Jak streamovat „zlomený“ televizní seriál online bez kabelu

Pauley Perrette Broke

CBSLi NCIS fanouškům chybí Pauley Perrette, vrací se do CBS v nové komedii s názvem Rozbil , o svobodné příměstské matce, jejíž sestra a bohatý švagr se k ní nastěhují poté, co jim peníze vyschnou. Premiéru má ve čtvrtek 2. dubna ve 21:30. ET/PT na CBS.Pokud nemáte kabel, můžete streamovat Rozbil epizody na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

bílé tenisky bez plátna

Sledujte CBS na Amazon PrimeJakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete sledovat Rozbil živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Amazon Video.FuboTV

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Rozbil živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV také přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

CBS (živé na většině trhů) je zahrnuto v Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Rozbil na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude mít po vysílání k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Rozbil živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Náhled premiéry „Broke“Hrát si

První pohled na Broke na CBS 'Podívejte se na ukázkový trailer k Broke, nové komedii s Pauley Perrette, která hraje Jackie, jedinou matku na předměstí, která je šokována, když její odcizená sestra Elizabeth (Natasha Leggero), její sestra je nehorázně bohatým, velkorysým manželem Javierem (Jaime) Camil) a Javierův zuřivě loajální asistent/řidič/přítel přistávají na jejím prahu a potřebují místo k životu po ... 2020-02-14T18: 18: 02,000Z

V hlavní roli Pauley Perrette jako Jackie je tato nová komedie o tom, co se stane svobodné matce ze střední třídy, když její bohatá sestra Elizabeth a švagr Javier v podání Natashy Leggero a Jaime Camila najednou potřebují místo k životu. když přijdou o všechny peníze poté, co je Javierův otec odřízne. Bohatí manželé s sebou přivedli Javierova asistenta Luise (Izzy Diaz) a začala veselost.

Popis série škádlí: Ačkoli rozdíly v třídách mohou ženy oddělit a velikost domu a počet lidí, kteří v něm žijí, prověří hranice pohostinnosti, pouto širší rodiny může být přesně to, co potřebují.

Druhá epizoda s názvem Práce a vysílání 9. dubna vidí Jackie, jak povzbuzuje svou sestru a švagra, aby začali přispívat rodině, takže Javier začne pracovat jako řidič sdílení jízd a Elizabeth začne pracovat jako osobní nakupující. Jackie si ale dělá starosti, že se její syn Sammy (Antonio Raul Corbo) s Javierem příliš sbližuje a ublíží mu, pokud Javier nebude ve svém životě spolehlivým dospělým.

Ve třetí epizodě s názvem Tanec a vysílání 16. dubna, když se Javier a Elizabeth dozvědí, že jsou ve městě jejich bohatí přátelé, seberou odvahu a požádají je, aby jim vrátili velké množství peněz, které jim dluží. Jackie si také stěžuje na podhodnocení práce a Luis ji přesvědčí, aby požádala o zvýšení platu.Hrát si

Broke - Pauley Perrette se vrací v nové komedii CBS Oblíbený fanoušek NCIS Pauley Perrette se vrací do sítě v komedii o bohatství a hadrech o bojující svobodné matce, která si vezme její odcizenou sestru a jejího nehorázně bohatého manžela, když jim peníze vyschnou. V tomto náhledu do zákulisí Pauley Perrette hovoří o návratu do televize, o své nové postavě a práci… 2020-03-25T18: 27: 34 000Z

Rozbil pochází z mysli Jennie Snyder Urman, která se podílela na takových show jako Gilmore Girls, Lipstick Jungle, Reign, Jane the Virgin , a Čarodějnice a Ben Silverman, na kterém pracoval Kancelář, Jana Panna, Ošklivá Betty, Tudorovci a Největší smolař .

Poté, co hrál dál NCIS po tolik let Perrette opustil show po 15 sezónách poté, co v roce 2016 vypadl s představitelem Markem Harmonem, když údajně přivedl svého psa na set a kousl člena posádky, což způsobilo zranění, které vyžadovalo 15 stehů. Existují protichůdné zprávy o tom, zda Harmon i nadále přivedl psa na set, ale Perrette tvrdí, že se s tím Harmonem setkala a vedlo to k roztržce mezi nimi.

Teď je zpět, protože se rozhodla, že je čas dělat komedii, řekla TV Insider v nedávném rozhovoru.

Chtěl jsem udělat komedii. Buď to, nebo odejde do důchodu, říká a dodává: Chystal jsem se pít pivo se svými třemi psy a dívat se na televizi. [Směje se] Moje rodina, přátelé a pastor si nemysleli, že to byl nejlepší nápad.

Rozbil vysílá ve čtvrtek ve 21:30 ET/PT na CBS.


Populární Problémy

Jak vystřelit lakrosovou kouli. Lacrosse vyžaduje, abyste k házení míče do branky použili hůl se sítí na konci. V tomto rychle se rozvíjejícím, vysoce fyzickém sportu je důležité zdokonalit základy střelby. Střelba vyžaduje řádné ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos nového speciálu „The Magic Way“ Davida Blaina online, i když nemáte kabel.

Tenista, který cestuje se svou matkou na mezinárodní okruh, není běžným jevem, ale není to ani neslýchané.

Petra Kvitová se v sobotu utká s talentovanou teenagerkou Leylah Fernandezovou v předváděcím zápase třetího kola. Češka na letošním French Open ještě nepustila ani set.