5 nejhorších grandslamových porážek Rogera Federera

2018 US Open - 8. den

2018 US Open - 8. den

Roger Federer havaroval a upálil na US Open 2018 po celkem skličujícím představení proti neohlášenému Australanovi Johnu Millmanovi. Federer vypadal od samého začátku nějakým způsobem a nikdy nenašel žádný rytmus, čehož Millman plně využil.

má roku espn plus

Ztráta čtyř setů představovala Federerovu první porážku na US Open s hráčem mimo 50 nejlepších.

Federer je bezpochyby největším hráčem, který kdy držel tenisovou raketu, ale to neubírá na tom, že je koneckonců pouhým smrtelníkem. Navzdory kariéře plné grandslamových titulů - přesněji 20 - byl na přijímacím konci celkem ztrát, které bylo těžké strávit.

Na tomto místě je 5 Federerových nejhorších porážek na Grand Slamech:

sledujte, tohle byl xfl

#5 John Millman (3-6, 7-5, 7-6 (9-7), 7-6 (6-3)): 2018 US Open

Federer vstoupil do svého střetnutí R16 s Millmanem ve špičkové formě, když celkem pohodlně uhasil výzvu rtuťového Australana Nicka Kyrgiose. S jedním okem na možný čtvrtfinálový střet s Novakem Djokovičem, který ho porazil jen o týden dříve v Cincinnati, měl Švýcar zájem rychle zabalit věci proti Millmanovi a vyrazit do sprch.

Federer se však v poměrně prudkých podmínkách a intenzivní vlhkosti potácel, když se to od něj nejméně očekávalo. Po získání prvního setu 6-3 to vypadalo jako 37leté. Federer, který odrazil znovu se objevující výzvu od 29leté Australanky ve druhé hře druhé sady-která se skládala z 24 bodů-se brzy zlomil a sloužil na set za stavu 5-3, 40-15.

základy bodování tenisu

Tehdy začala z Fed Expressu padat kola. Po započítání rutinního voleje Švýcaři dovolili Millmanovi vrátit se do zápasu a Australan nakonec pokračoval v získávání sady, když vyhrál čtyři hry o odskoku.

Švýcar si po většinu zápasu nemohl koupit první podání a jeho vždy spolehlivý forhend ho příliš často zklamal. O 2 hodiny později - a po dvou nerozhodných zápasech - se rozloučil s fanoušky na stadionu Arthura Ashe, což je velmi zděsilo.

Federer ukončil zápas s neuvěřitelnými 76 chybami a 10 dvojchybami, teprve počtvrté trefil dvouciferné dvojchyby v grandslamové soutěži.

Populární Problémy

Jak si naplánovat prodloužený víkend. Pravděpodobně jste nadšeni z nadcházejícího prodlouženého víkendu a plánování toho, co budete dělat, je součástí zábavy! Dlouhý víkend je ideálním časem na vzpomínky, ať už vyrazíte na výlet nebo ...

Dvojice se sešla, aby si loni zahrála několik her při otevření Trumpova tenisového zařízení na jeho golfovém hřišti ve Virginii.

Očekávané televizní pokračování filmu Eddie Murphy z roku 1992 „Boomerang“ produkují Lena Waithe a Halle Berry. Zde je návod, jak sledovat show online.

Jak rychle získat hubené nohy. Ztenčení a zpevnění nohou je skvělý fitness cíl! Při tréninku se nemůžete zaměřit na jedinou část těla, ale správné stravování a cvičení může mít velký dopad na vaše nohy a může vám pomoci dosáhnout ...

Jak nainstalovat Grand Theft Auto V (GTAV) na Xbox 360. Tato wikiHow vás naučí, jak nainstalovat Grand Theft Auto V (GTA V) na Xbox 360. Hru můžete nainstalovat přímo z disku na pevný disk Xbox 360, nebo si můžete stáhnout ...