Jak navštívit Williamsburg

Williamsburg je krásné historické město ve Virginii. Každý, kdo navštíví, si určitě užije zábavu, ať už jdete jako rodina, pár, s přáteli nebo sami. Pokud uvažujete o plánování cesty do Williamsburgu, tento wikiHow vám poskytne několik cenných informací, aby vaše návštěva byla co nejlepší.Část 1 ze 2: Než půjdeš

 1. 1 Pokud můžete, navštivte na podzim nebo na jaře. Přestože je Williamsburg poměrně oblíbený po celý rok, zjistíte, že nejlepší doba k návštěvě je na podzim a na jaře. To je způsobeno skutečností, že je obvykle méně lidí, s nimiž je třeba se vypořádat, a nebude příliš horko, což se může stát v létě, kdy teploty mohou dosáhnout téměř 32 ° C (90 ° F), ani příliš chladno , což se může stát v zimě, kdy mohou teploty klesnout až na -1 ° C. Vzhledem k celoroční turistice ve Williamsburgu však můžete navštívit v době, která vám nejlépe vyhovuje.
  • Pokud o Vánocích zavítáte, budete si moci užít spoustu zimních oslav a aktivit pro děti i dospělé.
  • Williamsburg je rozhodně nejoblíbenější v létě, protože většina škol je venku o letních prázdninách.
 2. 2 Rozhodněte se, kde budete bydlet. Williamsburg je domovem několika historických unikátních hotelů. Který z nich si vyberete, závisí na potřebách vaší rodiny a na tom, jaké zkušenosti chcete mít. Mnoho z těchto hotelů je v těsné blízkosti některých z nejoblíbenějších atrakcí ve Williamsburgu.
  • Pokud byste se raději vydali touto cestou, na Bypass Road je také velké množství řetězových hotelů.
  • Pokud byste chtěli být venku v divočině, Williamsburg je také domovem několika kempů.
 3. 3 Rozhodněte, jak se tam dostanete. Pokud jde o cestování do Williamsburgu, existuje několik možností a jsou uvedeny níže.
  • Cestovat autem. Williamsburg se nachází 240 kilometrů jižně od Washingtonu, na půli cesty mezi Richmondem a Virginia Beach.
  • Cestovat letadlem. Newport News/Mezinárodní letiště Williamsburg (PHF) se nachází 27,4 km od centra města Williamsburg, zatímco mezinárodní letiště Norfolk (ORF) a mezinárodní letiště Richmond (RIC) se nachází 72,4 km od centra města Williamsburg. Všechna tato tři letiště mají také možnosti kyvadlové dopravy do Williamsburgu.
  • Cestujte vlakem nebo autobusem. Město Williamsburg Transportation Center v centru Williamsburgu má Amtrak a také autobusovou dopravu. Můžete si zde také půjčit auto, které využijete během cesty, nebo si vzít taxi, Uber nebo Lyft, pokud ho potřebujete.
 4. 4 Zabalte vhodně pro sezónu. Jak již bylo uvedeno výše, pokud jste na návštěvě v zimě, připravte se na zimu a sbalte si klobouky, rukavice, kabáty a veškeré zimní vybavení. Pokud jste na návštěvě v létě, budete chtít být připraveni s opalovacím krémem a slunečními klobouky.
 5. 5 Znáte své možnosti cestování. Samozřejmě se můžete rozhodnout pronajmout/přivézt si vlastní auto, ale pokud se tak rozhodnete, budete i nadále moci využít dvě autobusové společnosti veřejné dopravy Williamsburg: Oleta Coach Lines a Williamsburg Area Transportation nebo WATA. Tyto autobusy zastavují v dopravním centru, návštěvnickém centru a na dalších místech ve městě. reklama

Část 2 ze 2: Věci ke splnění

 1. 1 Navštivte Busch Gardens . Busch Gardens je pravděpodobně jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí a je zábavním parkem, který nabízí spoustu vzrušení, a to jak pro mladší děti, tak pro dospělé.
  • Kupte si lístky předem, zvláště pokud se sem chystáte v létě.
  • Před odjezdem zkontrolujte parkovací hodiny, protože ačkoli je Busch Gardens otevřena celoročně, není otevřena každý den. Také jejich vodní park obvykle není otevřen celoročně.
 2. 2 Navštivte Colonial Williamsburg. Colonial Williamsburg je opět jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí a je historickým městem, kde můžete mimo jiné navštěvovat budovy, podnikat výlety a prohlížet živé herce v mnoha různých scénářích.
  • Přestože je Colonial Williamsburg otevřen denně, budete chtít mít jistotu, že si v kalendáři online prohlédnete všechny události, které se mohou konat, abyste si mohli dopředu naplánovat, jestli něco, co chcete dělat, stojí něco navíc.
 3. 3 Zvažte výlet do vinařství nebo pivovaru pro dospělé ve vaší party. Williamsburg je domovem tuctu vinařství a pivovarů, takže je to perfektní věc, pokud jste na návštěvě se svou drahou polovičkou nebo přítelem.
  • Tři z těchto vinařství dokonce nabízejí prohlídky.
 4. 4 Podívejte se na Ripleyho Věřte nebo ne. Toto muzeum je plné různých zvláštností a obsahuje 11 tematických galerií, stejně jako 350 exponátů a artefaktů. Ripley’s je navíc domovem minigolfového hřiště, 4D kina a jedinečné laserové výzvy.
  • Také kvůli tomu si budete chtít koupit lístky dopředu, zvláště když vezmeme v úvahu, že existuje několik možností, ze kterých si pro svůj lístek můžete vybrat.
 5. 5 Podívejte se na Historic Jamestowne. Zde můžete navštívit skleník, prohlédnout si naleziště, prohlédnout si mnoho historických exponátů a galerií a dokonce si udělat prohlídku se strážcem parku, archeologem nebo kostýmovaným historickým hercem.
  • Najdete zde několik programů vhodných pro rodiny s dětmi.
  • K tomu si nemůžete koupit lístky dopředu, takže si to naplánujte.
 6. 6 Udělejte si výlet do Yorktownu. Známý jako historické bitevní pole, Yorktown má několik programů, akcí a řidičských i pěších výletů, které můžete využít.
  • Vstupenkami také nemůžete navštívit Yorktown v předstihu, takže znovu podle toho naplánujte.
 7. 7 Navštivte park nebo naučnou stezku. Williamsburg je domovem mnoha z nich a jsou ideální, když chcete relaxační aktivitu. Některé parky a naučné stezky, které můžete navštívit, zahrnují Redoubt Park, New Quarter Park a Green Springs Greenway Interpretive Trail, abychom jmenovali jen tři. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Mnoho hotelů nabízí slevy na vstupy do Busch Gardens. Pokud tam plánujete vyrazit víckrát, možná by stálo za to podívat se na prázdninový balíček.
 • O Williamsburgu je známo, že je velmi přátelské k domácím mazlíčkům, takže klidně vezměte své zvíře s sebou, protože s největší pravděpodobností bude spousta aktivit, které s nimi budete moci dělat.
 • Neexistuje žádný skutečný konkrétní pořadí, ve kterém by se tyto atrakce měly navštěvovat, takže to můžete dělat svým vlastním tempem a v jakémkoli pořadí.
 • Pokud navštěvujete Jamestown a Yorktown, oba nabízejí program Junior Ranger pro děti ve věku 6–12 let. Program trvá přibližně dvě hodiny a poskytne vám dobrý způsob, jak zobrazit historii těchto webů. Až budete hotovi, bude vašemu dítěti přidělen speciální patch, který z něj oficiálně udělá „Junior Ranger“.
 • Pokud dáváte přednost relaxační a zábavné noci strávené ve městě, Williamsburg je domovem několika kin a divadel s živými show ve stylu Broadway.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Budete chodit hodně po různých površích. Pokud máte mladší děti, vezměte si s sebou kočárek, aby si mohly v případě potřeby odpočinout od chůze.
 • Kdykoli je to možné, kupte si lístky na atrakce předem. Zvláště pokud jde o zájezdy, možná vás někam nevpustí, pokud jste si nekoupili letenku a to, co jste chtěli udělat, je již vyprodáno.
 • Některé atrakce, zejména venkovní, nefungují, pokud silně prší/sněží. Sledujte čas v době, kdy vyrazíte, abyste podle toho mohli plánovat. Mějte alternativní plán, například sledování filmu, v případě špatného počasí.
 • Uvědomte si, že pokud letíte a rozhodnete se jet na letiště Newport News/Williamsburg, je spravováno pouze společnostmi American a Delta Airlines a s největší pravděpodobností budete při cestování řešit navazující lety.
 • Uvědomte si, že v teplejších dnech může někdy vlhkost stoupat velmi vysoko. Pokud cestujete v tu dobu (obvykle v létě), budete se chtít ujistit, že všichni členové vaší party zůstanou hydratovaní a budou mít opalovací krém.
reklama

Populární Problémy

Jak vyrobit cihlovou troubu. Stavba cihlové pece může být časově náročný a nákladný domácí projekt. Za výborné jídlo a veselé ohniště to však stojí za to. Nejprve najděte plán cihlové trouby, který odpovídá vaší velikosti a rozpočtu ...

Příprava: Stefanos Tsitsipas vs Damir DzumhurUdržet rutinu cvičení, když máte zlomenou nohu, může být náročné, ale ne nemožné. Jakékoli zranění nohy zjevně narušuje vaše pravidelné tréninkové rutiny, ale stále můžete být aktivní a udržovat pravidelné kardio cvičení a ...

Stručný pohled na Wimbledon 7. den

Jak napsat soucit Děkuji. Nalezení slov k vyjádření vděku během období zkoušek, zejména úmrtí, může být velmi obtížné. Chcete-li napsat poděkování za soucit, postupujte podle těchto pokynů. === Napište vlastní Děkuji ===Carlos Alcaraz v pondělí rozdrtil Adriana Mannarina 6: 4, 6: 0, aby na Mutua Madrid Open 2021 zahájil střet druhého kola proti svému idolu Rafaelu Nadalovi.