Jak poznat falešný Breitling

Breitling je výrobce luxusních hodinek, který se pyšní robustní konstrukcí a elegantním designem. Kvůli své pověsti výrobce kvalitních hodinek nasycuje trh mnoho výrob různých modelů Breitling. Při nakupování autentických hodinek Breitling mějte na paměti tyto výrazné řemeslné funkce a vyhněte se zaseknutí falešného zboží.

Část 1 ze 2: Identifikace vad na ciferníku

 1. Obrázek s názvem Spot a Fake Breitling Krok 1

  1 Podívejte se na logo na tváři. Hodinky Breitling jsou buď potištěny, nebo jsou opatřeny logem s kotvou upevněnou mezi sadou křídel nebo zakřiveným písmenem „B“. Logo může být buď uprostřed uprostřed, nebo na boku ciferníku hodinek, přičemž níže je příležitostně vytištěno jméno Breitling. Breitling ne vždy leptal přímo do obličeje, ale také používá aplikovaná loga. Pokud je logo vytištěno nebo vypadá neobvykle velké nebo fuzzy, je to pravděpodobně falešné.
  • Breitling má příležitostně malý symbol kotvy na protizávaží použitých ručiček hodinek. Některé modely (například colt a17350) tuto kotvu nemají, ale stále jsou legitimní. Lidé, kteří uvádějí, že „pokud tato kotva chybí nebo je nedbale vytištěna, máte co do činění s výmyslem“, nejsou znalí a při hledání rady ohledně Breitlingů by se měli držet stranou.


 2. Obrázek s názvem Spot a Fake Breitling Krok 2

  2 Zjistěte, na co se zaměřit v zobrazení kalendáře. Zkontrolujte ciferníky pod logem Breitling a vyhledejte jeden se zobrazením data. Někteří Breitlingové jsou Hodinky „chronograf“ , což znamená, že jsou vybaveny stopkami. Subciferníky na většině autentických hodinek Breitling slouží k zobrazení různých měření chronografu a na žádném by neměly být uvedeny dny v týdnu nebo v měsíci. Pokud vaše hodinky Breitling mají zobrazení kalendáře, zobrazí se v samostatném okně.
  • Padělané hodinky nejčastěji zobrazují den a měsíc přímo na jednom z dílčích čísel.
 3. Obrázek s názvem Spot a Fake Breitling Krok 3

  3 Zkontrolujte, zda nejsou překlepy. Pečlivě prozkoumejte obličej a zadní část hodinek, zda neobsahují chyby písma. Protože hodinky Breitling jsou švýcarského původu, budou různé části hodinek obsahovat švýcarská slova a slogany, které jsou na napodobeninách často napsány nesprávně. Věnujte zvláštní pozornost kvalitě tisku, protože padělky používají levnější metody tisku, které často vedou k fuzzy nebo pixelovému vzhledu písmen.
  • Vzhledem k tomu, že nápis na hodinkách Breitling je psán švýcarsky (a někdy i francouzsky), může být obtížné zjistit, zda je v části textu překlep. Konzultujte obrázky autentických modelů Breitling online a ověřte pravopis a pravopisné metody.
 4. Obrázek s názvem Spot a Fake Breitling Krok 4

  4 Buďte podezřelí z návrhů „otevřeného srdce“. Podívejte se, zda je vidět únik hodinek; toto je známé jako design hodinek „s otevřeným srdcem“. Escape je malé zařízení, které slouží k regulaci mechanického pohybu hodinek. Breitling vyrábí pouze jeden model otevřeného srdce a jeho počet je extrémně omezený. Pokud mají vaše hodinky Breitling na očích své vnitřní fungování, můžete se vsadit, že jde o knock-off.
  • „Breitling pro Bentley Mulliner“ jsou jediné hodinky Breitling s otevřeným srdcem.
 5. Obrázek s názvem Spot a Fake Breitling Krok 5

  5 Sledujte pohyb rukou. Pohybují se ručičky vašich hodinek souvislým, zametavým pohybem, nebo za každou sekundu zazní nějaké zaškrtnutí? Breitling vyrábí hodinky s automatickým i křemenným strojkem, zajišťuje, že inzerovaný strojek je v souladu s tikajícím rytmem. reklama

Část 2 ze 2: Kontrola indikátorů kvality

 1. Obrázek s názvem Spot a Fake Breitling Krok 6

  1 Vyhledejte model a sériové číslo. Podívejte se na pásek, kde najdete model a sériové číslo hodinek. Breitling razí na každé své hodinky tyto výrobní detaily, ať už na pásku, pouzdru nebo na obou. Pokud nenajdete toto jedinečné razítko nebo pokud je na razítku uveden nesprávný model nebo sériové číslo, nejedná se o skutečný předmět.
  • Breitlingové s kovovými náramky budou mít obvykle model a sériové číslo vyraženo na samotném náramku, zatímco některé modely s koženými řemínky nesou místo toho razítko na zadní straně hodinek, v případě výměny pásku.
  • Hodinky na pravém koženém řemínku budou také v závislosti na materiálu označeny francouzskými frázemi „cuir veritable“ (pravá kůže) nebo „croco veritable“ (pravá krokodýlí kůže). Repliky mají tendenci tento detail vynechat nebo si špatně vybrat typ materiálu.
 2. Obrázek s názvem Spot a Fake Breitling Krok 7

  2 Test na oslnění. Držte hodinky u zdroje světla, abyste zjistili, zda se na obličeji neleskne. Krystal ve skutečném Breitlingu je potažen antireflexní vrstvou, aby se omezilo množství světla, které odráží. Nemělo by docházet k přílišnému oslnění a odraz tam bude mírně namodralý od barvy krystalu. Pokud ciferník vytváří oslepující záři, můžete se vsadit, že je to falešný.
 3. Obrázek s názvem Spot a Fake Breitling Step 8

  3 Vnímejte váhu hodinek. Chcete -li posoudit jejich hmotnost, držte hodinky v ruce. Díky své robustní konstrukci z nerezové oceli a kvalitě svých vnitřních součástí by autentické hodinky měly mít uspokojivou zátěž. Většina replik je vyrobena z levnějších kovů nebo dokonce z plastu, takže jsou lehké a snadno rozbitné.
  • I když existuje mnoho různých modelů, průměrná hmotnost hodinek Breitling je někde mezi 90–120 g.
  • Hmotnost by neměla být jediným ukazatelem pravosti hodinek, protože výrobci knock-offů někdy plní své hodinky zbytečnými kousky, aby byly těžší.
 4. Obrázek s názvem Spot a Fake Breitling Krok 9

  4 Podívejte se, zda jsou hodinky dodávány s certifikátem. Pokud kupujete hodinky nové, vždy by k nim měl být přiložen tištěný certifikát pravosti s uvedením jeho technických specifikací a původu. Informace obsažené v certifikátu budou popisovat jednotlivé součásti hodinek, z nichž mnohé lze použít k rozpoznání skutečných hodinek od falešných. Imitace nepředstavuje potíže při replikaci tohoto certifikátu.
  • Při nákupu použitého Breitlingu se zeptejte současného majitele, zda hodinky přišly s oficiálním certifikátem.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Na zadní straně hodinek je sériové číslo A23322, pak pod číslem 503959. Jsou to skutečná čísla? Číslo modelu je „A23322“. Sériové číslo je na samém okraji zadního pouzdra - obvykle těsně za korunou - a je vyleptáno laserem ve velmi malém počtu. Obvykle je to sedm číslic.
 • Otázka Mají skuteční Breitlingové označení na kožených řemíncích? Breitlingové s kovovými náramky mají obvykle na samotném náramku vyraženo model a sériové číslo, zatímco některé modely s koženými řemínky nesou místo toho razítko na zadní straně hodinek pro případ, že by byl pásek vyměněn. Hodinky s autentickým koženým řemínkem jsou v závislosti na materiálu také označeny francouzskými frázemi „cuir veritable“ (pravá kůže) nebo „croco veritable“ (pravá krokodýlí kůže). Repliky mají tendenci tento detail vynechat nebo si špatně vybrat typ materiálu.
 • Otázka Vyrobil Breitling hodinky pro Bentley? Ano. Bylo vyrobeno několik speciálních hodinek Bentley v několika různých modelech.
 • Otázka Existuje nějaký způsob, jak kontaktovat Breitling a zeptat se jich, zda zadali toto sériové číslo? Breitling s těmito druhy věcí skutečně nespolupracuje. Opravdu chtějí, abyste si koupili nové hodinky u některého z jejich prodejců. Moje zkušenost nikdy nebyla skvělá, když jsem od nich žádal laskavosti. To znamená, že někdy můžete získat pomoc se sériovým číslem. To ne vždy vyřeší problém s padělky, protože některé z nich nyní mají skutečná sériová čísla.
 • Otázka Měl by mít Breitling zvětšené datumové okno? Ne, zvětšené datumové okno je věc Rolex. To neznamená, že to Breitling nedělá, ale pokud nemáte zvětšené okno, neznamená to, že to není Breitling.
 • Otázka Pokud je odznak Breitling umístěn na pravé straně vedle data, je autentický? Odznak umístěný na pravé straně vedle data neznamená, že je falešný. Existuje několik modelů, např. některé hodinky Breitling Chronomat Blackbird, které tuto funkci mají.
 • Otázka Dává Breitling někdy na ciferník slovo „křemen“? Ano, oni dělají.
 • Otázka Mají všechny kožené řemínky francouzské nápisy a všechny mají na zadní straně sériová čísla? Ne, zvláště pokud jsou hodinky vintage nebo dobře nošené. Novější hodinky ano, ale to ještě není záruka, že jsou autentické. Vždy se poraďte s autorizovaným prodejcem nebo renomovaným klenotníkem, který prodává a servisuje švýcarské hodinky, abyste se ujistili, že dostanete to, za co zaplatíte.
 • Otázka Má zadní část jakéhokoli Breitlingu otisky auta? Ano, Breitling Mullinar má 3. Nahoře je Bentley 6, uprostřed je kontinentální a na dně GT.
 • Otázka Jak podle čísel zjistím, zda je můj Breitling falešný? Pokud číslo nevidíte, otevřete zadní pouzdro a podívejte se, zda je ve štítu znak Bentley.
Nezodpovězené otázky
 • Jak poznám, že je Breitling autentický?
 • Můj Breitling má všechna skutečná loga, ale jednoho se kotva dotýká křídel na číselníku. Je to falešné?
 • Mají hodinky Breitling na zadní straně letadla?
 • Má Avenger II Chronograph model a sériové # rytiny na pásmu hodinek?
 • Mají Breitlingové někdy číselník slunce a měsíce?
Zobrazit více nezodpovězených otázek Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Breitling používá k výrobě svých hodinek pouze ty nejlepší materiály a jejich úroveň řemeslného zpracování by měla mluvit sama za sebe. Při ověřování pravosti designu Breitling používejte zdravý rozum. Pokud hodinky nevypadají po všech stránkách technicky a esteticky dokonalé, je pravděpodobné, že se jedná o podřadnou reprodukci.

reklama

Varování

 • Při nákupu hodinek Breitling vždy nakupujte u renomovaného prodejce. I když může být lákavé koupit tento produkt ze zastaváren nebo outletových obchodů, pravost těchto produktů může být diskutabilní.
 • Mějte na paměti, že maloobchodníci, kteří na hodinkách nemohou poskytnout doklady o koupi, vám mohou prodávat falešný výrobek.
reklama

Populární Problémy

Silná obrana ve třetím setu pomohla Šarapovové k postupu vpřed v turnaji.

Federer to snadno zvládl, zatímco Cilicovi to trvalo!

Murray je stále uprostřed návratu z důvodu potenciálně končícího zranění.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o streamování Hvězdných válek: Nová naděje, a také informace o filmu.

Může Rafael Nadal získat svůj 12. titul French Open ?.

Novak Djokovič zahájil obhajobu titulu ve Wimbledonu vítězstvím 4: 6, 6: 1, 6: 2, 6: 2 nad 19letým zástupným hráčem Jackem Draperem.