How to Save the Snatched Girl in GTA V

Tato náhodná událost v Grand Theft Auto V zahrnuje záchranu dívky, která byla unesena členy The Lost MC. Je k dispozici pro jakoukoli postavu po dokončení mise s názvem „Pulling Favors“. Za její záchranu není žádná odměna, ale pokud hrajete za Trevora, můžete ji vzít za odměnu 1 000 $ do altruistického kultu.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Save the Snatched Girl in GTA V Step 1

  1 Jeďte do Vinewood Hills. K této události dochází na 2135 Mo Milton Drive, což je severovýchodně od tenisového kurtu. Když přijedete, najdete tři členy The Lost MC, jak unesli mladou ženu a posadili ji do zadní části dodávky.
  • Abyste se ochránili před poškozením později, měli byste místo motocyklu řídit auto, nákladní automobil nebo dodávku.
  • Náhodná událost bude neúplná, pokud budete střílet na ztracené členy, než odjedou.


 2. Obrázek s názvem Save the Snatched Girl in GTA V Step 2

  2 Pronásledujte a zabíjejte ztracené členy. Když vzlétnou ve své dodávce, pronásledujte je a vystřelte jim pneumatiky. Pokud máte potíže s mířením na pneumatiky, střelba na zadní část dodávky nakonec způsobí, že zastaví a vystoupí z vozidla. Až to udělají, zastřelte je a poté je posbírejte.
  • SMG je nejlepší zbraň, na kterou je můžete zaútočit, protože je rychlá a silná na dálku a lze ji vystřelit z vozidla. Jeho funkce jsou velmi užitečné při pronásledování, pokud je pro vás obtížné dohnat.
  • Nestřílejte na plynovou nádrž. Pokud dodávka vzplane a exploduje, bude náhodná událost považována za neúplnou.
  • Když vystoupí z dodávky, budou na vás střílet z pistolí a malých kulometů. Pokud se chcete vyhnout poškození, opusťte vozidlo a kryjte se za ním.
 3. Obrázek s názvem Save the Snatched Girl in GTA V Step 3

  3 Zabijte nebo utečte z posil. Jakmile bude v bezpečí, dívka vás požádá, abyste ji vzali na Ineseno Drive v Chumash. Další čtyři členové The Lost MC se ukážou na motocyklech a budou na vás střílet opilovanými brokovnicemi. Střílejte, abyste je zabili, střílejte na jejich motocykly, abyste je zastavili, nebo před nimi utečte.
  • Pokud jste v rychlém vozidle, jako je sportovní auto, super auto nebo svalové auto, útěk z nich je nejlepší volbou. Důvodem je, že mohou dívku zabít střelbou z oken vašeho vozidla, což by způsobilo, že náhodná událost bude neúplná.
 4. Obrázek s názvem Save the Snatched Girl in GTA V Step 4

  4 Odveďte ji domů. Navigace na vašem radaru vás dovede k místu jejího domu. Jakmile dorazíte, poděkuje vám, ale žádnou odměnu.
  • Ačkoli byste ji nezachránili, pokud hrajete za Trevora, můžete ji vzít k altruistickým kultistům. Zaplatí vám 1 000 dolarů za to, že ji k nim vezmete. To by přispělo k celkovému počtu lidí, které Trevor přijal do altruistického kultu. Po odebrání čtyř lidí z náhodných událostí se Trevorovi odemkne nová náhodná událost, což vede k velkému peněžnímu zisku.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Novak Djokovic a Roger Federer byli umístěni na opačných stranách losování o Wimbledon 2021.

Šest amerických maratónských běžců si během sobotních zkoušek zarezervuje vstupenky na olympijské hry v Tokiu 2020. Zde je návod, jak sledovat závody online bez kabelu.

Jak říct příteli, že jsi gay a miluješ je. Možná jste si uvědomili, že jste gay a že jste se zamilovali do svého přítele. Také jste si pravděpodobně uvědomili, že je toho hodně k řešení! Možná budete chtít být upřímní s ...

Adidas právě spojil „Boost“ s „Barricade“. Adidas Barricade Boost je venku.

„All American“ je zpět na řadu 3. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové epizody streamované online, než se dostanou na Netflix.

Jak nasadit atletický pohár. Nosit atletický pohár je důležité, pokud hrajete kontaktní sporty. Klíčem k úspěšnému nošení atletického poháru je najít ten, který je pohodlný a správně sedí. Ať už máte kalíšek dole ...