Jak streamovat světovou prohlídku trollů právě teď

streamovat světové trolly

Streamujte světovou prohlídku Trollů zde

Po animovaném filmu 2016 Trollové , nově jmenovaná královna Poppy se dozvídá, že vládnout kmenu bude vyžadovat trochu tvrdé práce. Zvlášť když si uvědomí, že svět je mnohem větší, než si původně myslela. v Světová prohlídka Trollů , původní kmen najde dalších pět kmenů, které se věnují různým hudebním stylům.

V tomto hudebním pokračování musí popoví trollové vstoupit proti antagonistickým rock ‘n roll trollům, aby zachránili ostatní kmeny. Napsal Jonathan Aibel, Glenn Berger, Elizabeth Tippet, Maya Forbes a Wallace Wolodarsky, Světová prohlídka Trollů je větší pokračování a nabízí mnohem více než jeho předchůdce. Trolls World Tour, jehož hlavní hvězdou jsou vracející se hvězdy Anna Kendrick a Justin Timberlake, má větší obsazení vokalistů a známých herců, kteří doplňují nové hudební kmeny.

Sledujte online Trolls World Tour a podívejte se, jak se milovaní trollové z vašeho mládí vydávají na hudební dobrodružství v tomto animovaném muzikálu režírovaném Waltem Dohrnem.

Zde je návod, jak streamovat Trolls World Tour právě teď:

Jak streamovat „Trolls World Tour“ - exkluzivně na Amazon Prime

Vzhledem k tomu, že kina v celé zemi jsou zavřená, můžete ve skutečnosti streamovat Trollí svět Prohlídka ve 4K PRÁVĚ TEĎ na jakémkoli vašem zařízení, které dokáže přehrávat videa Amazon Prime.

Zde je návod, jak se dívat Světová prohlídka Trollů právě teď:

  1. 1. Klikněte zde na tlačítko „Pronajmout UHD 19,99 $“ .
  2. 2. Spusťte své oblíbené streamovací zařízení nebo jej sledujte přímo ve svém internetovém prohlížeči.
  3. 3. Stiskněte Play.

Pokud si pronajmete Světová prohlídka Trollů online prostřednictvím vašeho prohlížeče bude film připraven ke streamování na vašem zařízení; nebudete si jej muset znovu pronajmout pro každé zařízení.

„Světové turné trollů“: Přehled

Datum vydání: 10. dubna 2020
Tvůrci: Jonathan Aibel, Glenn Berger
Ředitel: Walt Dohrn
V hlavních rolích: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Rachel Bloom, James Corden, Ron Funches, Kelly Clarkson
Hodnocení: PG
Synopse:

Když se šestý, rokenrolový kmen, vydá zničit je, musí se spojit pět hudebních trollích kmenů. Toto hudební dobrodružství zahrnuje sortiment techna, popu, klasiky, funku, country a rocku, zatímco trollové bojují o záchranu své hudby.

jak se zlepšit v badmintonu

Jak dlouho trvá „Trolls World Tour“?

Světová prohlídka Trollů má běh 91 minut.

Zápletka „Světové turné trolů“

Popoví trollové Queen Poppy a Branch objevují svět hudby, který přesahuje jejich vlastní. Když je jejich kmen a kmeny funky, country, techna a klasiky ohroženy rock'n'rollovým kmenem, dvojice se rozhodla zastavit královnu Barboru v vymýcení veškeré další hudby. Spolu s ostatními kmeny se Poppy a Branch vydávají na velké dobrodružství napříč různými hudebními styly, aby je nadobro nevymýtili.

Obsazení filmu „Trolls World Tour“

K tomu, aby toto hudební dobrodružství ožilo, by bylo potřeba obsazení známých zpěváků. V každém kmeni existuje mnoho pozoruhodných jmen, která oživují trolly Světová prohlídka Trollů .

Anna Kendricková jako královna máku

Návrat z Trollové Poppy ve své nové roli královny objevuje zcela nový svět hudebních trollích kmenů. Její optimismus je klíčem k vedení trollů dlouhou a obtížnou cestou, která je čeká.

Justin Timberlake jako pobočka

Poppyin milostný zájem a survivalista Branch se vrací jako Poppyho nejbližší společník. Timberlake poskytuje hlas opatrnému trollovi, který se vrací Trollové (2016).

James Corden jako Biggie

Corden se vrací do Světová prohlídka Trollů jako Biggie, milující a zábavný troll nad životem, který pomáhá Poppy a Branchovi, když se rockový kmen pokusí převzít vládu.

Rachel Bloom jako královna Barb

Nováček v sérii, Rachel Bloom, ztvárňuje královnu Barb, královnu rockových trollů. Slouží jako nemilosrdný antagonista filmu, který chce vymýtit všechny ostatní formy hudby.

Ozzy Osbourne jako král Thrash

Otec Barb, král Thrash jí slouží jako průvodce, když chce vidět svět zbavený ostatních kmenů trolů.

Písně a soundtrack „Trolls World Tour“

Jeho soundtrack je téměř stejně velký jako dobrodružství v Trolls World Tour. Výkonný producent Justing Timberlake, soundtrack se skládá ze skladeb napříč různými žánry. Umělci jako Timberlake, Donni Wahlberg, Ozzy Osbourne a Mark Walhberg propůjčili svůj talent pro soundtrack o 20 písních. Soundtrack Trolls World Tour vyvrcholil na 110 místě v USA Billboard 200 a 100 pozice v USA Rolling Stone Top 200 schéma. Album vyniklo na místě číslo 2 v amerických dětských albech ( Plakátovací tabule) žebříčku a na žebříčku španělských alb PROMUSICAE se mu dařilo o něco lépe a přistálo na špičce 57.

„World of Trolls Tour“ v pokladně

Světová prohlídka Trollů vydáno v kinech a k digitálnímu pronájmu ve stejný den kvůli pandemii COVID-19 v roce 2020. V den zahájení (10. dubna) si film odnesl 1,9 milionu dolarů. V době vydání byla většina kin v celých Spojených státech zavřena, což bránilo představení filmu v pokladně.

Recenze „Trolls World Tour“ - Co řekli kritici

Stejně jako předchozí film udělal v roce 2016, Trolls World Tour získal průměrné recenze. Kritici cítili, že děj je banální a že bledl ve srovnání s filmy jako Inside Out, které sdílejí podobnou morálku. Jiní film méně přijímali, srovnávali ho se Šmouly a přitom posouvali soundtrack ke špatným obalům známých písní. Jedna věc, na které se většina kritiků shodla, byla, že se to dětem bude líbit a že to není lehké na referencích, které dospělí dokážou ocenit.

Trailer „Trolls World Tour“Hrát si

TROLLS WORLD TOUR | OFICIÁLNÍ TRAILER TROLLS WORLD TOUR-V kinech duben 2020 se Anna Kendrick a Justin Timberlake vrací ve hvězdném pokračování hudebního hitu DreamWorks Animation z roku 2016: Trolls World Tour. V dobrodružství, které je přenese daleko za hranice toho, co znali dříve, Poppy (Kendrick) a Branch (Timberlake) zjistí, že jsou jen jedním ze šesti různých Trollů ... 2019-06-20T15: 09: 28.000Z

Drobnosti „Trollové světového turné“: 5 rychlých faktů

Pokračování Trollové (2016) je dobrodružství větší než život s obrovským obsazením zpěváků. V zákulisí je spousta drobností a faktů, do kterých se před sledováním ponoříte Světová prohlídka Trollů.

1. Podcasting pro roli

Některé lidi vybírá ředitel castingu. Jiní se propracovali do inscenace kampaní za roli. McElroy Brothers, známí podcastem Můj bratr, Můj bratr a já, chtěli být uvedeni v nejnovějším filmu Trollové. Aby toho dosáhli, vytvořili nový podcast The McElroy Brothers Will Be in Trolls 2. Kampaň nakonec fungovala, protože byli v celém filmu obsazeni jako Mrakodrap a další role.

2. Inspirace od Marvelu

v Světová prohlídka Trollů „Hudební kmeny musí shromáždit šest strun kytary. Vydáno po úspěchu Avengers: Infinity War a Endgame, šest strun je jasným odkazem na kameny nekonečna, které Thanos potřebuje k dokončení své mise.

3. Minimální divadelní vydání

Kvůli šíření koronaviru v roce 2019 Světová prohlídka Trollů měl extrémně omezené uvedení v kinech - dokonce méně než u Disneyho Kupředu které vyšlo v březnu. Jeho vydání zasáhlo některé asijské trhy, než byla tato divadla nucena zavřít. Jeho hlavní čísla pokladen budou z digitálních půjčoven, která byla zahájena 6. dubna 2020 ve Velké Británii.

disney plus na Amazon Fire Stick

4. Chybějící troll

Každý troll z Trollů se vrátil na Trolls World Tour, kromě jednoho. Jediným trollem, který se nepřipojil k velkému obsazení, byl Creek, sekundární protivník prvního filmu. Ačkoli byl Poppyho milostným zájmem, jeho zbabělost způsobila, že se obrátil na svůj kmen a ztratil důvěru lidí kolem něj. Po jeho porážce byl zobrazen ve scéně se středními úvěry, kterou sežralo monstrum s hlavním protivníkem filmu Chefem.

5. Sam Rockwell prostě být Sam Rockwell

Sam Rockwell je známý svou excentrickou osobností, takže by dávalo smysl, aby zahájil produkci Trolls World Tour tím nejpodivnějším způsobem. Rockwell, zobrazující Hickoryho, jódlujícího trolla snažícího se skrýt jako venkovského trolla, dorazil na svůj první den záznamu hlasu celý oblečený v kovbojském hávu.

Streamujte světovou prohlídku Trollů zde

Viz také: Trollové World Tour Toys


Populární Problémy

Pokud jste fanouškem Harryho Pottera, je pravděpodobné, že se budete rádi obklopovat předměty z knih a filmů. Ale někdy se tyto věci sčítají a mohou být trochu drahé. Naštěstí pro vás existuje mnoho jednoduchých způsobů, jak si vytvořit vlastní ...

Basketbal UAB začíná v sobotu 5: 0 a hraje v náročném týmu East Tennessee State. Zde je návod, jak hru sledovat.

Rovnátka se stávají součástí vašeho každodenního vzhledu. Stanou se součástí vašeho „stylu“ stejně jako vaše boty nebo vaše košile. Proto může být výběr barvy tak obtížný. Máte potíže s rozhodováním, jaké barevné rovnátka si pořídit, když ...

Nick Kyrgios přirovnal postavení Rogera Federera v tenise ke stavu basketbalové legendy Michaela Jordana. Australan také chválil Rafaela Nadala, zejména za jeho výkon při zisku 13 titulů French Open.

Tenis - French Open - Roland Garros - Richard Gasquet z Francie proti Andy Murray z Británie - Paříž, Francie - 1.6.2016. Ri.

Kompletní přehled všech vašich různých možností sledování dnešního přímého přenosu fotbalu Nebraska vs Fordham. Obsahuje několik bezplatných možností.