Jak odeslat certifikovanou poštu (USA)

Máte něco důležitého a bezpečného, ​​co potřebujete poslat, a to vyžaduje potvrzení o přijetí? Odeslání certifikované pošty USPS zajistí, že vaše důležité zásilky, včetně zákonných a důvěrných dokumentů, dorazí na určené místo. Podle této příručky můžete buď odesílat certifikovanou poštu z místní pošty, nebo odesílat certifikovanou poštu online.nejlepší způsob, jak vyléčit tenisový loket

Metoda 1 ze 2: Odesílejte certifikovanou poštu z vaší pošty

 1. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 1

  1 Navštivte místní poštu a získejte certifikovaný formulář 3800.
  • Tento formulář obsahuje zelenou a bílou nálepku, která obsahuje čárový kód, což vám umožní sledovat vaši poštu prostřednictvím USPS.
  • Formulář také obsahuje perforovaný doklad, který slouží jako důkaz, že jste zásilku odeslali.
  • Do formuláře napište všechny požadované informace, včetně jména a adresy příjemce.
 2. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 2

  2 Odstraňte podklad a umístěte nálepku podél horního okraje obálky, které posíláte, přímo napravo od oblasti zpáteční adresy.
  • Správné poštovné zajistěte ponecháním prostoru v pravé horní části obálky.
  • Na balíčku lze nálepku umístit nalevo od oblasti adresy.
 3. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 3

  3 Zaplaťte příslušné poštovné za uvedený typ doručení pošty. Poté zaplaťte za další služby, včetně poplatku za certifikovanou poštu USPS (3,35 USD k 1. lednu 2017 a potvrzení o vrácení (formulář PS 3811) stojí 2,75 USD).
  • Prvotřídní i prioritní poštu lze odeslat certifikovanou poštou.
  • Prvotřídní pošta obsahuje obálky a balíčky, které váží 13 uncí nebo méně.
  • Služba prioritní pošty nabízí doručení včas a rychle, obvykle do dvou až tří dnů.
 4. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 4

  4 Rozhodněte se, zda si chcete zakoupit službu omezeného doručení.
  • Služba omezeného doručování zaručuje, že uvedená osoba obdrží a podepíše certifikovanou poštu.
  • Pokud vyberete tuto možnost, musíte potvrdit nebo počáteční sloupec ve formuláři certifikované pošty, který je pro tuto službu označen.
 5. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 5

  5 Určit službu příjmu. Vyberte, zda chcete nebo nechcete platit za službu potvrzení o vrácení, která vám poskytne potvrzení, které vám poskytne podpis příjemce certifikované pošty.
  • Můžete si vybrat, zda chcete toto potvrzení obdržet e-mailem, včetně přiloženého obrázku podpisu ve formátu PDF, nebo jako fyzický příjem prostřednictvím šnečí pošty.
  • Stejně jako u služby omezeného doručování je třeba na formuláři certifikované pošty označit sloupec označený pro tuto službu.
 6. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 6

  6 Uchovávejte záznamy. Sbírejte a uschovejte si účtenku, na které bylo vyraženo datum odeslání. Číslo, které je pro vaši poštu jedinečné, vám umožňuje potvrdit doručení pošty online.
  • Uchovejte veškerou dokumentaci k odeslání na bezpečném místě.
 7. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 7

  7 Zobrazit informace o doručení. Podívejte se online na webovou stránku poštovní služby a zjistěte, kdy a komu byla certifikovaná pošta doručena. Příjemce se musí při doručení pro poštu podepsat a pošta o tomto podpisu vede záznam. reklama

Metoda 2 ze 2: Odesílejte certifikovanou poštu online

 1. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 8

  1 Zaregistrujte si bezplatný účet. Existuje několik webových společností, které nabízejí doručení certifikované pošty USPS. Za účet byste neměli platit žádné měsíční poplatky.
  • Podívejte se na cenu za odeslání certifikované pošty. Rozhodněte, zda cena stojí za to, co za službu zaplatíte.
  • Ujistěte se, že služba pro váš dopis nabízí sledování USPS následující den.
  • Zkontrolujte, zda služba poskytuje důkaz o odeslání a doklad o doručení USPS.
 2. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 9

  2 Připravte si dopis na poštu.
  • Napište dopis do programu pro zpracování textu. V případě potřeby jej vytiskněte a podepište.
  • Případně použijte formulář poskytnutý příjemcem. Formulář si znovu vytiskněte a podle potřeby podepište.
 3. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 10

  3 Naskenujte dokument pomocí skeneru. Uložte naskenovaný dokument na pevný disk. Zajistěte, aby byl dokument čitelný a dobře čitelný.
 4. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 11

  4 Nahrajte soubor dokumentu na webovou stránku vaší poštovní služby. Služba pak stejný pracovní den adresuje, vytiskne a pošle dopis.
 5. Obrázek s názvem Odeslat certifikovanou poštu (USA) Krok 12

  5 Uschovejte si kopii dokladu o odeslání a dokladu o doručení USPS. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Musím být přítomen na poště, abych mohl posílat ověřenou poštu? Pokud máte na mysli vás osobně (na rozdíl od jiné osoby), pak ne. Z počítadla PO musí být skutečně odeslána pouze doporučená pošta. Pokud připojíte správné formuláře a výši poštovného, ​​můžete nechat přepravce vyzvednout certifikovanou poštu nebo použít poštovní schránku.
 • Otázka Které jméno je uvedeno na účtence, moje nebo osoba, které ji zasílám? Na zeleno -bílý „Potvrzený příjem pošty“ napište jméno osoby, které je zásilka zasílána. Jejich adresa by měla být zadána ve spodní části.
 • Otázka Mohu zaslat certifikovanou poštu z jakékoli jiné země než USA? To závisí na konkrétní zemi, ve které se nacházíte. Pokud jste v USA, nemůžete posílat certifikovanou poštu na zahraniční adresy. Certifikovanou poštu lze kromě FPO a APO zasílat pouze na adresy ve Spojených státech a na jejich územích.
 • Otázka Mohu zaslat ověřený dopis do poštovní schránky místo pošty? Ano, ale nelze jej odeslat prostřednictvím vlastní poštovní schránky. Musí být odesláno prostřednictvím jednoho z velkých boxů, které byste viděli na ulici.
 • Otázka Lze certifikovanou poštu zaslat na adresu pošty? Pokud máte na mysli PO Box, ano. Do vaší poštovní schránky dostanete složenku broskvové barvy a certifikovanou poštu si budete muset vyzvednout v okně. Je to proto, že se k tomu musíte podepsat.
 • Otázka Pokud je certifikovaná pošta vrácena odesílateli jako nedoručitelná, měl by odesílatel podepsat zelenou kartu? Ne, odesílatel by to neměl podepsat. Skutečnost, že byla vrácena jako nedoručitelná s neporušenou zelenou kartou, je důkazem, že jste se ji pokusili odeslat.
 • Otázka Může někdo odmítnout přijmout dopis a nepodepsat certifikovanou poštu? Ano, neexistuje žádný zákonný požadavek na přijímání certifikované pošty.
 • Otázka Může někdo ručně napsat „certifikovanou poštu“ na neuzavřenou obálku a nalepit ji do vašich dveří? Ano, ale to neznamená certifikovanou poštu. Certifikace je doplňková služba, za kterou musíte zaplatit.
 • Otázka Může někdo na poštovní adrese podepsat certifikovanou poštu? Ano, protože je vyžadováno, aby osoba, jejíž jméno je na balíčku, podepsala, pokud byl dopis odeslán omezenou certifikovanou poštou.
 • Otázka Mohu na obálku napsat „prioritní poštu“, pokud posílám jednoduchou narozeninovou kartu? Ano, ale to z něj ve skutečnosti nedělá prioritní poštu. Priorita je doplňková služba, za kterou musíte zaplatit.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Certifikovanou poštu nelze odeslat na zahraniční adresy. Certifikovanou poštu lze kromě FPO a APO zasílat pouze na adresy ve Spojených státech a na jejich územích.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud potřebujete důkaz o doručení, nezapomeňte zkontrolovat stav doručení co nejdříve. Pošta bude uchovávat informace o doručení a podpisu pouze po omezenou dobu.
reklama

Populární Problémy

South Florida se v sobotu utká s Temple ve fotbalové akci AAC. Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, kde a jak hru sledovat.Jak naplánovat párty u bazénu. Pool party je zábavný způsob, jak oslavit mnoho zvláštních příležitostí. Plánování párty u bazénu se může zdát jako spousta práce, ale ve skutečnosti to může být jednoduchý proces. Abyste mohli naplánovat párty u bazénu, musíte si vybrat ...Dnes večer se koná finále 7. sezóny seriálu Masterchef Junior. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu edice Jr. 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Kontrola hladiny cukru v krvi může být náročná. Pokud máte cukrovku (nebo máte podezření, že byste mohli), je důležité udržet tyto hladiny stabilní a měli byste si promluvit se svým lékařem o nejlepších způsobech, jak toho dosáhnout. Existuje však několik základních ...Životopisec a sportovní novinář Rogera Federera Simon Graf se nedávno objevil v podcastu „Tenis s přízvukem“, kde pokryl několik důležitých aspektů kariéry švýcarského maestra.