Serena Williams - Královna návratu

2017 Australian Open - 6. den

2017 Australian Open

Snažil jsem se 5 dní, ale prostě jsem nemohl plavat v bazénu. Můj trenér plavání byl rozčilený. Těsně před šestou třídou, když jsem debatoval, zda pokračovat nebo přestat, jsem viděl Serenu Williamsovou hrát finále US Open 2013 proti Victorii Azarenkové.

Serena vyhrála první set, přestože Azarenková získala brzký náskok, ale pak ztratila druhý. Když však hrála s agresivitou a přesností ochranné známky „Serena“, ve třetím setu rozdrtila svého soupeře a získala titul.

Rád ji vidím hrát, když se zdá, že ve hře končí. Dostane z ní to nejlepší. Existuje mnoho okamžiků, kdy se vrátila z čelistí porážky.

Ukázala své bojovné instinkty v semifinále Australian Open 2003 proti impozantní Kim Clijstersové. V posledním setu vedla Clijstersová 5: 1. Serena zachránila dva mečboly, pokračovala a vyhrála zápas s přehledem-4-6, 6-3, 7-5. Získala také titul.

V semifinále Wimbledonu v roce 2009 byla Serenou soupeřkou Elena Dementěvová. Oba vyhráli po jedné sadě. Elena měla ve třetím setu mečbol 5: 4. Serena vytrvala, bránila se a vyhrála set za stavu 8-6. Vyhrála také mistrovství.

Ve čtvrtfinálovém zápase na Australian Open 2010 Victoria Azarenková (znovu!) Vyhrála první set a zdálo se, že ve druhém křižuje k vítězství s náskokem 4: 0. Serena se pomalu a stabilně dostala zpět do zápasu a vyhrála ho 4: 6, 7: 6, 6: 2 a získala titul!

Kvůli zranění nohy a plicní embolii byla na rok vyřazena ze sportu. Její pořadí kleslo na 175. O rok později byla zpět a vyhrála olympijské zlato, US Open a mistrovství WTA. Také získala zpět hodnocení č. 1. Nyní je v kurzu pro matku všech comebacků - v 37 letech se pár měsíců po narození jejího prvního dítěte vraťte na nejvyšší úroveň závodního tenisu!

Na comeback na velké pódium je potřeba víc než jen fyzická zdatnost a talent. Vyžaduje duševní sílu, odolnost a obrovské množství sebevědomí. Serena je ztělesněním všech těchto vlastností.

Pokud jde o mě, byl jsem motivován jejím vítězstvím a šel jsem do bazénu a podařilo se mi plavat hodně k úlevě mého trenéra. Ve srovnání s úspěchy Sereny je to samozřejmě zcela bezvýznamné, ale plně ji uznávám za mé malé vítězství toho dne!

Populární Problémy

Dobrý pár pevných a pohodlných sportovních bot může být drahý, a přesto, pokud jsou plně využity, pravděpodobně se během chvíle zašpiní. Při čištění obuvi musíte být opatrní, ale správná péče a dobré čištění mohou ...

Yale vypadá, že prodlouží svou sérii tří výher, když se uskuteční hnědá sobota v Providence. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Zde je návod, jak sledovat All-Star Game NBA 2020 online bez kabelu.

Fetch může být zábavná hra s fretkami, ale některé fretky mohou mít problém naučit se vrátit míč. Aby tato hra fungovala, měla by se vaše fretka naučit, jak tlačit míč nosem. Hodit míč a nechat fretku honit ...

Hluboký náhled na zápas prvního kola na US Open 2021, kde dva in -form hráči - Karen Khachanov a Lloyd Harris - zkříží meče. Dokáže Chačanov odrazit nenasazeného, ​​ale nebezpečného Harrise?

Federer ve své kariéře naservíroval neuvěřitelných 10 728 es. Je to ale dost dobré na to, aby mu to zajistilo místo č. 1 v tomto seznamu?