Jak streamovat „Vampirinu“: Průvodce prohlížením rodiny

potok vampirina

Disney

Streamujte Vampirinu hned

Animovaný seriál Disney Junior, Vampirina začal vysílat v roce 2017 jako součást týdenní sestavy předškolních zařízení této sítě. Přehlídka sleduje dobrodružství Vampiriny Vee Hauntlyové (Isabella Crovetti), mladé upírky, která se přizpůsobuje svému novému životu poté, co se její rodina přestěhuje z Transylvánie do Pensylvánie. Přidává se k ní její matka Oxana (Lauren Graham), její otec Boris (James Van Der Beek), prarodiče Nanpire (Patti Lupone) a Grandpop (Brian Stokes Mitchell), jejich domácí duch Demi (Mitchell Whitfield), její pomocník Gregoria (Wanda Sykes), její plachá kamarádka Bridget (Viviann Yee) a její nová sousedka Edna (Cree Summer).

Série, kterou vytvořil Chriss Nee, vychází z autorky Anne Marie Pace’s Vampirina baletka knižní série. Druhá sezóna se začala vysílat v roce 2018 a třetí sezóna by měla v roce 2020 klesnout.

Pokud chcete sledovat Vampirina online, máte štěstí. V nové službě předplatného videa společnosti Disney, která nabízí spoustu vzrušujícího obsahu Disney Junior, nyní můžete najít Vampirina streamování.

Zde je návod, jak se dívat Vampirina streamování online:

Jak streamovat „Vampirinu“ - exkluzivně na Disney+

Vampira je jednou z oblíbených dětských pořadů na Disney Jr., která bude streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Vampirina a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Vampirinu
  5. 5. Klepněte na Vampirina
  6. 6. Klepněte na Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi

tenisová raketa pro 3leté

„Vampirina“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: Října 2017 do současnosti
Tvůrci: Chris Nee
V hlavních rolích:
Isabella Crovetti, Lauren Graham, James Van Der Beek, Mitchell Whitfield, Wanda Sykes, Dee Bradley Baker
Hodnocení:
TV-G
Synopse:
Šestiletá upírka se s rodinou přestěhuje do Pensylvánie, kde potká nové lidi, nové přátele a musí se naučit skrývat své monstrum a přizpůsobit se novému životu, aby nevystrašila lidi kolem sebe.


Zápletka „Vampirina“

Seriál se točí kolem Vampiriny Vee Hauntly (Crovetti), 6leté upírky, která žije se svou rodinou v Transylvánii. Když se její matka Oxana (Graham) rozhodne splnit si svůj sen o otevření nocleh se snídaní pro příšery, přestěhuje se rodina Hauntleyových do Pensylvánie. V závěsu jsou Veein otec Boris (Van Der Beek), prarodiče Nanpire (Lupone) a Grandpop (Mitchell), pomocník Gregoria (Sykes) a rodinný duch Demi (Whitfield).

Vee je nadšená, že poznává nové lidi a získává nové přátele, ale když se usadí ve svém novém sousedství, cítí nervozitu z toho, jak zapadne. Dokáže se spřátelit se svými sousedy Poppy, Edgarem a Bridget. Poté, co B & B vyděsí Poppy a Edgarovu matku Ednu Peepleson, se Vee rozhodne před svými přáteli utajit svoji upíří identitu. Ale nakonec Poppy i Bridget zjistí, že je upír, a přijmou Vee takovou, jaká je.

V průběhu každé epizody se Vee musí naučit přizpůsobit se životu v Pensylvánii a také se naučit zdokonalovat své upírské schopnosti. Dokáže se proměnit v netopýra, zipovat z jednoho místa na druhé rychlostí osvětlení a slyšet věci, které se dějí opravdu daleko.


Kolik ročních období „Vampiriny“ existuje?

První sezóna Vampirina měla premiéru v roce 2017 a druhá sezóna se začala vysílat v roce 2018. Očekává se, že sezóna 3 bude mít premiéru v roce 2020. Zde je rozpis prvních dvou sezón:

„Vampirina“, sezóna 1

25 epizod | Říjen 2017 - listopad 2018

První sezóna seznamuje diváky s Vee a její rodinou a zaměřuje se na její přechod z Transylvánie do Pensylvánie. V průběhu sezóny má Vee nové vzrušující zážitky, včetně hostování její první spící party, výletu na kemp, účasti v talentové soutěži a pomoci Edgarovi natočit strašidelný film pro filmový festival.

2. sezóna „Vampirina“

V sezóně 2 je Vee plně ponořena do svého nového života v Pensylvánii. Rozhodne se kandidovat na prezidentku třídy, vyrazí na pěší výlet se svými přáteli, provozuje Scare B & B, zatímco jsou její rodiče mimo město, a cestuje na hrad Spookleton oslavit Nanpireovy narozeniny.

Nejlepší epizody „Vampiriny“

Každá epizoda z Vampirina je svým způsobem strašidelně zábavná a vzrušující, ale existuje několik epizod, které vynikají.

Zde je seznam těch nejlepších Vampirina epizody:

Season 1, Episode 22: Home Scream Home

Zatímco většina epizod obsahuje Vee žijící a přizpůsobující se lidskému světu, tato epizoda ji vrací zpět do Transylvánie se svými lidskými přáteli v závěsu. Vee rodiče ji překvapili cestou zpět do svého starého domova, aby její skupina Ghoul Girls mohla účinkovat v nadcházející talentové show. Poppy a Bridget se připojí k Vee na dobrodružství a pomohou jí zachránit Scream Girls poté, co je zavře do žaláře Poltergeist Pat.

Season 2, Episode 1: Vampire for President

Tato epizoda představuje Vee, která kandiduje na prezidenta třídy a vede kampaň za nápad postavit strašidelný dům, který by mohl škole získat finanční prostředky. O tuto pozici však soutěží se svou drahou přítelkyní Poppy, která běží s myšlenkou získat školního maskota. Když si Vee myslí, že její kampaň je příliš děsivá a irelevantní, Poppy podporuje její nápad získat finanční prostředky a nakonec schválí Vee, aby byla novou prezidentkou třídy.

Obsazení „Vampirina“

Obsazení Vampirina obsahuje několik pozoruhodných jmen. Zde je rozpis hlavních postav a hlasových herců:

Isabella Crovetti tak jako Vampirina Vee Hauntleyová

Crovetti hraje hlavní roli Vee, šestileté upírky, která se učí přizpůsobit se svému životu mezi lidmi. Před zapracováním Vampirina , herečka vylíčila Abby Weaver v sitcomu ABC, Sousedi . Hrála také Gracie Bowman v americkém síťovém dramatu Kolonie “a vyjádřil postavu Shine v animovaném seriálu Nicka Jr., Třpyt a lesk .

Lauren Graham tak jako Oxana Hauntley

Graham převezme roli Oxany, Veeovy milující a podporující matky, která provozuje Scare B&B. Herečka je známá svou rolí jako Lorelai Gilmore v show WB, Gilmorova děvčata . Graham byl také uveden v seriálech jako Rodičovství , Webová terapie , a Zákon a pořádek .

James Van Der Beek tak jako Boris Hauntley

Boris, Veeův hloupý a sportovní fanatický otec, je vyjádřen Jamesem Van Der Beekem. Herec je nejuznávanější díky ztvárnění Dawsona Leeryho na Dawson’s Creek , stejně jako jeho role jako Mox ve filmu z roku 1999, Varsity Blues . Objevil se také v seriálech jako One Tree Hill , Soucit , Nevěřte B --- v bytě 23 , Jak jsem poznal vaši matku , a Póza.

Wanda Sykesová tak jako Gregoria

Sykes hraje Gregoria, Veeho 473 let starého ochranného pomocníka chrliče. Komik a herečka je jedním z nejpopulárnějších stand-up komiků na světě a pracovala na různých filmech a seriálech, včetně Black-ish , Široké město , Popadl , Špatné maminky , a Mírni svoje nadšení .

Benji Risley tak jako Edgar Peepleson

Risley vstupuje do role Edgara, souseda a přítele Vee, který má vášeň pro nadpřirozené věci a pomocí své kamery natáčí zajímavé věci, kdykoli má příležitost. Herec také hrál Leo v animovaném seriálu, Pokud myši dáte cookie .

Jordan Alexa Davis tak jako Mák Peepleson

Davis hraje Poppy, Veeinu starostlivou a podporující nejlepší kamarádku a sousedku. Herečka byla vystupována v epizodách Komedie Bang! Bang! , Sofie první , a Whisker Haven Tales with the Palace Pets .

ViviAnn Yee tak jako Bridget

Yee přebírá roli Veeovy stydlivé, ale milé kamarádky Bridget. Herečka byla vystupována na výstavách jako Jimmy Kimmel naživo! , Lví stráž , a Henry Danger .

Vampirina také představuje Patti Lupone jako Nanpire; Brian Stokes Mitchell jako Grandpop; Cree Summer jako Edna Peepleson; Mitchell Whitfield jako Demi; Ian James Corlett jako šéfkuchař Remy Bones; a Dee Bradley Baker jako Wolfie.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy filmu „Vampirina“?

Ve svých prvních dvou sezónách, série vysílala s řadou celebrit portrétů. Zde je seznam těch nejpozoruhodnějších Vampirina hostující hvězdy:

Adam DeVine tak jako Poltergeist Pat

V 22. epizodě první sezóny hraje herec Adam DeVine roli krutého zpívajícího ducha Poltergeist Pat. Herec je známý pro své zobrazení Adama Demampa v komediálním seriálu, Workoholici . Nedávno hrál v celovečerním filmu, Není to romantické? naproti Rebel Wilson a Priyanka Chopra.

Alfred Molina tak jako Pane Ghoulgoode

V sezóně 2, epizoda 14, oceněný herec Alfred Molina hraje Sir Ghoulgood. Molina je známá pro své role ve filmech jako Dobyvatelé ztracené archy , Čokoláda , Da Vinciho kód , a Spider-Man 2 .

Carol Kane tak jako Madam Spooku

V sezóně 1, epizoda 23, herečka Carol Kane hraje roli Madam Spook, když Vee trénuje, aby se stala hraběnkou na zámku Spookleton. Kane je známá pro své role ve filmech jako Princezna nevěsta , Podivný pátek , a Rodinné hodnoty Addams . Nedávno hrála Lillian Kaushtupper v komedii Netflix, Nerozbitná Kimmy Schmidt .


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „Vampirinou“?

Vampirina vytvořil Chris Nee, ale vychází z knižní série Vampirina baletka, napsal autor Anne Marie Pace a ilustroval LeUyen Pham. Zde je rozpis Vampirina Předváděči:

Travis Brown : Spisovatel „Vampirina“

Kromě psaní 29 epizod Vampirina „Spisovatel Travis Braun nominovaný na cenu Emmy pracoval na řadě populárních projektů, mimo jiné T.O.T.S , Rychlé Layne , a Muppet Babies .

Marten Jonmark : Ředitel „Vampirina“

Před režií Vampirina Marten Jonmark pracoval jako výtvarník scénářů na animovaných projektech jako Peter Rabbit , Doktor McStuffins , a Barbie: Dreamtopia .

Chris Nee : Producent „Vampiriny“

Spisovatel a producent Chris Nee je tvůrcem Vampirina . Během let pracoval na řadě populárních show Doktor McStuffins , Wonder Pets! , Ni Hao Kai-Lan , Maya a Miguel , Malý Bill , Higglytown Heroes , Johnny a skřítci , The Backyardigans a Henry Hugglemonster .


Recenze „Vampirina“ - Co řekli kritici

Vampirina obdržel spoustu pozitivních recenzí, z nichž většina chválila show za propagaci inkluzivity a tolerance. Bez ohledu na to, jakou perspektivu diváci zaujímají, ať už se na věci dívají z pohledu Vee nebo jejích přátel, Vampirina podporuje toleranci, respekt a uznání pro multikulturní zážitek, napsala Emily Ashby z Common Sense Media . Tyto včasné zprávy jsou prezentovány jemným způsobem, který je přátelský k dětem a který ocení mladí diváci a jejich rodiče.

Kde se „Vampirina“ řadí do televizního panteonu

Vampirina je jedním z nejoblíbenějších animovaných seriálů na Disney Junior. Natolik, že Disney vydala nepřeberné množství ukázat inspirované zboží včetně oblečení, obuvi, hraček a her.

Trailer „Vampirina“Hrát si

Přívěs | Vampirina | Disney Junior Seznamte se s Vee, novou dívkou, která se právě přestěhovala z Transylvánie do Pensylvánie! Připravte se na ghúlský čas od neděle 1. října v 11 hodin všude, kde budete sledovat Disney Junior! VAMPIRINA je nová dívka ve městě! Po přestěhování z Transylvánie do Pensylvánie se Vee a její rodina přizpůsobili životu jako upíři ve městě. Podél… 2017-09-01T20: 20: 07,000Z

Streamujte Vampirinu hned

Ústřední píseň „Vampirina“

The ústřední melodie pro Vampirina složila Layla Minoui a hrají Isabella Crovetti, Lauren Graham a James Van Der Beek.

Drobnosti „Vampirina“: 5 rychlých faktů

1. Whoopi Goldberg byla „Vampirina“

V roce 2018 legendární herečka, komik a moderátorka denní talk show Whoopi Goldberg se oblékla jako Vampirina pro halloweenský segment její show ABC, Pohled . Moje prapravnučka a já trávíme čas společně a já mám čas se s ní potloukat a jsou jí čtyři, řekl Goldberg v rozhovoru s Dobré ráno Amerika . A ona miluje Vampirina , tak jsem si říkal, možná to udělám. A já jsem řekl: ‚Mám být Vampirina?‘ A ona: ‚ANO! '

2. Vee se bojí roztomilých věcí

Protože Vee a její rodina jsou monstra, jediná věc, kterou jsou opravdu se bojím jsou roztomilé věci . V sezóně 1, epizoda 20, Vee dostane škytavku a musí se bát, aby se jich zbavil. Její přátelé se snaží všechno, aby ji vyděsit bezvýsledně. Skutečně se začne bát, až když Vee narazí na hromadu plných vycpaných, rozkošných kojeneckých krav.

3. Hudba pořadu má kořeny na Broadwayi

Pokud se divíte, proč jsou ty chytlavé a pozitivní písně Vampirina jsou tak skvělí, protože je napsal Broadwayští skladatelé Michael Kooman a Christopher Dimond , který dříve pracoval na řadě úspěšných scénických muzikálů.

4. Dva členové obsazení pracovali na filmu s Jimem Carreym

Lauren Graham (která hraje Veeinu mámu Oxanu Hauntely) a Wanda Sykes (která ztvárňuje chrlič Gregoria), oba hrál v komedii Jim Carrey 2007, Evan všemohoucí .

5. Vee Needs To Sunblock

Zajímalo vás někdy, jak se Vee dokáže procházet na slunci, přestože je upír? V sezóně 2, epizoda 9 s názvem Beach Night, Vee to odhaluje potřebuje nosit těžký opalovací krém být v bezpečí před sluncem.

Streamujte Vampirinu hned


Populární Problémy

Video: To je důvod, proč je Roger Federer legendou!

Australian Open 2014: Porozumění jemnějším bodům losování dvouhry mužů

Šampión Rio Open 2017 Dominic Thiem se utká o místo v semifinále s Italem Gianlucou Magerem. .

Jak uspat hyper kotě. Pokud máte nové kotě, může být velmi aktivní. Koťata a dospělé kočky jsou od přírody noční lovci, takže se dá očekávat, že budou aktivní v noci. Mladá koťata mívají spoustu energie a ...

Uznávaný tenisový trenér Darren Cahill byl nedávno pozván ESPN, aby diskutovali o vyhlídkách Novaka Djokoviče a Rafaela Nadala na US Open 2021.

Střelectvo je o udržování správné formy a rozvíjení návyků, které zajistí stálost a přesnost. Pokračujte ve čtení a objevte triky, které profesionálové pokaždé zasáhnou do cíle. Rozvíjejte svou stabilní pozici. Http://www.armystudyguid ...