Jak vyrazit rychlostí

Někteří lidé mají výbušnější svaly než ostatní, a proto mohou generovat rychlejší údery. Cvičením a správnou technikou však můžete rychlost úderu zvýšit. Nezapomeňte se správně zahřát a trénovat s cílem dosáhnout maximální rychlosti.

kde mohu poblíž hrát tenis?

Část 1 ze 3: Házení Best Jab

 1. Obrázek s názvem Punch with Speed ​​Krok 1

  1 Zaujměte postoj. Úder je nejrychlejší úder, který můžete hodit. Mírně pokrčte záda s pokrčenými koleny. Lokty držte směrem dovnitř k tělu, pěstmi nahoru a těsně u obličeje. Zastrčte bradu, abyste chránili čelist a postavte se na chodidla. Strana vašeho těla s vaší dominantní rukou by měla být nakloněna za rameno vaší nedominantní strany.
  • Pokud například chcete hodit levou rukou, pravá strana těla bude před levou. Vaše dominantní strana by měla být stočená a připravená hodit úder.
  • Připravte si ruku na házení úderem zavřením prstů. Palec byste měli držet mimo pěst, protože pokud ho do něj zastrčíte, může dojít ke zlomeninám prstů.


 2. Obrázek s názvem Punch With Speed ​​Krok 2

  2 K úderu použijte celé tělo. Pouze používání svalů paže nevytváří vaši maximální rychlost nebo sílu. Při pohybu vpřed použijte váhu a sílu svého těla. Vyhoďte úder tak, že vykročíte a zkroutíte tělo. To využívá nejsilnější svaly nohou k pohonu úderu vpřed.
  • Jakmile hodíte úderem, vraťte se zpět do svého postoje, abyste hodili další ránu nebo bránili protiútokem.
  • Když hodíte svou práci, plně natáhněte paži, abyste využili všechny svaly paží.
 3. Obrázek s názvem Punch with Speed ​​Krok 3

  3 Nechte svaly zotavit se. Poté, co hodíte úder, se nadechněte a relaxujte. Dejte si pauzu a nevyhazujte více úderů, protože s každým dalším úderem budete pomalejší. Jakmile únava odezní, pokračujte v tréninku. Přestávka mezi údery vám umožní soustředit se na každý úder a generovat maximální rychlost. Nechcete plýtvat energií na slabé nebo pomalé pohyby.
  • Před zaměřením na rychlost házejte pořádnými údery. Rychlost bude k ničemu, pokud je váš úder slabý nebo si zlomí prsty.
  reklama

Část 2 ze 3: Zvýšení rychlosti tréninkem

 1. Obrázek s názvem Punch With Speed ​​Krok 4

  1 Zaměřte se na techniku. Správná technika zajišťuje žádný zbytečný pohyb. Chcete, aby váš úder byl co nejefektivnější, abyste se ujistili, že je pohyb zaměřen čistě na rychlost. Vyhněte se vznícení loktů. Chcete udeřit s rychlostí i přesností.
 2. Obrázek s názvem Punch with Speed ​​Krok 5

  2 Vizualizujte svou rychlost. Psychicky se připravte na vytváření rychlosti zobrazováním rychlých předmětů, jako je stíhačka, závodní auto nebo blesk, jak vrháte úder. Zhluboka se nadechněte, uvolněte se a vrhněte úder, jako byste byli rychlým předmětem, který si dokážete představit.
 3. Obrázek s názvem Punch With Speed ​​Krok 6

  3 Používejte ruční závaží. Stínový box na čtyři dvouminutová kola. Na první a třetí kolo použijte jednu nebo dvě libry. Ve druhém a čtvrtém kole nepoužívejte žádnou váhu a vnímejte rozdíl v rychlosti ruky.
  • Výhody použití závaží ve stínovém boxu spočívají v tom, že posilují vaše ramenní svaly a paže. To nejen zvyšuje rychlost, ale také výkon.
 4. Obrázek s názvem Punch With Speed ​​Krok 7

  4 Při posilování se zaměřte na rychlost. Provádějte sprinty, rychlostní cvičení a kombinace rychlých úderů. Rychlostní cvičení zahrnují kliky s výbušnou rychlostí a sedy lehy na posílení vašeho jádra. Shadow box, děrujte boxovací pytel a skákejte přes švihadlo na maximální rychlost.
  • Proveďte 10 x 10 sad kliků a sedů. Proveďte šest jednominutových kol stínového boxu, boxovacího pytle a švihadla, mezi jednotlivými koly odpočívejte pouze 15 sekund.
 5. Obrázek s názvem Punch With Speed ​​Krok 8

  5 Zůstaň uvolněný. Napjaté svaly neprodukují velkou rychlost. Chcete, aby váš pohyb byl plynulý. Nezaťahujte pěst do poslední možné sekundy, než udeříte. Ovládejte svůj dech a mějte uvolněná ramena. reklama

Část 3 ze 3: Zahřívání ke snížení úrazů

 1. Obrázek s názvem Punch With Speed, krok 9

  1 Cvičte tolik, kolik vám dovolí váš rozvrh. Vaše rychlost se zvýší pouze tehdy, pokud si dáte práci. Vaše údery se nezrychlí, pokud nezadáte čas. Chcete rozvíjet svalovou paměť opakováním stejné techniky znovu a znovu. Dokončení cvičení a rozvíjení rutiny vám vtiskne pohyb do paměti.
 2. Obrázek s názvem Punch With Speed ​​Krok 10

  2 Uvolněte se díky dynamickým úsekům. Dynamické úseky vyžadují pohyb k protažení svalů, zatímco statické protahování vyžaduje, abyste svaly natáhli a drželi. Zapojte svaly a zahřejte se dynamickými úseky. Některé příklady dynamických úseků, které vám pomohou s vaší rychlostí, jsou dřepy, skákací zvedáky, švihadlo a výpady.
  • Natáhněte ruce objímáním nebo otáčením paže. Dokud máte pocit, že se vaše tělo pohybuje a vaše svaly se aktivují, pravděpodobně dynamicky protahujete.
  • Vaše svaly lze přirovnat k gumičkám. Za studena budou těsné a stažené. Po zahřátí svalů je pohyb snazší. Rozcvičku dokončete, jakmile ucítíte, že jsou vaše svaly uvolněné.
 3. Obrázek s názvem Punch With Speed ​​Krok 11

  3 Noste správné vybavení. Noste sportovní oblečení a správnou obuv. Chcete, aby vaše oblečení bylo pohodlné a nemělo by vás omezovat v pohybu. Ujistěte se, že jste si pevně šněrovali boty, abyste získali správnou trakci.
  • Nejezte těžké jídlo před cvičením nebo cvičením s prázdným žaludkem. Jezte zdravou lehkou svačinku, abyste si prošli cvičením, protože mastné nezdravé jídlo, jako jsou hamburgery, ve vás vyvolá letargii. Nezapomeňte během cvičení pít hodně vody, abyste zůstali hydratovaní.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Dělá vám kliky rychlejší úder? Asher Smiley
  Self Defense Trainer Asher Smiley je vlastníkem a vedoucím instruktorem Krav Maga Revolution v Petaluma v Kalifornii. Asher získal certifikaci instruktora úrovně 1 v americkém systému Krav Maga. V roce 2017 trénoval s International Kapap Federation Combat Krav Maga International, absolvoval 7denní taktický seminář a 8denní kurz instruktora CKMI. Asher Smiley Trenér sebeobrany Expertní odpověď Kliky vám pomohou zasáhnout tvrději, ale rychlost vychází z vašich nohou a schopnosti rychle lusknout nohama. Navrhuji, abyste si procvičili nohy výpady, dřepy a skákacími cviky, stejně jako jádro s kliky, prkny a zvedáním nohou.
 • Otázka Jak ho srazím tlakovým bodem? Spojení zubů a čelistí je jedním z tlakových bodů pro přímé údery. Nosy mají spoustu nervových buněk, které přinášejí spoustu bolesti. Úder na bradu může někoho KO (háky) také, kde se vaše čelistní kosti a obličejové kosti spojí, může být smrtelným tlakovým bodem. Chrám zároveň způsobí bolest a poškození mozku vašeho protivníka.
 • Otázka Proč mě bolí bicepsy a tricepsy den po úderu? Používáte své svaly, což vede k bolestivosti, jak se vaše svaly obnovují a posilují.
 • Otázka Co když nemám posilovnu? Děrování ve vzduchu je také pěkný způsob. Pro mě jsem praštil 1200krát denně do vzduchu (prostě nic) a teď dokážu za sekundu praštit 5-6 pěstmi.
 • Otázka Proč mě bolí rameno, když hodím ranou? Sanyukta123 Pokud vás bolí rameno, házíte rameno úderem. Postavte se vysoko, zatáhněte ramena dozadu a pak udeřte.
 • Otázka Musím cvičit oběma rukama nebo jen dominantní rukou? Měli byste cvičit oběma rukama, pokud to děláte pro skutečný bojový sport (box, MMA atd.).
Nezodpovězené otázkyPoložit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nečekejte, že budete rychlejší jen za jeden den, chce to čas a odhodlání.
 • Odpočiňte si, jak nejlépe můžete, zatímco děrujete, napnuté svaly budou působit proti vám.
 • Kupte si činku, kterou zvládnete.
 • Při děrování mějte loket mírně pokrčený, což pomáhá síle a snižuje množství zranění, které můžete získat.
 • Ujistěte se, že zůstanete hydratovaní.
 • Pamatujte, že klíčem je technika, následovat bude hlavní technika a rychlost.

reklama

Varování

 • Při úderech se závažími dávejte pozor, abyste úplně nevytáhli paži, jinak by se vám loket mohl snadno hyper prodloužit. Síla svalů bude ve skutečnosti vybudována zastavením závaží dříve, než vaše paže dosáhne plného natažení.
 • Nepokračujte v děrování, pokud vás bolí ruka nebo prsty, možná jste nepoužili správnou techniku ​​a nezranili se.
 • Uvolněte se, pokud musíte.
 • Přestaňte, pokud vám dochází dech nebo se vám točí hlava. Nepřepínejte se.
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání VCU vs Severní Texas online.

Rivals Virginia a Virginia Tech se setkají v sobotu večer na basketbalovém zápase. Pokud nemáte síť ACC, můžete hru sledovat online naživo.

Jak doma prát šidítko velikosti King. Přikrývku velikosti King můžete snadno vyprat doma! Přečtěte si štítek vašeho přikrývky a určete nejlepší způsob praní. Většinu přikrývek velikosti king lze prát v pračce a sušit ...

Aryna Sabalenka a Elise Mertens stojí v čele line-upu, oba chtějí zakončit rok titulem. Dayana Yastremska, Marta Kostyuk a Ekaterina Alexandrova by mohly na akci zakončující sezónu pokazit večírek o nejlepší semínka.

Jedním z nejslavnějších pokroků v moderním bowlingovém vybavení je 'reaktivní' bowlingový míč. Na rozdíl od běžných bowlingových koulí potažených polyuretanem nebo hustým plastem jsou reaktivní koule potaženy vrstvou přilnavé pryskyřice ...

The King Of Grass se chystá vypálit další eso! Trávní dvory All England Clubu byly svědky mnoha dějin, které se odvíjely dříve.