Živý stream Kentucky Derby: Jak se dívat online zdarma

Živý stream Kentucky Derby

Getty

Přímý přenos Kentucky Derby 2019 můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


V sobotu se uskuteční 145. běh Kentucky Derby.

Start závodu je naplánován na 18:50 hodin. ET a bude vysílán na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelových přenosů:

nejlepší tenisová raketa

FuboTV

NBC (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Kentucky Derby na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat závod (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jeho závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují NBC (žijí na vybraných trzích).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Kentucky Derby na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně NBC (živé na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Kentucky Derby na počítači přes web Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

prát tenisky v pračce

NBC (živé na vybraných trzích) je součástí balíčku kanálů Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos Kentucky Derby na počítači přes web Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.


2019 Kentucky Derby Preview

Trenér Bob Baffert má v závodě tři koně. Pokud někdo z nich vyhraje, vyrovná rekord Bena Jonese pro vítězství Kentucky Derby jako trenér.

Jones vyhrál šestkrát s pouhými 11 vstupy od roku 1938 do roku 1952.

Ani nemyslím na [záznam], řekl nedávno Baffert podle Los Angeles Times . Byla to jiná doba. V dnešní době je Derby větší než tehdy. Nyní je to docela intenzivní. Tehdy koně běželi 40krát za rok. [Derby] byl jen závod mezi jinými rasami. Je to jako srovnání fotbalistů a hráčů baseballu z různých dob až dosud.

Ať už se stará o vázání Jonesovy značky, nebo ne, šance je docela dobrá, že se tam v roce 2019 dostane-jeho vítězové hry Colts Game Winner, Improbable a Roadster jsou prvními třemi favority, s kurzy na ranní linii 9-2, 5 -1 a 5-1.

Game Winner vyhrál všechny čtyři své starty v roce 2018, ale letos má dvě umístění na druhém místě v tolika pokusech. Nejnověji spadl Roadster o polovinu na délku v Santa Anita Derby.

Pro Roadster to bylo druhé vítězství v roce 2019. V roce 2018 dvakrát závodil, jednou vyhrál a třetí obsadil.

V loňském roce to bylo nepravděpodobné, ale jako Game Winner má v roce 2019 pár sekund na dva pokusy.

Game Winner byl dvouletý šampion, ale nevím, jak ho počasí ovlivní-pochází z tempa a může mít nějaké dopravní problémy, řekl Baffert podle CNN .

Miluji Roadster, ale musí něco dokázat, je lehce závodný; a Je nepravděpodobné, že pokud se příliš nevzruší - musí zvládnout davy - způsob, jakým trénoval, tuto trať miluje, ale potřebuje se vymanit [ze stánků].

Jednoho dne se mi jeden líbí a pak změním názor. Myslím, že je nepravděpodobné, nevíme, jestli dostane míli a čtvrt, ale ten vítěz hry je tvrdý. Nevím, jak dobrý Roadster je. Nezajímá mě, kdo vyhraje, pokud ano.

Myslím, že je to těžké Derby, je široce otevřené. Jsou tam opravdu pěkní koně.

Dva koně se dělí o nejhorší šance na ranní linii, 50: 1: Master Fencer a Gray Magician.

Master Fencer bude prvním koněm japonského původu, který poběží v Kentucky Derby.

Máme velké štěstí, že máme jeden z 20 stánků ve startovní bráně, řekla majitelka koně Katsumi Yoshizawa prostřednictvím překladače, podle The Japan Times . Vždy jsem chtěl být tady a být součástí Kentucky Derby. Opravdu si vážím Churchilla Downse, že mi dal takovou příležitost.


Populární Problémy

Svatba JFK Jr. a Carolyn: The Lost Tapes nabízí nikdy neviděné záběry ze svatby historického páru. Zde je návod, jak sledovat dokument online.

Jak otevřít stojánek Nintendo Switch. Tento wikiHow vás naučí, jak pomocí stojanu hrát Nintendo Switch v přenosném prostředí. Stojan můžete použít k hraní Nintendo Switch bez televize s ovladači Joy-con ...

Jak přijmout své nedostatky. Lidé si příliš často mýlí svérázy a rozdíly za nedostatky. Agonizace nad aspektem vašeho vzhledu, osobnosti, schopností nebo návyků není vždy nejlepší nápad. Naučte se porozumět a milovat celé své já, ...

Seznam obsahuje některé z největších osobností tohoto sportu. .

Zde je návod, jak sledovat nový noirový thriller Dare Me od USA Networks, kde se středoškolská roztleskávačka potácí poté, co šokující zločin šokuje jejich malé město.

Jak zjistit, zda máte kukuřici. Kukuřice je tvrzená mozolnatá část chodidla vyrobená z mrtvé kůže. Kukuřice obvykle není vážným zdravotním problémem, ale může být bolestivá a obtěžující. Existuje několik způsobů, jak identifikovat a poté ošetřit kukuřici ....