Jak sledovat dokumentární film Neviditelné příšery onlineA&E

Nejnovějším dokumentem sériového vraha, který se dostal do televize, je Invisible Monsters: Serial Killers in America. Premiéru má v neděli 15. srpna ve 21 hodin. ET/PT na A&E.

kde mohu hrát badminton

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat Invisible Monsters: Serial Killers in America streaming online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos A&E a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, Invisible Monsters: Serial Killers in America můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), na jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPad nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


Sling TV

Živý přenos A&E a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat v balíčku Sling TV Sling Orange nebo Sling Blue. Tato možnost neobsahuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s A&E a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Invisible Monsters: Serial Killers in America můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos A&E a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

kam streamovat neuvěřitelné

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Invisible Monsters: Serial Killers in America můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. A&E je součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

živý stream hry Real Madrid

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Invisible Monsters: Serial Killers in America můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos A&E a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Invisible Monsters: Serial Killers in America můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Neviditelné příšery: Sérioví zabijáci v Americe“Hrát si

Video Video týkající se toho, jak sledovat dokument o neviditelných příšerách online 2021-08-15T07: 00: 26-04: 00

Invisible Monsters: Serial Killers in America si klade za cíl propojit příběhy pěti nejslavnějších sériových vrahů, jaké kdy tato země viděla, pitváním kultury a událostí, které umožnily pěti sériovým vrahům vzkvétat nekontrolovaně… aktivní oběti lovu ve stejném časovém období, podle do tiskové zprávy A & E.

Tisková zpráva škádlí:

Více než šest hodin Invisible Monsters: Serial Killers in America spojuje příběhy pěti nechvalně proslulých sériových vrahů - Teda Bundyho, Johna Wayna Gacyho, Jeffreyho Dahmera, The Green River Killer a BTK - dohromady do jednoho příběhu zkoumajícího dokonalou bouři toho, co bylo děje v kultuře, komunikaci, vymáhání práva, médiích, kriminalistice a technologiích, které jim umožnily rozmnožit se a vyhnout se zajetí. Tito zdánlivě normální muži, kteří stále vyvolávají strach v srdcích mnoha lidí, si vyvinuli znepokojivě intimní a praktické přístupy k vraždám, které byly v rozporu s jejich tichou veřejnou existencí. Většina našeho veřejného chápání moderního sériového vraha pochází z 20 let, kdy bylo všech pět mužů aktivních.

tenisové termíny ve španělštině

Stále se snažíme vyrovnat nepohodlnou dichotomii příšer skrývajících se na očích. Příběhy těchto vrahů a jejich obětí budou vyprávět jejich nejbližší, včetně exkluzivních rozhovorů s přeživšími, vyšetřovateli, forenzními psychology, státními zástupci a rodinnými příslušníky obětí.

První dvě epizody mají název Dokonalá bouře a Skrývání na očích. Vysílají v neděli 15. srpna a v popisu stojí: V polovině sedmdesátých let si Bundy, Gacy a BTK začínají nárokovat oběti, zatímco Dahmer a
Green River Killer je stále blíže k realizaci svých ponurých fantazií. Tito nebezpeční muži dokázali splynout se svými komunitami a vést zdánlivě obyčejný život, což jim umožnilo vyhnout se několika blízkým telefonátům s policií.

Další dvě epizody, Catch Me If You Can a Media Firestorm, se budou vysílat 16. srpna. Jejich popis zní: S rostoucím sebevědomím v roce 1978 Bundy, Gacy, Dahmer, Green River Killer a BTK - také známý jako The Five - pokračovat ve své hře na kočku a myš s vymáháním práva - někteří dokonce až přímo vysmívat policii a médiím. Po letech vyhýbání se zajetí jsou Gacy a Bundy konečně postaveni před soud, protože oba čelí trestu za své ohavné zločiny. Mezitím Green
River Killer je stále na svobodě a stává se větší hrozbou než kdy dříve; Dahmer se snaží odolat svým vražedným nutkáním; a BTK také ztichl, zatímco vychovává rodinu.

A 17. srpna přichází Power & Control a End of an Era. Jejich popis zní: V polovině 80. let dva z The Five, Gacy a Bundy, sedí v cele smrti, protože jejich vražedné řádění bylo konečně omezeno. Mezitím si Green River Killer vyžádal 41 obětí a bez větších podezřelých převratná pracovní skupina případu přijímá pomoc od nepravděpodobného zdroje-Teda Bundyho; BTK zabije svého vlastního souseda; a deset let po svém prvním zabití Dahmer podlehne své nevyzpytatelné fantazii a dopouští se svých dosud nejděsivějších zločinů. Po letech veřejného strachu z rukou The Five jsou zbývající tři zabijáci zajati v letech 1991-2005. V ironickém zvratu se vyvinula dokonalá bouře kultury, médií, vymáhání práva a technologií, které tito muži využili, aby se vyhnuli zajetí, v konečném důsledku zpečetění jejich osudů a ukončení jejich vlády teroru.

Invisible Monsters: Serial Killers in America vysílá od 15. srpna do 17. srpna ve 21 hodin. ET/PT na A&E.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Ať už jsou vaše stehna na tenčí nebo silnější straně, jste krásně jedinečná taková, jaká jste. Pokud však vaše stehna vypadají příliš tenká na váš osobní vkus, možná vás bude zajímat přidání nějakého svalu a zakřivení ...

Indo-francouzská tenisová dvojice Purav Raja a Fabrice Martin byla vyloučena z úvodního kola čtyřhry mužů.

Jak nosit nadměrné boty. Někdy jsou boty, které dostanete, nadměrné. Ať už je to dárek nebo si je koupíte sami, nadměrné boty jsou vždy bolestivé, ale vždy jim lze pomoci. Určete rozdíl mezi touto obuví a ...

Chcete sledovat živý přenos Anderson Silva vs Jared Cannonier na UFC 237? Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat souboje legálně online.

Tyto kroky jsou jednoduché věci, díky nimž se vy nebo vaše družstvo stanete lepším roztleskávačem! Níže je seznam věcí, které musíte splnit, abyste se dostali do roztleskávačky.