Jak streamovat a stahovat „každodenní život“ Coldplay

Koncert Coldplay zrušen, Coldplay Houston zrušen, akce Hurricane Harvey zrušeny

Getty Coldplay.

Coldplay dnes večer vydají své osmé studiové album. Album nese název Každodenní život a bude to první nové vydání skupiny od roku 2015 Hlava plná snů . Bylo to několik upoutávek, včetně Sirotci a Daddy/Mistr světa a titulní skladba.

Každodenní život bude vydáno v 9 hodin PT ve čtvrtek (21. listopadu) nebo o půlnoci ET v pátek (22. listopadu) v závislosti na vašem časovém pásmu. Níže jsme uvedli všechny různé platformy, na kterých bude album vydáno, a způsoby, jakými si můžete poslechnout.


Apple Music

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

PĚT DNÍ DO #EverydayLife. Objednávejte album na stříbrném dvojitém vinylu, exkluzivně v oficiálním #Coldplay Store (prostřednictvím odkazu v bio).

Příspěvek sdílený uživatelem Coldplay? ☀️ (@coldplay) 17. listopadu 2019 v 4:09 PST

tenisové míčky mývalové čpavku

Poslední album Coldplay budete moci streamovat na iTunes a Apple Music. Pokud máte účet Apple Music, můžete přejít do aplikace ve svém telefonu nebo tabletu a nastavit oznámení tak, aby vás upozornila, když album vyjde. Kliknutím sem se dozvíte, jak .

Pokud účet Apple Music nemáte a chcete jej vyzkoušet, můžete kliknout zde zahájit 30denní zkušební verzi zdarma. Pokud předplatné během zkušebního období zrušíte, budete mít nadále přístup k celému katalogu Apple Music až do data, kdy by vám byla účtována plná cena. Album je také možné předobjednat na iTunes, které si můžete prohlédnout zde.


Spotify

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Nádherný záběr Chrise na zkouškách, který včera pořídil náš úžasný baskytarista @guyberryman (který na svém Insta zveřejnil spoustu skvělých fotek/videí #ColdplayJordan)

Příspěvek sdílený uživatelem Coldplay? ☀️ (@coldplay) 20. listopadu 2019 ve 12:04 PST

Na základě standardního plánu vydání pro Spotify bude album Coldplay k dispozici také pro streamování na platformě. Pokud účet Spotify nemáte, můžete zaregistrujte se zde a zaplatit pouze 0,99 $ za první tři měsíce.

PřílivováSnímek obrazovky

Album Coldplay si budete moci poslechnout také na Tidalu. Streamovací služba nabízí bezplatnou 30denní zkušební verzi s Tidal Premium, která poskytuje přístup k hudebním videím a vybraným seznamům skladeb.

hrát stolní tenis
K dispozici je také bezplatná 30denní zkušební verze pro Tidal HiFi, která poskytuje přístup k videím, seznamům skladeb a kvalitě zvuku Lossless High Fidelity. Kliknutím sem se zaregistrujete do obou zkušebních verzí .

Náhled

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

? Zkoušky v Ammánu na show #ColdplayJordan východ a západ slunce (tři dny…). #EverydayLife? ☀️

Příspěvek sdílený uživatelem Coldplay? ☀️ (@coldplay) 19. listopadu 2019 v 5:57 PST

V říjnu 2019 rozeslal Coldplay fanouškům psaný stroj. V poznámce prozradili název alba a také téma jeho dvou stran. První strana nese název Sunrise a druhá s názvem Sunset. Pro více informací čtěte dále:

drazí přátelé / moje psaní není moc dobré, omlouvám se / já a doufáme, že ať jste kdekoli, jste v pořádku / posledních 100 let nebo zhruba v tomto období pracujeme na věci zvané Everyday Life / v inzerátech, které byste mohli napsat „dvojalbum na prodej, jeden velmi pečlivý majitel“ / jedna polovina se nazývá „východ slunce“, druhá „západ slunce“ / vychází 22. listopadu / je to něco, co k věcem cítíme / posíláme vám mnoho lásky od hibernace / سلام و حب / chris, jonny, chlap a Will Champion, např.

Album má 17 skladeb, včetně dříve vydaného Daddy/Champion of the World a Everyday Life. Podívejte se na kompletní seznam skladeb níže:

1. Východ slunce
2. Církev
3. Problémy ve městě
4. Zlomený
5. Tati
6. WOTW / POTP
7. Arabeska
8. Když potřebuji přítele

1. Zbraně
2. Sirotci
3. Vzdělávání
4. Cry Cry Cry
5. Staří přátelé
6. Lidské bytosti
7. Mistr světa
8. Každodenní život
9. Vlajky (bonusová skladba)

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Guy - @guyberryman - zveřejnil dnes na svém Instagramu několik skvělých fotografií a příběhů z nahrávání pro #EverydayLife

Příspěvek sdílený uživatelem Coldplay? ☀️ (@coldplay) 17. listopadu 2019 v 11:59 PST

Hlavní zpěvák skupiny Coldplay Chris Martin nedávno oznámil, že skupina odloží turné po svém novém albu. Nechystáme toto album, řekl BBC News Opens. Během příštího roku nebo dvou si dáme čas na to, abychom zjistili, jak může být naše turné nejen udržitelné, ale také jak může být aktivně prospěšné. Každý z nás musí najít nejlepší způsob, jak dělat svou práci.

podání tenisového těla

Martin dále uvedl, že skupina má obavy o životní prostředí ohledně turné. Nejtěžší je létající stránka věci. Ale například naším snem je mít show bez jednorázového plastu, mít ji převážně na sluneční energii, vysvětlil. V tuto chvíli jsme udělali spoustu velkých turné. Jak to otočíme, aby to nebralo tolik jako dávání?


Populární Problémy

Dospělí mají obecně klidový srdeční tep 60–100 úderů za minutu. Sportovec ve špičkové formě může mít srdeční frekvenci mezi 40 a 60 údery za minutu. Lidé v lepší kondici mají obecně pomalejší srdeční frekvenci, protože jejich srdce bije ...

Jak skrýt tetování. Tetování je společensky přijatelnější, než kdy bylo, ale stále se můžete dostat do situací, kdy budete muset zakrýt inkoust. Pokud je vaše tetování náhodou na viditelném místě, skrýt ho je obvykle hezké ...

Jak roztočit a obnovit Cessnu 150. Toto je série pokynů, jak vstoupit a zotavit se z rotace v lehkém letadle Cessna 150. Rotace je letový manévr, který je pro piloty potenciálně velmi nebezpečný. Točení zahrnuje ...

Rafael Nadal se kvalifikoval do finále ATP 16krát za sebou, ale turnaj nikdy nevyhrál. Pohled na to, proč Nadalovo čekání na svou první trofej ke konci roku bude pravděpodobně pokračovat i po roce 2020.

Jak získat zvony ze skal při křížení zvířat: nový list. Animal Crossing: New Leaf nabízí svým hráčům nepřeberné množství způsobů, jak vyrábět zvony, od prodeje nábytku, ovoce, ryb až po třesení stromů. Jeden z méně známých způsobů ...

Andrey Rublev pokračuje ve svém hledání prvního grandslamového titulu na US Open 2021, kde se v prvním kole utká s 42letým Chorvatem Ivo Karlovicem. Půjde o první setkání obou hráčů.