abyste nasbírali procentuální poškození svého protivníka. V zápasech jeden na jednoho se silně zaměřte na uhýbání (vysvětleno v Tipech). Speciální útoky jsou užitečné hlavně pro rychlé, jednotlivé zásahy v zápasech jeden na jednoho; Normální útoky jsou obvykle tou lepší cestou. Existují věci jako Final Smashes; každá postava má jinou. Jsou to nejsilnější útoky.
 15. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 15

  patnáct Hrajte týmové zápasy. Tady není moc co říct, ale zkuste se svým spoluhráčem žonglovat se soupeři. Speciální útoky jsou i zde o něco lepší. Jedná se spíše o boj typu „jakýmkoli způsobem“.
 16. Obrázek s názvem Play Super Smash Bros. Brawl pro Wii, krok 16

  16 Hrajte zápasy zdarma pro všechny. V těchto zápasech se může stát cokoli. Zkuste použít skupinové útoky a silné útoky. Naše oblíbené postavy pro tyto zápasy jsou Lucas, Sonic, Ike a Snake. Je pravděpodobné, že položky budou zapnuté, takže se jedná o zápasy, kde se může stát cokoli. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kolik ovladačů Wii mohu použít pro Super Smash Bros Brawl? Redaktor Krijim Můžete použít čtyři, pro každého hráče jeden.
 • Otázka Existuje ve hře tutoriál, který mi může pomoci lépe porozumět? Ano. Přejděte na Data, vyberte Filmy a sledujte ten s názvem „Jak hrát“.
 • Otázka Jak udělám Final Smash? Poté, co získáte smeč, počkejte asi sekundu a půl, poté stiskněte tlačítko B (nebo jakýkoli ekvivalent, v závislosti na ovladači).
 • Otázka Mohu hrát se dvěma hráči současně? Garrett Top Answerer Pokud jsou připojeny dva dálkové ovladače, ano.
 • Otázka Může jeden člověk hrát sám? Ano, na klasice, událostech, stadionu nebo tréninku. Můžete také hrát s hráčem AI, pokud nemáte s kým hrát.
 • Otázka Jak vyberu postavu? Kurzorem pohybujete pomocí d-padu nebo nunchucku a na znaku stisknete A.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Experimentujte s mnoha postavami, je zábavné hrát za každého, abyste zjistili, koho rádi používáte.
 • Super Smash Bros. Brawl má být zábava. Získejte tedy pár přátel na své místo a zahrajte si!
 • Smash Bros. je hra, kde se může stát cokoli. Najděte nějaké zábavné položky; nikdy nevíš, kdy na něco přijdeš.
 • Když najdete předmět ve tvaru koule, stiskněte A, 2, X, zvedněte jej, poté zamířte a poté znovu podržte toto tlačítko, aby se spustilo.
 • Vyhýbání se je důležité pro boje a může vám dát náskok ve všech rvačkách. Ovládání je: ovladač Classic/GameCube-podržte R. zvedněte štít, poté stiskněte dolů nebo dvakrát klepněte na obě strany. Také můžete stisknout R. ve vzduchu uhýbat. Wii Remote (drženo bokem): podržte B zvedněte štít, poté stiskněte dolů nebo dvakrát klepněte na obě strany. Také můžete stisknout B ve vzduchu uhýbat. Wii Remote a Nunchuk: Hold S zvedněte štít, poté stiskněte dolů nebo dvakrát klepněte na obě strany. Také můžete stisknout S ve vzduchu uhýbat.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Wii.
 • Kombinace Wii Remote, Remote a Nunchuk, Classic Controller a Wii Remote combo nebo GameCube.
 • Rozbijte disk Bros nebo si jej stáhněte na Wii U.

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Pád z koně je téměř nevyhnutelný, pokud jezdíte často. Naučit se předcházet pádům a elegantnímu pádu, když k tomu dojde, může pomoci zabránit vážnému zranění, i když nemůžete nic udělat, abyste se úplně chránili. Pokud jsi...

Jak používat výtah Hoyer. Hoyer Lift je mechanické zařízení určené k bezpečnému zvedání pacientů. Ačkoli je Hoyer obchodní značkou, často se používá jako obecný termín pro označení jakéhokoli mechanického zvedání pacienta. Většina pacientských výtahů pracuje v ...

Jak léčit revmatoidní artritidu v krku. Revmatoidní artritida na krku, zejména kolem obratlů C1-C2 nebo atlantoaxiálního kloubu, je bolestivá a může vám bránit v užívání si běžných aktivit. Naštěstí existují ...

Rameno je nejpohyblivějším kloubem v lidském těle a v důsledku toho se vaše lopatky snadno napnou nebo namáhají. Prasknutí lopatek může pomoci zmírnit tlak a zmírnit bolest způsobenou fyzickým ...

Jak navléknout šicí stroj Kenmore. Než budete moci svůj šicí stroj Kenmore používat, musíte se ujistit, že je stroj správně navlečen z horní i spodní části. Proces vytváření vláken je obvykle velmi přímočarý, ale ...

Několik lidí chodí do světa, aby udělali něco, co by nikdo jiný nedokázal. V polovině 70. let byl Wimbledon svědkem jednoho z největších konkurentů v historii tohoto sportu. Mnozí ho považovali za první rockovou hvězdu profesionálního tenisu. Švéd Bjorn Borg hrál každý úžasný tenis.