Jak přeskočit skály

Přeskakování skal je zábavná venkovní zábava, kterou si můžete udělat bez speciálního vybavení. Abyste se mohli odrazit od hladiny vody, musíte najít hladký, plochý kámen a rychle švihnout zápěstím dopředu. Po troše tréninku budete moci skály přeskakovat jako profesionál!

Část 1 ze 2: Nalezení správného umístění a skály

 1. Obrázek s názvem Přeskočit skály Krok 1

  1 Když je počasí klidné, vydejte se na velkou vodní plochu. Navštivte rybník nebo jezero v době, kdy nejsou vlny. Aby vaše skála přeskočila, musí být voda plochá a klidná. Pokuste se najít oblast se skalnatým břehem, abyste měli větší šanci najít kámen, který můžete přeskočit.
  • Oceány nejsou nejlepšími místy k přeskakování skal, pokud není zrovna velmi klidný den.


 2. Obrázek s názvem Přeskočit skály Krok 1

  2 Podívejte se na plochý, hladký kámen poblíž vody. Zkuste najít kameny, které se snadno vejdou do vaší dlaně a váží méně než tenisový míček. Čím jsou skály tenčí, tím snáze se budou odrážet po vodní hladině. Hledejte kameny, dokud nenasbíráte 10 a více, abyste po každém hodu nemuseli hledat nové.
  • Přineste si kameny, které najdete kolem svého domova, pokud vás trápí hledání kamenů poblíž vody.
  • Experimentujte s různými tloušťkami a hmotnostmi, abyste zjistili, jaký druh skály vám nejlépe vyhovuje.

  Spropitné: Rozhodněte se pro trojúhelníkový kámen, pokud ho najdete. Ploché trojúhelníkové skály jsou stabilnější než dokonale kulaté skály.

  jak zabalit rukojeť tenisové rakety
 3. Obrázek s názvem Přeskočit skály Krok 2

  3 Držte kámen mezi palcem a prostředníkem. Sevřete prostředníček, prsteníček a pinkie na své dominantní ruce, abyste udělali částečnou pěst. Umístěte kámen na prostředníček a palcem jej pevně držte na místě.
 4. 4 Uchopte ukazováček kolem okraje skály. Pevně ​​omotejte ukazováček kolem skály. Ukazováček přidá do skály roztočení, aby jej přeskočil po vodní hladině.
  • Dbejte na to, aby byl palec nahoře na skále, než aby se kolem ní omotal.
  reklama

Část 2 ze 2: Házení kamenem

 1. Obrázek s názvem Přeskočit skály Krok 4

  1 Postavte se vodě mírně šikmo s paží nízko nad zemí. Postavte se nedominantní paží čelem k vodě, aby vaše tělo svíralo úhel 15 stupňů. Chodidla mějte od sebe na šířku ramen a kolena mírně pokrčená. Natáhněte dominantní paži po boku a skálu držte rovnoběžně se zemí.
 2. Obrázek s názvem Skip Rocks Krok 6

  2 Přineste paži a zápěstí za sebe. Pohybujte paží tak, aby byla za tělem, stále skálu držte rovnoběžně se zemí. Ujistěte se, že váš hrudník a ramena stále směřují k vodě. Ohněte zápěstí dozadu tak, aby bylo s paží v úhlu 90 stupňů.
  • Udělejte si čas se zpětným švihem a proveďte první pokus o přeskakování kamenů. Časem budete moci přeskakovat kameny jedním plynulým pohybem.
 3. 3 Vyhoďte ruku před sebe a uvolněte kámen, když je před tělem. Při pohybu dominantní paže před tělem pokrčte kolena. Na konci hodu švihněte zápěstím a pusťte kámen, aby se točil z vašeho ukazováčku a dopadl rovnoběžně s vodou. Točení pomůže skále odrazit se od vodní hladiny, takže několikrát přeskočí.
  • Skály přeskakují přes vodu, protože při prvním dopadu na hladinu tvoří dutinu. Ploché dno skály se táhne podél úhlu dutiny a vysílá ji znovu vzduchem, aby mohla přeskočit.
  • Nesnažte se házet tvrdě. Místo toho zkuste rychle hodit paží.
  • Pokud vaše skála při prvním pokusu nepřeskočí, udělejte si čas na úpravu formy a zkuste to znovu. Cvičení dělá mistra!

  Spropitné: Pokuste se přesunout váhu na zadní nohu na zpětném švihu a poté zpět na přední nohu, když hodíte kámen. To může vašemu hodu přidat větší sílu, podobně jako na baseballovém hřišti.

  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Máme při házení točit kamenem? Ano. Mělo by mít dobré horizontální otáčení, aby mohlo přeskakovat po vodě. Zkuste při házení nechat točit ukazováček.
 • Otázka Bylo by možné použít velké, ploché véčka? Vampireyuki Můžete použít cokoli, pokud má podobný tvar a váhu, ale pak by to nebylo přeskakování kamenů. Bylo by to přeskočení véček.
 • Otázka Jaký druh skály je nejlepší přeskočit? Hladké, ploché skály nebo skály s malým úchopem.
 • Otázka Kolikrát v průměru kameny přeskočí po spoustě cvičení? Přeskakování kamenů je stále těžké, i když hodně cvičíte. Přeskakování kamenů ovlivňuje mnoho proměnných, takže podmínky jsou velkým faktorem. I když jsou přírodní podmínky dokonalé, lidé nejsou. Můžete získat 0 přeskočení, nebo 10. Hledejte dobré podmínky a díky spoustě tréninku jich můžete získat deset v řadě.
 • Otázka Mohu použít něco jiného než kámen? Můžete použít cokoli podobného tvaru a hmotnosti, ale pak byste nepřeskakovali kameny.
 • Otázka Je dobré, když jsou ve vodě balvany? Tom de backer Top Answerer Pokud je používáte jako cíle a dokážete je zasáhnout, dobrá práce. Přeskakující skála, která narazí na balvan, obvykle přestane přeskakovat.
 • Otázka Jak dlouho bude trvat, než se to naučíte? Záleží na tom, jak rychle se naučíte. Jen cvičte a nakonec se tam dostanete.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Neházejte záměrně kameny na lidi nebo divokou zvěř.
reklama

Populární Problémy

Northwestern a Purdue otevírají svou zápasovou sezónu 2021 v pátek večer. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu, pokud nemáte kabel.

Národní výstava psů zůstává jednou z nejlepších tradic Dne díkůvzdání. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu 2020 online.

Jak nenápadně flirtovat s chlapem. Na flirt je často nahlíženo jako na uměleckou formu, takže to zní obtížně nebo děsivě. Ale ve skutečnosti je flirtování jen o nalezení způsobu, jak někomu dát najevo, že o něj máte zájem. Jemné flirtování je ...

'Paley Center Salutes The Good Place' oceňuje kritikou uznávaný seriál NBC. Zde je návod, jak sledovat speciální online bez kabelu.

Sloane Stephensová postoupila, ale obhájkyně titulu Ekatarina Makarova byla ve smíšený den poslána do Washingtonu.