Jak navštívit Williamsburg

Williamsburg je krásné historické město ve Virginii. Každý, kdo navštíví, si určitě užije zábavu, ať už jdete jako rodina, pár, s přáteli nebo sami. Pokud uvažujete o plánování cesty do Williamsburgu, tento wikiHow vám poskytne několik cenných informací, aby vaše návštěva byla co nejlepší.

Část 1 ze 2: Než půjdeš

 1. Obrázek s názvem Vyberte si levné cestování vlakem Krok 11

  1 Pokud můžete, navštivte na podzim nebo na jaře. Přestože je Williamsburg poměrně oblíbený po celý rok, zjistíte, že nejlepší doba k návštěvě je na podzim a na jaře. To je způsobeno skutečností, že je obvykle méně lidí, s nimiž je třeba se vypořádat, a nebude příliš horko, což se může stát v létě, kdy teploty mohou dosáhnout téměř 32 ° C (90 ° F), ani příliš chladno , což se může stát v zimě, kdy mohou teploty klesnout až na -1 ° C. Vzhledem k celoroční turistice ve Williamsburgu však můžete navštívit v době, která vám nejlépe vyhovuje.
  • Pokud o Vánocích zavítáte, budete si moci užít spoustu zimních oslav a aktivit pro děti i dospělé.
  • Williamsburg je rozhodně nejoblíbenější v létě, protože většina škol je venku o letních prázdninách.


 2. Obrázek s názvem Hilton_Garden_Inn, _Williamsburg, _VA

  2 Rozhodněte se, kde budete bydlet. Williamsburg je domovem několika historických unikátních hotelů. Který z nich si vyberete, závisí na potřebách vaší rodiny a na tom, jaké zkušenosti chcete mít. Mnoho z těchto hotelů je v těsné blízkosti některých z nejoblíbenějších atrakcí ve Williamsburgu.
  • Pokud byste se raději vydali touto cestou, na Bypass Road je také velké množství řetězových hotelů.
  • Pokud byste chtěli být venku v divočině, Williamsburg je také domovem několika kempů.
 3. Obrázek s názvem Cestování po Evropě Krok 05

  3 Rozhodněte, jak se tam dostanete. Pokud jde o cestování do Williamsburgu, existuje několik možností a jsou uvedeny níže.
  • Cestovat autem. Williamsburg se nachází 240 kilometrů jižně od Washingtonu, na půli cesty mezi Richmondem a Virginia Beach.
  • Cestovat letadlem. Newport News/Mezinárodní letiště Williamsburg (PHF) se nachází 27,4 km od centra města Williamsburg, zatímco mezinárodní letiště Norfolk (ORF) a mezinárodní letiště Richmond (RIC) se nachází 72,4 km od centra města Williamsburg. Všechna tato tři letiště mají také možnosti kyvadlové dopravy do Williamsburgu.
  • Cestujte vlakem nebo autobusem. Město Williamsburg Transportation Center v centru Williamsburgu má Amtrak a také autobusovou dopravu. Můžete si zde také půjčit auto, které využijete během cesty, nebo si vzít taxi, Uber nebo Lyft, pokud ho potřebujete.
 4. Obrázek s názvem Cestování při letu v letadle Krok 1

  4 Zabalte vhodně pro sezónu. Jak již bylo uvedeno výše, pokud jste na návštěvě v zimě, připravte se na zimu a sbalte si klobouky, rukavice, kabáty a veškeré zimní vybavení. Pokud jste na návštěvě v létě, budete chtít být připraveni s opalovacím krémem a slunečními klobouky.
 5. Obrázek s názvem WAT_Buses_at_Williamsburg_Bus_Facility_2 03 2008

  5 Znáte své možnosti cestování. Samozřejmě se můžete rozhodnout pronajmout/přivézt si vlastní auto, ale pokud se tak rozhodnete, budete i nadále moci využít dvě autobusové společnosti veřejné dopravy Williamsburg: Oleta Coach Lines a Williamsburg Area Transportation nebo WATA. Tyto autobusy zastavují v dopravním centru, návštěvnickém centru a na dalších místech ve městě. reklama

Část 2 ze 2: Věci ke splnění

 1. Obrázek s názvem 3419085274_f6b7ceca0c_o

  1 Navštivte Busch Gardens . Busch Gardens je pravděpodobně jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí a je zábavním parkem, který nabízí spoustu vzrušení, a to jak pro mladší děti, tak pro dospělé.
  • Kupte si lístky předem, zvláště pokud se sem chystáte v létě.
  • Před odjezdem zkontrolujte parkovací hodiny, protože ačkoli je Busch Gardens otevřena celoročně, není otevřena každý den. Také jejich vodní park obvykle není otevřen celoročně.
 2. Obrázek s názvem Colonial_Williamsburg_ (2463494327)

  2 Navštivte Colonial Williamsburg. Colonial Williamsburg je opět jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí a je historickým městem, kde můžete mimo jiné navštěvovat budovy, podnikat výlety a prohlížet živé herce v mnoha různých scénářích.
  • Přestože je Colonial Williamsburg otevřen denně, budete chtít mít jistotu, že si v kalendáři online prohlédnete všechny události, které se mohou konat, abyste si mohli dopředu naplánovat, jestli něco, co chcete dělat, stojí něco navíc.
 3. Obrázek s názvem Pijte víno, krok 12

  3 Zvažte výlet do vinařství nebo pivovaru pro dospělé ve vaší party. Williamsburg je domovem tuctu vinařství a pivovarů, takže je to perfektní věc, pokud jste na návštěvě se svou drahou polovičkou nebo přítelem.
  • Tři z těchto vinařství dokonce nabízejí prohlídky.
 4. 4 Podívejte se na Ripleyho Věřte nebo ne. Toto muzeum je plné různých zvláštností a obsahuje 11 tematických galerií, stejně jako 350 exponátů a artefaktů. Ripley’s je navíc domovem minigolfového hřiště, 4D kina a jedinečné laserové výzvy.
  • Také kvůli tomu si budete chtít koupit lístky dopředu, zvláště když vezmeme v úvahu, že existuje několik možností, ze kterých si pro svůj lístek můžete vybrat.
 5. Obrázek s názvem Historic_Jamestowne

  5 Podívejte se na Historic Jamestowne. Zde můžete navštívit skleník, prohlédnout si naleziště, prohlédnout si mnoho historických exponátů a galerií a dokonce si udělat prohlídku se strážcem parku, archeologem nebo kostýmovaným historickým hercem.
  • Najdete zde několik programů vhodných pro rodiny s dětmi.
  • K tomu si nemůžete koupit lístky dopředu, takže si to naplánujte.
 6. Obrázek s názvem Yorktown _, _ Virginie

  6 Udělejte si výlet do Yorktownu. Známý jako historické bitevní pole, Yorktown má několik programů, akcí a řidičských i pěších výletů, které můžete využít.
  • Vstupenkami také nemůžete navštívit Yorktown v předstihu, takže znovu podle toho naplánujte.
 7. Obrázek s názvem Marsh_ _Colonial_National_Historical_Park_ (Robin_Baranowski, _NPS_Photo) _ (8426448355)

  7 Navštivte park nebo naučnou stezku. Williamsburg je domovem mnoha z nich a jsou ideální, když chcete relaxační aktivitu. Některé parky a naučné stezky, které můžete navštívit, zahrnují Redoubt Park, New Quarter Park a Green Springs Greenway Interpretive Trail, abychom jmenovali jen tři. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Mnoho hotelů nabízí slevy na vstupy do Busch Gardens. Pokud tam plánujete vyrazit víckrát, možná by stálo za to podívat se na prázdninový balíček.
 • O Williamsburgu je známo, že je velmi přátelské k domácím mazlíčkům, takže klidně vezměte své zvíře s sebou, protože s největší pravděpodobností bude spousta aktivit, které s nimi budete moci dělat.
 • Neexistuje žádný skutečný konkrétní pořadí, ve kterém by se tyto atrakce měly navštěvovat, takže to můžete dělat svým vlastním tempem a v jakémkoli pořadí.
 • Pokud navštěvujete Jamestown a Yorktown, oba nabízejí program Junior Ranger pro děti ve věku 6–12 let. Program trvá přibližně dvě hodiny a poskytne vám dobrý způsob, jak zobrazit historii těchto webů. Až budete hotovi, bude vašemu dítěti přidělen speciální patch, který z něj oficiálně udělá „Junior Ranger“.
 • Pokud dáváte přednost relaxační a zábavné noci strávené ve městě, Williamsburg je domovem několika kin a divadel s živými show ve stylu Broadway.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Budete chodit hodně po různých površích. Pokud máte mladší děti, vezměte si s sebou kočárek, aby si mohly v případě potřeby odpočinout od chůze.
 • Kdykoli je to možné, kupte si lístky na atrakce předem. Zvláště pokud jde o zájezdy, možná vás někam nevpustí, pokud jste si nekoupili letenku a to, co jste chtěli udělat, je již vyprodáno.
 • Některé atrakce, zejména venkovní, nefungují, pokud silně prší/sněží. Sledujte čas v době, kdy vyrazíte, abyste podle toho mohli plánovat. Mějte alternativní plán, například sledování filmu, v případě špatného počasí.
 • Uvědomte si, že pokud letíte a rozhodnete se jet na letiště Newport News/Williamsburg, je spravováno pouze společnostmi American a Delta Airlines a s největší pravděpodobností budete při cestování řešit navazující lety.
 • Uvědomte si, že v teplejších dnech může někdy vlhkost stoupat velmi vysoko. Pokud cestujete v tu dobu (obvykle v létě), budete se chtít ujistit, že všichni členové vaší party zůstanou hydratovaní a budou mít opalovací krém.
reklama

Populární Problémy

Jak opravit hyperextended kolena. Hyperextended kolena mohou způsobit, že chůze, pohyb nebo cvičení jsou bolestivé a pomalé. Hyperextenze kolene je ve skutečnosti obecný termín pro širokou škálu zranění, která mohou vyplývat z kontaktních sportů, tance a dokonce ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos Gonzaga vs Texas Tech v elitní osmičce turnaje NCAA 2018-19.

Jak zabránit dysplazii kyčle u psů. Dysplazie kyčle je běžný degenerativní stav u psů, ke kterému dochází, když se kyčelní kloub vašeho psa nevytváří správně. Kombinace genetiky a dalších faktorů může způsobit, že měkké tkáně obklopují ...

Jak dostat chlupy z prádla. Milujete svého domácího mazlíčka, ale nemilujete vlasy, které mu nechávají na všem, včetně oblečení a přikrývek. Než hodíte kožešinou potažené prádlo do pračky a sušičky, očistěte volné ...

Mořský ježek je jedním z těch jídel, která vidíte a přemýšlíte, jaký bláznivý kuchař si myslel, že by to mohlo být dobré k jídlu. Navzdory svému pichlavému, neatraktivnímu vzhledu je mořský ježek nebo „uni“, jak se mu v Japonsku říká, delikatesou pro ...

Velikost pasu vám pomůže vybrat perfektní džíny a sledovat vaši váhu a je opravdu snadné ji měřit. Váš pas začíná v horní části kyčelní kosti a postupuje až těsně pod hrudní koš, takže je snadno ...