Jak streamovat auta Pixar 2: Průvodce prohlížením rodiny

proudová auta 2

Disney

Streamujte auta 2 hned

Pixar Auta 2 byl vydán v červnu 2011 jako 3D počítačová animace. Režie: John Lasseter a scénář: Ben Queen, jde o pokračování Auta . Film sleduje Blesk McQueen (vyjádřený Owen Wilson) a odtahový vůz Mater (vyjádřený Larrym Cable Guyem) v zámoří, protože soutěží ve Velké ceně světa. Poté, co se Mater dozví, že zlý profesor Z (vyjádřený Thomasem Kretschmannem) plánuje závod sabotovat, spojí pár přátel, aby tomu zabránili.

Originál Auta film je teprve druhým animovaným filmem Pixar Auta 2 12. projekt produkční společnosti. Po vydání byl uveden ve formátech Disney Digital 3D, IMAX 3D, tradičních dvourozměrných a IMAX. Když sledujete Pixar's Auta 2 online, možná nebudete mít přístup ke všem těmto formátům. Pokud je váš televizor nebo projektor kompatibilní s 3-D filmy, pak Pixar Auta 2 streamování vám může poskytnout plný zážitek.

Zde je návod, jak streamovat Pixar’s Cars 2 právě teď:

Jak streamovat „Pixar’s Cars 2“ - exkluzivně na Disney+

Auta 2 je jedním z mnoha animovaných filmů, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Auta 2 a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledat auta 2 ″
  5. 5. Klepněte na Automobily 2
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

tenisové boty na klínku

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Pixar's Cars 2“: Přehled

Datum vydání: 18. června 2011
Tvůrci: Ben Queen
Ředitel:
John Lasseter
V hlavních rolích:
Owen Wilson, Larry the Cable Guy, Michael Caine, Emily Mortimer, John Turturro a Eddie Izzard
Hodnocení:
G
Synopse:
Známý závodní vůz Lightning McQueen a jeho přítel odtahový vůz Mater zamíří do zámoří soutěžit ve Velké ceně světa, aby se dozvěděli, že se to někdo snaží sabotovat.

tenisová raketa mířící míč

Jak dlouhá je „Pixar’s Cars 2“?

Pixar Auta 2 je dlouhá 106 minut, neboli jedna hodina a 46 minut.


Děj „Pixar’s Cars 2“

Vracející se šampion závodních automobilů Lightning McQueen (Wilson) je pozván do zámoří soutěžit ve Velké ceně světa. Spolu se svým nejlepším přítelem a odtahovkou Mater (Larry the Cable Guy) se vydávají do Tokia. Mater skončí McQueenovi trapně při první akci, když mu po jídle misky Wasabi unikne olej. Když Mater později jde na záchod, omylem přeruší hádku mezi americkým špiónem Rodem Torque Redline (vyjádřený Bruce Campbell) a dvěma zločinci profesora Z (Kretschmann), Grem (vyjádřený Joe Mantegna) a Acer (vyjádřený Peter Jacobson) . Redline tajně vklouzne do Materova těla zařízení obsahující utajované informace, což způsobí, že si ho ostatní spletou se špionem.

Grem sabotuje první závod, což způsobí, že McQueen prohraje. Ze své ztráty viní Mater a říká mu, že ho už nepotřebuje. Zarmoucen tím Mater zamíří na letiště s úmyslem jít domů, ale profesorovi lupiči ho pronásledují. Mater se zmýlil za špiona a jeho záchranáři ho požádali, aby jim pomohl ukončit sabotážní plán profesora Z.

Další závod je v Porto Corsa, Itálie. Zde je Mater schopen maskovaně vstoupit na schůzku zločince. Dozvídá se podrobnosti o jejich plánu a také o tom, proč v prvním kole havarovalo tolik závodníků. Zločinci odhalí, že McQueen je jejich dalším cílem. Když to Mater slyšel, omylem odhalil svou pravou identitu a byl zajat a převezen do Londýna. Později je schopen uniknout a pokusí se dostat k McQueenovi v závodě, než budou zločinci schopni odpálit bombu, kterou na něj zasadili. Armáda a policie zasahují a nakonec zachraňují závod.


Obsazení filmu Pixar’s Cars 2

Podívejte se na některé z těchto hlavních hollywoodských hvězd, když sledujete Pixar's Auta 2 online.

OWEN WILSON jako Blesk MCQUEEN

Herec Owen Wilson zopakoval svou roli šampiona závodních vozů, Lightning McQueen, v Auta 2. Wilson propůjčil svůj hlas několika animovaným filmům, včetně Marmaduke, Hrdina barevného města, a zdarma Ptactvo. Je nejlépe známý pro hraní v komediích, jako je Svatební Crashers, Zoolander, Little Fockers, a Stáž.

LARRY THE CABLE GUY jako MATER

Komik a herec Larry the Cable Guy poskytuje svůj hlas Auta franšíza jako odtahový vůz Mater. Nejlépe známý pro svou stand -up comedy, napsal a produkoval mnoho ze svých televizních speciálů. Vyjadřuje Mater ve všech třech filmech, několika krátkých filmech a videohře.

MICHAEL CAINE jako FINN MCMISSILE

Britský herec Michael Caine hlasy Finn McMissile v Auta 2. Je to jediný film franšízy, ke kterému propůjčil svůj hlas, ale hrál několik dalších animovaných postav. Caine je nejlépe známý pro jeho role v Temný rytíř, Pravidla moštárny, Počátek, a Teď mě vidíš.

EMILY MORTIMER jako HOLLEY SHIFTWELL

Britská herečka Emily Mortimer nabízí svůj hlas roli Holley Shiftwell, americké tajné agentky, která je vyslána na slavnostní zahájení Světové Grand Prix do Tokia, aby si vyměnila důležité dokumenty s Finnem McMissile. Mortimer působí od počátku 90. let a je nejlépe známý pro hraní Jane Banks v Mary Poppins se vrací. Objevila se také v Napište, až se dostanete do práce, knihkupectví, ostrov Shutter, Pink Panther 2, a Lars a skutečná dívka.

JOHN TUTURRO jako FRANCESCO BERNOULLI

Americký herec John Turturro je hlasem Francesca Bernoulliho, závodníka ve Velké ceně světa, který představuje největší hrozbu pro Blesk McQueen. Auta 2 je prvním filmem franšízy, na kterém Turturro pracoval, a také prvním výskytem Francesca Bernoulliho. Turturro se objevil v desítkách filmů a televizních pořadů včetně Monk, Anger Management, Transformers, Gods Behaving Badly, a Směšný 6.

ping pong nebo stolní tenis

EDDIE IZZARD jako SIR MILES AXLEROD

Britský komik a herec Eddie Izzard vyjadřuje sira Milese Axleroda, bohatého ropného barona, který se ukazuje být hlavním hrdinou filmu. Je známo, že za všemi těmi problémy na Velké ceně světa stojí Sir Miles Axlerod, který se pokusil napravit závod v Londýně. Nejlépe známý pro svou stand-up comedy, Izzard se také objevil v desítkách filmů jako např Ocean’s Twelve, Ocean’s Thirteen, My Super Ex-Girlfriend, a Napříč vesmírem.


Písně a soundtrack „Pixar’s Cars 2“

Když sledujete Pixar's Auta 2 online zažijete čtvrtý film Pixar, jehož autorem je Michael Giacchino. Se 26 skladbami obsahuje soundtrack také vokály Weezera, Robina Williamse, Brada Paisleyho a Bénabara. Auta 2 je jediným filmem v této sérii, který nezískal Randy Newman.


„Pixar’s Cars 2“ u pokladny

Když Auta 2 byl uveden do kin, za první víkend vydělal 109 milionů dolarů. Jednalo se o největší úvodní víkend ze všech animovaných titulů v roce 2011. Po celém světě vydělal přes 562 milionů dolarů, což z něj činí sedmý nejlépe vydělávající film Pixar, který původní film vydělal o 100 milionů dolarů.


Recenze Pixar’s Cars 2 - Co řekli kritici

Když sledujete Pixar's Auta 2 online uvidíte, že recenze jsou smíšené. Kritici sice uznávají, že film je vizuálně přitažlivý, ale zjišťují, že příběhu chybí. Je známý jako nejhorší film Pixar a jako jediný získal shnilou recenzi na Rotten Tomatoes.


Kde se Pixar’s Cars 2 hodí do Disney Movie Pantheonu

Pixar bohužel nenajdete Auta 2 na seznamech nejlepších všech dob. Najdete ji však na vrcholu každého seznamu, který uznává nejhůře hodnocené filmy Pixaru. Je to také jediný film společnosti Pixar, který nebyl nominován na Oscara.


Trailer „Pixar’s Cars 2“Hrát si

Cars 2 - Trailer 2 Objednávejte zde: di.sn/F5 Nyní k dispozici na Blu-ray ™ Combo Pack, Blu-ray ™ 3D, DVD a stahování filmů Staňte se fanouškem automobilů na Facebooku: facebook.com/PixarCars Official Cars 2 Web: disney.com/ Auta 2010-11-16T02: 14: 53 000Z

Streamujte auta 2 hned


Drobnosti „Pixar’s Cars 2“: 5 rychlých faktů

Než se podíváte na Pixar Auta 2 online, dozvíte se některá fakta a hlouposti, které vám pomohou zpříjemnit zážitek ze sledování!

stolní tenis doma

1. John Lasseter přišel s nápadem na „auta 2“ při cestování

Zatímco v Evropě propaguje originál Auta filmu, John Lasseter přišel s konceptem druhého filmu.

2. Sídlo společnosti Pixar můžete na mapě spatřit na konci

Během titulků na konci filmu je zobrazena mapa Spojených států. Můžete vidět sídlo Pixaru v severní Kalifornii. Je identifikován obrazem jejich maskota, Luxo Jr. Před budovou ředitelství stojí skutečná socha Luxa mladšího.

3. Existuje malý odkaz na existenci života jiných než automobilů

Když je Fin McMissile konfrontován při cestování lodí v zámoří, loď, na které je, se omluví: Jak to vypadá, génius? Krabu! To naznačuje existenci mořského života a skutečnost, že tam venku jsou auta kromě aut.

4. Doc Hudson Hornet se neobjevuje v „Cars 2“

Paul Newman, který vyjádřil Doc Hudson Hornet v Auta, zemřeli v roce 2008. Z úcty k legendě obrazovky nezačlenili jeho postavu do druhého filmu. Z nich také vyplývá, že Doc Hudson Hornet zemřel v rané scéně.

5. Podívejte se na reklamu pro Incredimobiles

V jednu chvíli Mater a McQueen projíždějí kolem kina. Pokud se podíváte pozorně, uvidíte, že hraje The Incredimobiles, což je Cars verze filmu Pixar Úžasňákovi. Když je skupina v Paříži, můžete si také všimnout plakátu k filmu.

Streamujte auta 2 hned


Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, nabízíme několik různých možností, jak sledovat dnešní předsezónní hru Texans vs Cowboys online.

Naše životy jsou cyklické a přirozeně se opakují v cyklech narození, ročních období a smrti; a kulturně podle plánů a rutin, které vytvoříme, abychom pomohli organizovat naše dny. Někdy může nadbytečnost života vzít vzrušení z ...

Jak nastavit houpací síť pro jógu. Letecká jógová houpací síť je kus látky, který je na obou koncích zavěšen ve vzduchu a lze z něj vytáhnout úžasné techniky letecké jógy. Chcete -li zřídit houpací síť pro jógu, musíte uvázat ...

Jak vyléčit slzu manžety rotátoru. Slzy rotátorové manžety jsou běžným zraněním sportovců, zejména těch, kteří hrají baseball, tenis a další sporty založené na házení a raketách využívající váhu. Zatímco některé slzy manžety lze ošetřit odpočinkem ...

Fantastický začátek, druhé místo Villarrealu v sobotu proti Realu Madrid. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu, pokud jste v USA.

Jak zahájit místní petici. Pokud chcete ve své komunitě uspořádat místní petiční akci, budete muset nejprve porozumět problémům a jejich vlivu na lidi ve městě. S trochou porozumění můžete vytvořit petici, ...