Jak používat bublinkové barvivo na vlasy

Díky bublinkovému barvení vlasů je barvení vlasů doma hračkou, protože pěnivá konzistence podobná šamponu se používá snadněji než tradiční tekutá nebo krémová barviva. Bublinové barvivo na vlasy je polotrvalé, neobsahuje bělidla a může změnit vaše vlasy o několik odstínů najednou. Tato barviva můžete zakoupit buď online, nebo v obchodech, které prodávají japonské kosmetické výrobky. Přestože jsou pokyny pro barvení vlasů bublinami v japonštině, nebojte se! Tento produkt se snadno používá.jak funguje tenisové skóre

Část 1 ze 4: Chrání vaše oblečení a kůži

 1. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Krok 1

  1 Při používání bublinového barviva na vlasy noste staré oblečení. Přestože bublinkové barvivo na vlasy kape jen zřídka jako tradiční barviva, může způsobit skvrny na tkanině. Vyberte si košili, která vám nevadí, že se obarvíte, když si obarvíte vlasy. Pokud nemáte starou košili, noste místo ní plastovou pláštěnku.
 2. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Krok 2

  2 Pokryjte pokožku kolem linie vlasů přípravkem pro péči o pleť na bázi oleje. Když si nabarvíte vlastní vlasy, dostane se vám na kůži malé množství barviva. Vyberte si přípravek na péči o pleť na bázi oleje, jako je zvlhčovač nebo vazelína, a naneste jej velkoryse kolem linie vlasů, včetně čela, krku a uší. Neotírejte produkt úplně, protože je snazší odstranit jakékoli barvivo, pokud na kůži zbývá tenká vrstva produktu.
  • Pokud se vám pokožka zabarví, jednoduše ji setřete starým hadříkem nebo ručníkem. Díky ochranné vrstvě se snadno setře.
  • Pokud nemáte dlouhé rukávy, naneste si na předloktí také přípravek na péči o pokožku.
 3. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Krok 3

  3 K ochraně pokožky používejte rukavice, které jsou dodávány s barvivem na vlasy. Každé balení bublinkové barvy na vlasy je dodáváno s rukavicemi, které zabraňují barvení a podráždění pokožky. Než začnete pracovat s bublinkovým barvivem na vlasy, nasaďte si rukavice a nechte si je na sobě po celý proces.
  • Pokud ve vaší soupravě nebyly dodány rukavice, noste místo toho běžné plastové rukavice.
  reklama

Část 2 ze 4: Rozdělování vlasů a míchání barviva

 1. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Step 4

  1 Pročešte si vlasy, abyste odstranili případné spletence. Pořiďte si běžný hřeben a propracujte ho přes vlasy, od kořínků po konečky. Ujistěte se, že ve vlasech nejsou žádné uzly ani spleti, aby se barvivo nanášelo rovnoměrně. Případně použijte kartáč k odstranění případných spletenců z vlasů.
 2. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Krok 5

  2 Rozdělte vlasy na několik menších částí. Díky tomu, že máte vlasy po menších částech, je nanášení barviva mnohem jednodušší. Vezměte si hřeben a rozdělte si vlasy na středovou předěl. Poté rozdělte každou stranu rozchodu na 2–4 ​​menší části podle toho, jak silné jsou vaše vlasy. Pomocí plastových spon nebo sponek do vlasů přidržte každou část na místě.
  • Můžete například rozdělit vlasy na každé straně hlavy na 4 stejné horizontální části od temene hlavy po zátylek.
 3. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Step 6

  3 Nalijte roztok 1 do lahve s roztokem 2. Je čas spojit 2 různá řešení a připravit bublinkové barvivo na vlasy! Pečlivě si přečtěte štítek každé lahve, abyste zjistili, který roztok je který. Poté sejměte víčko roztoku 2 a opatrně nalijte roztok 1 do lahve. Až budete hotovi, pevně otočte uzávěr zpět na roztok 2, abyste se ujistili, že je láhev zcela uzavřená.
  • Roztok 1 je v menší lahvičce a roztok 2 je ve větší láhvi.
 4. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Step 7

  4 Obraťte roztok 2 lahve 5krát. Obrácení lahve jemně kombinuje roztoky za vzniku barviva. Láhev pevně uchopte a jemně nakloňte dnem vzhůru a poté správným směrem. Tento pohyb opakujte 5krát a snažte se pracovat relativně pomalu, každé inverzi zabere 2–3 sekundy.
  • Při míchání barviva se vyhněte třepání lahve, protože to může způsobit tvorbu bublin. To znamená, že pěna nemusí při použití správně dávkovat.
 5. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Step 8

  5 Na lahev nasaďte pěnové víčko. Otočte původní uzávěr proti směru hodinových ručiček a vyjměte jej z lahve. Poté vyměňte původní uzávěr za pěnový uzávěr jednoduchým otočením pěnového uzávěru ve směru hodinových ručiček na lahev. Před použitím barviva zkontrolujte, zda je pěnový uzávěr v bezpečí.
  • Pěnový uzávěr je obvykle růžový, zatímco původní uzávěr je obvykle bílý.
  reklama

Část 3 ze 4: Dávkování a nanášení pěny

 1. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Step 9

  1 Jemně zmáčkněte střed lahve a začněte dávkovat pěnu. Držte láhev s bublinkovým barvivem na vlasy jednou rukou a druhou rukou umístěte těsně pod pěnový uzávěr. Jemně stiskněte střed lahve, dokud se z uzávěru pěny nezačne vytékat pěna. Chytněte pěnu do dlaně a pokračujte v dávkování, dokud nezískáte pěnu o velikosti tenisového míčku.
  • Při výdeji pěny držte láhev ve svislé poloze.
 2. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Step 10

  2 Naneste pěnu na 1 část vlasů, od kořínků. Jemně poklepejte rukama, aby se do každé dlaně dostalo rovnoměrné množství pěny. Poté spusťte dlaně po vlasech, počínaje od kořínků. Zajistěte rovnoměrné zakrytí pěny ve vlasech a propracujte se kolem hlavy.
  • Všimnete si, že pěna rychle zmizí ve vašich vlasech. To je normální a nemusíte používat více.
  • Možná budete muset v každé sekci vytvořit menší příčky, abyste zajistili, že pěna pokryje všechny prameny.
 3. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Step 11

  3 Stejným postupem pokryjte každou část vlasů pěnou. Naneste do dlaně velké množství pěnové pěny a protáhněte si vlasy, až ke konečkům. Při nanášení pěny si propracujte prsty vlasy a snažte se je rovnoměrně pokrýt. Pěnu naneste také na části v zadní části hlavy.
  • Nebojte se použít hodně pěny! Pokud máte vlasy delší než ramena, doporučujeme použít celou láhev.
  • Při zapracovávání pěny prsty zvedněte každou část vlasů, abyste se ujistili, že zakryjete všechny prameny.
  • Při nanášení pěny na každou část odstraňte spony nebo sponky do vlasů.
 4. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Step 12

  4 Vmasírujte pěnu do vlasů. Pěnu propracujte do vlasů stejným způsobem, jakým nanesete šampon. Shromážděte všechny vlasy na temeno hlavy a pomocí prstů důkladně vmasírujte pěnu do pokožky hlavy a vlasů. Tím je zajištěno, že je pěna rovnoměrně rozložena po celých vlasech.
  • V tomto okamžiku můžete zkombinovat všechny části, které jste vytvořili ve vlasech.
  • Prsty si vmasírujte pěnu do vlasů a ujistěte se, že jsou všechny prameny zakryté.
  reklama

Část 4 ze 4: Oplachování vlasů a aplikace ošetření

 1. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Step 13

  1 Nechte pěnu ve vlasech 20 - 30 minut, než ji opláchnete. Nastavte časovač na přibližně 25 minut, aby měla pěna dostatek času na barvení vlasů. Pokud během této doby pěna mírně kape, masírujte si vlasy znovu, aby pěna pěnila. Po uplynutí nastaveného času vlasy důkladně opláchněte, abyste odstranili veškeré bublinkové barvivo na vlasy.
  • Pokud si všimnete, že pěna mizí, nedělejte si starosti, protože je to normální a stále vám to bude moci obarvit vlasy.
 2. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Step 14

  2 Naneste oplachovací kúru na vlasy. Roztrhněte sáček s oplachovou kúrou. Nalijte si oplachovací kúru do dlaně a poté ji vmasírujte vlasy od kořínků ke konečkům. Usilujte o to, aby všechny vaše vlasy byly pokryty oplachovací kúrou.
  • Oplachovací kúra pomáhá vlasy upravovat, udržovat je lesklé a uhlazené.
 3. Obrázek s názvem Use Bubble Hair Dye Step 15

  3 Vymyjte kúru z vlasů a poté je nechte uschnout. Jakmile na vlasy nanesete oplachovací kúru, můžete je okamžitě umýt. Udržujte vlasy pod tekoucí teplou vodou, abyste odstranili oplachovací kúru. Poté na vlasy naneste šampon a kondicionér jako obvykle. Lehce vlasy osušte ručníkem a poté nechte přirozeně uschnout.
  • Pokud chcete, aby barvivo vydrželo déle, použijte šampon a kondicionér chránící barvu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud se vám při barvení vlasů na kůži objeví nějaká pěna, rychle ji setřete vlhkým hadříkem, abyste zabránili podráždění pokožky.
 • Přestože bublinkové barvivo na vlasy ve srovnání s tradičním barvivem na vlasy jen málokdy stéká, noste při práci na vlasech starou košili, pokud máte nějaké obavy.
reklama

Populární Problémy

Podívejte se, jak se dá speciální vánoční festival Hough sledovat online. „Prázdniny s větvemi“ se konají v pondělí 16. prosince ve 22 hodin ET/PT na NBC.Ať už jste v raketbalu noví, nebo jste zkušený hráč, který chce posunout vaši hru na další úroveň, výběr správné rakety je důležitý. V závislosti na vašem stylu hraní a rychlosti švihu se nemusí cítit ani ti nejoblíbenější fanoušci ...

Zde je návod, jak sledovat online sérii „Poslední týden dnes večer s Johnem Oliverem“ online, pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO.Kompletní průvodce, jak sledovat dnešní fotbalový zápas Northern Iowa vs Iowa State.Jak otestovat reflex kolene. Pokud jste někdy měli fyzičku v ordinaci, pravděpodobně vám poklepali na koleno malým gumovým kladivem a vyrazili nohu. Tento jednoduchý test je určen ke kontrole reflexů ve vaší noze nebo ...