Jak se ubytovat v Aulani

Aulani je letovisko Disney v Ko Olina na Havaji, které nabízí mnoho aktivit přizpůsobených dětem i dospělým. Aulani je také jednou z nemovitostí, kde si můžete koupit timeshare v Disney Vacation Club. Pro první návštěvníky Havaje je Aulani dobrým místem pro začátek, protože se nachází asi 32 kilometrů od Honolulu a je také velmi vhodný pro rodiny s dětmi. Chcete -li začít, rezervujte si pokoj online nebo prostřednictvím cestovní kanceláře.Z důvodu omezení ohledně koronaviru není v současné době k dispozici veškeré vybavení a události a možná nebudete moci vstoupit do Spojených států nebo státu Havaj. Možná si ale budete chtít koupit lístky i měsíce předem, abyste měli místo, až se Aulani znovu otevře.

Část 1 z 5: Plánování dopředu

 1. 1 Provádět výzkum. Střediska Disney mají spoustu zábavných aktivit pro rodiny, ale nemusí být pro každého. Pokud si chcete užít vybavení v Aulani, buďte ochotni obětovat obvyklé hotelové odměny, které můžete získat u řetězových konkurentů, jako je Marriott Bonvoy/Hilton Honors. Výměnou za to však budete moci pořizovat fotografie s postavami Disney, nechat své děti užívat si exkluzivní aktivity Disney a účastnit se Luau s domorodými obyvateli Tichomoří a Mickey Mouse, stejně jako si užít bazény a lázně obsažené v resortu .
 2. 2 Zarezervujte si pokoj. Můžete to udělat online nebo prostřednictvím cestovní kanceláře. Použijte weby jako Expedia nebo Hotels.com (nebo Google/Bing) k nalezení nejlepší nabídky pro požadovanou místnost. Rezervovat si můžete také přímo u Disney na čísle +1 (866) 443-4763 nebo na návštěvě https://www.disneyaulani.com/ . Můžete si rezervovat několik různých pokojů:
  • Vily mají veškeré vybavení domova a nacházejí se kousek od hlavních věží. Ty jsou obvykle k dispozici pouze pro timeshare nebo pronájem, takže pokud máte zájem zůstat zde, budete si to chtít předem ověřit.
  • Apartmány se nacházejí v severní a jižní věži. Mají výhled na oceán a letovisko.
  • Ve věžích jsou stejně jako v každém hotelu desítky standardních a propojených hotelových pokojů. Vyberte si pokoj, který vám nejlépe vyhovuje.
 3. 3 Získejte let. Havaj je dostupný pouze letadlem nebo lodí. Budete chtít zkontrolovat společnost Expedia nebo Hotwire pro lety směřující na Havaj (zejména letiště HNL v Honolulu). K vyhledání dobrých nabídek můžete také použít vyhledávání letů Google nebo Bing. Nebo můžete přímo kontaktovat přepravce. reklama

Část 2 z 5: Dostávat se tam

 1. 1 Počítejte s tím, že vám cesta bude trvat několik hodin až několik dní. Pokud cestujete z New York JFK do HNL, počítejte s tím, že to může trvat až 13 hodin. Pokud cestujete z Evropy, Afriky nebo Asie, počítejte s tím, že to bude trvat ještě déle.
 2. 2 Mějte všechny potřebné dokumenty. Chcete -li chránit divokou zvěř a stanoviště na Havaji, najdete ještě přísnější cestovní omezení, než kdybyste cestovali mimo zemi nebo jinde ve Spojených státech. Pokud přijíždíte z mezinárodních zemí, například z Japonska, Číny nebo Jižní Koreje, musíte ke vstupu do amerického státu Havaj mít platný cestovní pas a/nebo cestovní vízum a před vyplněním formuláře celního a imigračního prohlášení budete muset vyplnit k odkornění letadla nebo lodi. Kromě toho musí všichni cestující, včetně domácích cestujících, před přistáním vyplnit formulář prohlášení USDA, aby se zajistilo, že nepřivezou invazní druhy nebo rostliny škodlivé pro ostrov.
 3. 3 Vymazat USA Celní a imigrační. Pokud necestujete po tuzemsku, vezmete si eskalátor až na celnici. Bez ohledu na to, zda cestujete na vnitrostátní nebo mezinárodní úrovni, budete muset zlikvidovat nezpracované potraviny a všechna domácí zvířata, která s sebou vezmete, mohou potřebovat doklad o očkování nebo budou po příjezdu podrobeni karanténě.
 4. 4 Dostaňte se do resortu. Můžete si půjčit auto, ale to vyžaduje buď platný americký řidičský průkaz, nebo mezinárodní řidičský průkaz (IDP) a platný řidičský průkaz z vaší země původu. Můžete také získat Uber nebo Lyft z letiště do Aulani, nebo můžete jet raketoplánem Disney „Hele Hele“ do Aulani.
  • Půjčení auta je skvělé, pokud chcete prozkoumat ostrov Oahu ve svém vlastním čase.
  • Kyvadlová doprava je skvělá pro přepravu mezi HNL a letoviskem. Kyvadlová doprava „Hele Hele“ je služba třetí strany a jediná služba, která slouží Aulani a HNL. Ceny jsou 24 USD za osobu a 10 USD za 2 a mladší.
  • Služby Platinum Limousine Services nabízejí výlety po ostrově Oahu a mohou vás také vysadit na letišti. Podívejte se na jejich stránky pro ceny a další informace.
  • Prohlídkový autobus Gray Line také nabízí výlety po Oahu a dalších ostrovech, ale možná si budete chtít přinést vlastní jídlo, pokud vám nebude vadit mít jídlo s nízkým rozpočtem. Na cestování mezi havajskými ostrovy budete také muset rezervovat letenky u letecké společnosti, jako je Southwest. Společnost Gray Line není ve vlastnictví společnosti Disney.
  reklama

Část 3 z 5: Přihlášení

 1. 1 Vstupte do resortu. Pokud jedete, zastavte k hlavnímu vchodu. Pokud si vezmete Uber nebo Lyft, požádejte o vysazení u hlavního vchodu. Při vstupu dovnitř dostane každý lei. Odbočte doprava a vydejte se k odbavení.
 2. 2 Podívejte se do resortu. Použijte jméno, které jste použili při rezervaci rezervace. Pokud používáte debetní nebo kreditní kartu, může vaše banka dočasně pozastavit vaši kartu, dokud nezaplatíte a nezaplatíte účet. Přihlášení do Aulani je z velké části stejné jako přihlášení do jakéhokoli jiného hotelu nebo resortu.
  • Každý, včetně dětí, může získat klíč od pokoje.
 3. 3 Najděte svůj pokoj. Více než pravděpodobné je, že pobýváte v severní nebo jižní věži střediska. Jděte v hale na severozápad nebo jihovýchod a vydejte se směrem k severním a jižním věžovým výtahům. Neexistuje žádný způsob, jak procházet mezi dvěma věžemi po hale a jídelních patrech.
 4. 4 Udělejte si pohodlí. Pokud jste si s sebou přivezli zavazadlový vozík, můžete si zavazadla vybalit do pokoje. Pokud jste tak neučinili, můžete zavolat zvonek a přivézt si zavazadla na podlahu. Než se vydáte do zařízení resortu, trochu si odpočiňte. reklama

Část 4 z 5: Užívání si pobytu

 1. 1 Vydejte se do přízemí za veškerou zábavou. V přízemí jsou všechny restaurace, obchody a atrakce.

  Chcete -li během svého pobytu získat sody zdarma, zakupte si opakovaně použitelný hrnek. Po skončení pobytu vyprší platnost bezplatných fontánových nápojů, ale hrnky můžete nadále používat pro osobní použití i po! 2. 2 Odpočiňte si na pláži Ko Olina. Je to přírodní pláž, kde se můžete opalovat na slunci, stavět hrady z písku, surfovat, plavat a další. Může to být dokonce dobré místo k usnutí.
 3. 3 Večeře v jedné z mnoha restaurací/barů. K večeři je více než devět restaurací/barů. Každý nabízí tradiční Disney jídla a pečivo, včetně Mickeyho vaflí a Mickey sušenek.
  • Některé restaurace vyžadují rezervaci předem. Před příjezdem zavolejte do restaurace na telefonu svého pokoje a zjistěte, zda je tomu tak pro ten, do kterého chcete jít.
 4. 4 Lehněte si zpět do Waikolohe Stream, líné řeky. Popadněte vor a skočte do tohoto bazénu. V asi jeden metr hluboké vodě můžete chvíli relaxovat a kroužit. Po relaxaci si lehněte do raftu nebo se vydejte do jednoho z bazénů.
  • Na Havaji jsou celoroční teploty v průměru 22 ° C (72 ° F), takže pobyt venku v letovisku je příjemný téměř v každém ročním období.
 5. 5 Sjeďte dolů po tobogánu. Existují dva tobogány a oba ústí do potoka Waikolohe. Popadněte vor, počkejte ve frontě a užijte si vzrušení ze sklouznutí dolů. Tubestone Curl dělá zakřivený pohyb a je o něco jemnější, zatímco Volcanic Vertical je téměř svislý pokles.
 6. 6 Plavte v jednom z mnoha bazénů. Pokud si chcete zahrát Marco Polo nebo si více zacvičit na havajském slunci, ale nechcete si dělat starosti s možností, že vás unesou oceánské proudy, pak jsou Aulaniho bazény skvělou volbou. Existuje osm bazénů, z nichž jeden je přístupný pouze těm 18 a výše. Možná ti to bude stát za to.
 7. 7 Užijte si několik akcí, které mají. Od Aunty's Beach House, který je otevřen jako denní péče přes den a teen klubovna v noci, až po Mo'olelo Fire Pit Storytelling v noci, se bavte. Možná to najdete lépe než příběhy vašich příbuzných!
 8. 8 Cvičení. Fitness centrum se nachází v přízemí severní věže a má to, co byste očekávali od hotelové posilovny. Je k dispozici komukoli od 14 let v Aulani.
 9. 9 Relaxujte v lázních. Aulani má lázně, kde se dospívající a dospělí mohou trochu namočit, než se vrátí do svého pokoje. Užijte si horkou vodu, když se noc ochladí, mírně pod pokojovou teplotu. Nic nepřekoná, když jste na dovolené.
 10. 10 Uspořádejte akci na nádvoří Kipuka. Od obchodních jednání až po manželské obřady je Aulani ochotná ho pořádat. Pro více informací volejte na jejich číslo.
 11. jedenáct Podívejte se na Mickey Mouse. Je skrytý všude v resortu, včetně tapet a hotelových pokojů. Dokážete ho spatřit?
 12. 12 Zeptejte se služeb hostů na možné výlety a zajímavosti na ostrově. Je to stejný stůl, kde se přihlašujete. Ostrov Oahu má mnoho historických památek, včetně muzea Pearl Harbor, které může stát za to. reklama

Část 5 z 5: Odjezd

 1. 1 Ověřte, že máte všechny důležité dokumenty, jako jsou pasy a identifikace. Poslední věc, kterou chcete, je ocitnout se na Havaji, protože jste zapomněli pas v hotelovém pokoji.
  • Zkontrolujte svůj pokojový trezor. Nechcete, aby vám tam někdo omylem něco nechal.
 2. 2 Podívejte se včas. Pokud se potřebujete odhlásit později, zavolejte na recepci, abyste se vyhnuli dalším nočním poplatkům. Čas pokladny je 12:00 HST.
  • Nezapomeňte zaplatit všechny poplatky ve svém pokoji. To zahrnuje poplatky za stravování a zakoupené zboží.
 3. 3 Zastavte se v Disney Photo Pass a kupte si fotografie a suvenýry. Disney Photo Pass se nachází jižně od hlavní haly a můžete si zde zakoupit fotografie z akcí na místě.
  • Pokud nejsou k dispozici žádné obrázky, které by stálo za uložení, nebo nechcete žádné upomínkové předměty, budete chtít Photo Pass přeskočit.
 4. 4 Buďte opatrní, pokud vás osloví ohledně „Disney Vacation Club“. Jako mnoho středisek, Disney nabízí program timeshare, kde můžetekoupit timeshares. Před zakoupením timeshare byste si měli být vždy jisti, že víte, k čemu se přihlašujete. Pokud se rozhodnete koupit jeden, nezapomeňte nakupovat přímo od Aulani a ne od třetí strany.
 5. 5 Vraťte se do HNL. Vaše cesta končí tam, kde začala. Rozlučte se s ostrovem, když budete vracet pronajatý vůz, a podívejte se na zpáteční let.
 6. 6 Jasné projekce USDA. Některé položky nemůžete vzít zpět na pevninu. Pokud jste si zakoupili jakékoli nezpracované potraviny z Havaje, počítejte s tím, že je budete muset vyhodit, protože mohou obsahovat invazivní druhy a škodlivý hmyz. Vzhledem k tomu, že celý ostrov je federálně chráněnou zemí, kromě předmětů zakoupených v obchodě se suvenýry National Park Service, nemůžete vzít zpět kameny nebo mušle do kontinentálních Spojených států. Před odletem budete muset položky na letišti propadnout.
  • Kromě toho může vaše země také omezit položky, které si můžete vzít s sebou. Je vaší odpovědností zajistit, aby bylo vše vráceno na celnici.
 7. 7 Vraťte se domů. Nyní můžete říci, že jste si resort Disney Aulani užili. Neváhejte a přiveďte lahůdku pro svou rodinu, přátele a/nebo spolupracovníky. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Veškeré značení na Aulani je v angličtině a japonštině a určitě najdete členy obsazení, kteří umí více jazyků, pokud přijíždíte z neanglicky mluvící země.
 • Zvažte po schodech výtahy nahoru do svého pokoje. Může to být dlouhá procházka, ale může to být také skvělý způsob, jak spálit kalorie bez návštěvy fitness centra.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Kromě hotelových pokojů, 18+ oblastí a soukromých akcí na nádvoří Kipuka se od vás očekává, že budete dodržovat kodex oblékání společnosti Disney. Nenoste odhalující oblečení, nenoste kostýmy, je-li vám 14 nebo více, a nenoste nic, co by mohlo rušit rodinné prostředí. Neměly by se používat ani nelékařské masky.
reklama

Populární Problémy

Jak správně kýchat. Kýchání na veřejnosti může být trapné a může to vést k šíření choroboplodných zárodků. Ne každý ví, že existuje správný způsob kýchání, ale existuje! Nezapomeňte praktikovat dobrou respirační etiketu, kdykoli ...

Vloupání je pro majitele domů vždy starostí. Ale jaký je nejlepší způsob, jak udržet váš dům v bezpečí? Nepochybně jste již nainstalovali poplašný systém (pokud ne, udělejte to hned) a možná máte hlídacího psa, který hlídá váš majetek ...

Ekaterina Makarova způsobila druhou po sobě následující prohru v prvním kole Jeleně Ostapenkové v palčivém dni v Sydney International.Otec Novaka Djokoviče Srdjan Djokovič během let učinil několik přímých a kritických poznámek o soupeřích a odpůrcích svého syna.

Vybrali jste si perfektní oblečení, ale je tu jen jeden problém: vaše boty jsou špinavé. Pokud jste slyšeli, že si můžete drhnout boty kartáčkem na zuby, ale nejste si jisti, jak, vytvořte čisticí směs pro boty z plátna a síťoviny, ...

Rafael Nadal byl zjevně příliš unavený na to, aby chápal, co se kolem něj při pořizování videa dělo. Nadal v poslední době tvrdě pracoval, hodně cvičil v posilovně.