Jak vyměnit rukojeť kriketové pálky

Kriket nemůžete hrát s pálkou, která postrádá přilnavost, protože pálka vám vyklouzne z rukou kvůli potu nahromaděnému během hraní. To platí zejména v případě, že hrajete v rukavicích. Úchop, který přichází s pálkou, je někdy nutné změnit. Pokud často měníte přilnavost, nikdy se nebudete muset starat o uklouznutí netopýra a nepořádek ve vaší hře.Metoda 1 ze 2: Změna úchopu pomocí kužele úchopu

 1. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 7

  1 Odstraňte starou rukojeť. To bude vyžadovat sílu, protože to může být zajištěno docela pevně. Pokud nechcete zachovat starý úchop, tak ho roztrhněte. Začněte trhat od spodního konce. Když je roztržen na polovinu, vyjměte druhou část rukojeti zatažením.
 2. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 8

  2 Zajistěte novou přilnavost na netopýří kužel. Jednou rukou pevně držte netopýří kužel. Nasaďte nový úchop na tenký konec pálkového kužele a vytáhněte jej do úplného vysunutí. Druhou rukou držte spodní okraj rukojeti mezi palcem a ukazováčkem.
 3. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 10

  3 Otočte sevřením netopýří kužel. Přeložte gumu přes sebe, dokud nevytvoří tvar „O“. V horní části kužele nechte rozvinutou pouze malou část rukojeti.
 4. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 11

  4 Odstraňte srolovaný úchop z kužele. Předejte sevření zpět na tenkém konci pálkového kužele, přičemž rozvinutá část bude pokračovat jako první.
 5. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 13

  5 Přesuňte rukojeť na vzdálenější konec pálky. Udělejte tento krok opatrně a ujistěte se, že jej nebudete dále rolovat nebo rozvinovat. Nasuňte dutý okraj kuželu netopýra přes konec zadku kriketové pálky.
 6. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 15

  6 Zatlačte rukojeť z kužele. Zatlačte ho na hřídel netopýra, aniž byste uvolnili rukojeť. Udělejte to, dokud nedosáhne na rameno netopýra.
 7. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 16

  7 Vytáhněte horní rukojeť napnutou proti pálce. Budete ho muset držet pevně, aby nesklouzl. Ujistěte se, že je zarovnán v jedné rovině s okrajem ramene.
 8. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 17

  8 Rozviňte rukojeť. Nyní jste připraveni rozvinout úchop dolů po rukojeti pálky jednou rukou, druhou rukou držet úchop pevně na místě u ramene.
 9. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 18

  9 Omotejte sevření přes zadek netopýra. Přebytečný úchop visící za okraj odstřihněte nůžkami. Při hraní vám může překážet nadměrné uchopení, takže si na to udělejte čas.
 10. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 20

  10 Zajistěte rukojeť na místě. Omotejte elektrickou pásku kolem okraje v místě, kde se rukojeť setkává s ramenem, a zajistěte ji na místě. Váš netopýr by nyní měl být připraven na hru kriketu. reklama

Metoda 2 ze 2: Výměna úchopu bez upínacího kužele

 1. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky Krok 1

  1 Sundejte starou rukojeť. Začněte ho trhat z dolního konce. Když je rukojeť roztržena na polovinu, stáhněte zbytek.
 2. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky Krok 3

  2 Kupte si nový grip. Nové gripy bývají relativně levné. Ujistěte se, že je v dobré kvalitě, aby ji nebylo nutné příliš často vyměňovat.
 3. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 4

  3 Držte pálku pevně. Uchopte spodní část nové rukojeti a ujistěte se, že ji držíte tak, aby její držadlo zůstalo směrem nahoru.
 4. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 5

  4 Rozšiřte přilnavost. Jakmile je rukojeť pálky mírně zasunuta dovnitř rukojeti, pevně a pomalu silou přitáhněte rukojeť tak, aby se vešla do spodní části rukojeti.
 5. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 6

  5 Otestujte netopýra. Práce je hotová a vy budete nyní připraveni hrát kriket bez obav ze uklouznutí netopýra. Jen nezapomeňte změnit úchop jednou za tři měsíce.
 6. Obrázek s názvem Vyměňte rukojeť kriketové pálky, krok 2

  6 Kupte si grilovací kužel. To by mělo stát jen asi 3,50 $ a náklady nakonec budou stát za to, protože byste měli být v budoucnu schopni snadněji změnit přilnavost pomocí kužele rukojeti. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak zaklepu na kriketovou pálku? Kupte si paličku a trochu surového lněného oleje. Naneste olej a nechte vsáknout. Poté netopýrem sražte mírným tlakem, dokud se okraje nezaoblí a netopýr nebude připraven k použití.
 • Otázka Jak mohu vyrobit kriketovou pálku doma? Napierova rodina Použijte hokejku nebo tenisovou raketu.
 • Otázka Co mohu použít místo lněného oleje? Někteří umělci s úspěchem používají olej z vlašských ořechů, světlicový nebo slunečnicový olej. Musíte použít olej, který usychá zahušťováním a tvrdne působením vzduchu, jinak barva nikdy nezaschne. Olej z vlašských ořechů je nejběžnější náhradou.
 • Otázka Mohu místo lněného oleje použít kuchyňský olej? Ano můžeš.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

'Fosse/Verdon' je nová série na FX. Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru a další nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.Pokud nebudou přítomni Novak Djokovič a Andy Murray, kdo převezme plášť v Miami?

Jak identifikovat a upravit křivé rameno. Pokřivené rameno je běžné zranění při sportu nebo po nehodě, nebo to může být také něco, co přetrvává chronicky. Pokud máte podezření, že vaše rameno může být nesprávně zarovnané, ...Video: Novak Djokovič vs John Isner Cincinnati Master 2013 zdůrazňujeJak trénovat na olympijské hry. Sportovci, kteří soutěží na olympiádě, nevycházejí jen z přirozeného talentu; dostanou se tam, protože každý den věnují hodinám školení potřebným k tomu, aby se dostali na mezinárodní úroveň. Pokud je vaším cílem ...