Jak streamovat fuboTV na PC a Mac (snadný průvodce)

Streamujte fuboTV hned teďUžijte si neomezený přístup k televizi, která je pro vás nejdůležitější, s fuboTV pro PC nebo Mac. Díky snadnému přístupu ke službě streamování živého televizního vysílání fuboTV si nenechte ujít okamžik svého oblíbeného programu, a to ani když jste v práci. Uřízněte kabel vaší kabelové společnosti a užívejte si nepřetržitý přístup k místním zprávám a sportu, ať jste kdekoli.

Držte krok se svými oblíbenými televizními pořady napříč sítěmi jako AMC, USA, TBS, Comedy Central a Syfy. Nejste si jisti, že se na poslední epizodu dostanete včas domů? Většina předplatných fuboTV zahrnuje 500 hodin úložiště Cloud DVR. K vašemu předplatnému fuboTV není potřeba samostatný kabelový box DVR. Získejte přístup k uloženým pořadům a sledujte je přímo na počítači Mac nebo PC, takže vám neunikne ani minuta.fuboTV je váš neomezený přístup k živému televiznímu streamování, ať jste kdekoli. Díky přístupu dostupnému ve vašem PC nebo webovém prohlížeči Mac budete moci prohlížet své oblíbené televizní sítě na více obrazovkách počítače. Ať už jste v hotelu s notebookem nebo doma a snažíte se trávit čas, fuboTV je snadno přístupný z vašeho osobního počítače.

Díky předplatnému fuboTV budete moci sledovat vývoj místních sportovních týmů prostřednictvím přímých přenosů. Doplňky vám umožňují přidat Sports Plus pro přístup k NFL RedZone, fubo Cycling a dokonce i k mezinárodním sportovním sítím, takže budete mít přehled o všech svých oblíbených fotbalových, basketbalových a hokejových týmech.

dát tenisové míčky na chodítko

fuboTV vám umožňuje přizpůsobit si prémiové kanály, abyste měli přístup k požadovanému obsahu. Možnosti pro zahraniční sítě, další balíčky zábavy a mnoho dalšího lze využít k vašemu předplatnému a zajistit si tak robustní zážitek ze sledování z počítače PC nebo Mac.Jak streamovat fuboTV na PC a Mac

fuboTV umožňuje pohodlný zážitek ze sledování, ať už jste na mobilním zařízení nebo na počítači PC nebo Mac. Z vašeho domácího počítače nebo notebooku vám stačí aktualizovaný prohlížeč a účet fuboTV, abyste mohli sledovat hodiny po hodinách živé televize.

Následuje rozpis, které webové prohlížeče budou s fuboTV fungovat:

Okna:

  • Google Chrome (nejnovější verze)
  • Firefox (nejnovější verze)

Mac:

  • Safari (nejnovější verze)
  • Google Chrome (nejnovější verze)
  • Firefox (nejnovější verze)

Chcete -li ve svém prohlížeči přistupovat k fuboTV, postupujte takto:  1. 1. Zaregistrujte se na Fubo
  2. 2. Otevřete kompatibilní webový prohlížeč
  3. 3. Do adresního řádku zadejte fubotv.com
  4. 4. Na horním panelu nabídek vyberte možnost Přihlásit se
  5. 5. Zadejte své přihlašovací údaje

Je tak snadné využívat nepřetržitý přístup k tomu nejlepšímu v živé televizní zábavě a nejnovějším sportovním a místním zpravodajstvím.

Streamujte fuboTV hned teď

legie sezóna 3 sledovat online

Kde jinde můžete sledovat fuboTV?

Streamovat fuboTV můžete také na Apple TV, Samsung TV, LG TV, Fire Stick, Roku, Android, zařízeních iOS a dalších.

Kolik stojí fuboTV?

Předplatné fuboTV začíná na 54,99 $ měsíčně za standardní plán , což je více než 100 živých kanálů, včetně Comedy Central, AMC, SNY, MSG, FS1, NFL Network a MSNBC. Můžete streamovat 2 obrazovky najednou a získat 30 hodin prostoru DVR.

Další možností je Rodinný plán za 59,99 $, což vám dává více než 100 kanálů a navíc můžete použít 3 obrazovky najednou a získat neuvěřitelných 500 hodin prostoru DVR. Za 64,99 $ můžete získat Rodinný plán s Showtime (což přidává do mixu 9 kanálů na vyžádání na čas).

Existuje Ultra balíček, který poskytuje 176 kanálů plus fubo navíc (což přidává 40 zábavních kanálů), Showtime (+9 kanálů) a Sport Více (22 vysokoenergetických kanálů zaměřených na sport). Cloud DVR pro toto místo je stále 500 hodin.

Můžete také zvážit několik doplňků, včetně 4,99 $/měsíc za AMC Premiere, Sports Plus s NFL RedZone za 10,99 $/měsíc, fubo Extra za 5,99 $/měsíc (což přidává sítě jako MTV Classic, Nick Music , NBA TV, NHL Network a Cooking Channel), Adventure Plus za 4,99 $/měsíc (přidává Outdoor Channel, Sportsman Channel a několik dalších) a také několik mezinárodních možností.

Jaký obsah je na fuboTV?

S fuboTV budete moci streamovat živé televizní vysílání bez ceny za kabelové předplatné, včetně sítí jako USA, Comedy Central, AMC, TBS, TNT, MSNBC a mnoho dalších. To znamená, že se vám budou líbit show nejvyšší úrovně The Walking Dead, Comedy Central Presents, The Chappelle Show, American Dad !, Final Space, a více!

loketní ortéza pro epikondylitidu

Streamujte fuboTV hned teď


Populární Problémy

Hledáte v pátek živý přenos zápasu Spurs vs. Rockets Game 3? Zde je návod, jak sledovat online, i když nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat hvězdnou hru NBA 2019 na počítači, telefonu, Firesticku, Roku nebo jiném zařízení, i když nemáte kabel.

Federer a Nadal po více než deset let získali neuvěřitelnou 4. časovou kapsu za všechny 4 slamky v roce. Výlet do paměti.

Jak učinit své berle pohodlnější. Uvízli jste pomocí berlí po zranění nohy? Brzy možná zjistíte, že kromě samotného zranění řešíte nepohodlí z neustálého opírání se o své nové opory. Nicméně přidáním ...