Jak sledovat premiéru filmu „Amazing Race“ 2019 onlineFoto: Monty Brinton © 2018 CBS Broadcasting, Inc. Všechna práva vyhrazena Několikrát oceněný THE AMAZING RACE Award -winning se vrací ve středu 22. května (8: 00-9: 00 PM, ET/PT) pro svou 31. sezónu s hostitelem nominovaným na cenu Emmy Philem Keoghanem (na obrázku).

Dlouho trvající soutěžní série hit reality, Úžasný závod , premiéra 13. série dnes večer, 17. dubna 2019. Nová sezóna se skládá z týmů z výstav včetně Big Brother, Survivor a minulých sezón Úžasný závod . V mixu je tedy spousta známých tváří. Přehlídka se koná v 9 hodin ET/PT a 20:00 CT, v síti CBS. Pro ty, kteří by se chtěli na show podívat, ale nemají kabelové předplatné nebo informace o tom, jak ji sledovat online, jste na správném místě.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat CBS naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat CBS živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo jej můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

esový pásek na loket

Tato služba vám umožňuje sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to v konečném důsledku stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím CBS aplikace.

FuboTV

CBS (k dispozici živě na vybraných trzích) je jedním z více než 85 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat Úžasný závod naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny po odvysílání, i když jste zapomněli nahrávat jim.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí streamování Hulu nyní také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS (dostupné na vybraných trzích).

typy raket na stolní tenis

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat show naživo, Hulu with Live TV také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po jejich vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám poskytne až 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Hrát si

Video Video o tom, jak sledovat premiéru filmu „Úžasný závod“ 2019 online 2019-04-17T16: 37: 56-04: 00

Pro ty, kteří potřebují více informací o pořadu, si přečtěte níže podrobnosti o soutěžících, popisy epizod a další.

ÚŽASNÍ závodníci 2019:
Umění a JJ
Becca & Floyd
Chris & Bret
Colin & Christie
Corinne a Eliza
Janelle a Britney
Leo a Jamal
Nicole a Victor zasnoubeni
Rachel a Elissa
Rupert a Laura
Tyler a Korey

ÚŽASNÁ SEZÓNA ZÁVODU 31 EPIZODA 1: Premiérový díl má název You are in Our Race Now a stručný popis toho, co lze očekávat od států, soutěžících z reality show The Amazing Race, Big Brother, a Pozůstalý soutěžit. Startovní čára byla v Hermosa Beach v Kalifornii.

ÚŽASNÁ SEZÓNA ZÁVODU 31 EPIZODA 2: Knock the Newbie Out of Us je název epizody 2 a bude se vysílat 24. dubna 2019. Popis epizody zní: Jedenáct dvoučlenných týmů cestuje po světě, aby se pokusilo vyhrát 1 milion dolarů.

ÚŽASNÁ HOST 31 HOST: Phil Keoghan se opět vrátil jako hostitel a výkonný producent show. Před novou sezónou Keoghan hovořil s Mužské zdraví o tom, co očekávat a proč je to skvělá sezóna pro fanoušky. Keoghan řekl: To je něco, co fanoušci žádali, lidé, kteří sledují všechny tři show. Existují také věrní, kteří pouze sledují Race, Survivor, nebo Velký bratr ; křížová kontaminace se jim nutně nelíbí. Zkuste to, protože je to mnohem více vzrušující, než jsem dokonce očekával. Miluji původní koncept závodu: Miluji obyčejné lidi, kteří soutěží. To je vždycky moje nejoblíbenější, ale musím vám říct - je to opravdu vzrušující televize a myslím, že lidé budou opravdu překvapeni. Určitě nás to všechny překvapilo.

živý přenos vlastenci proti texanům

Populární Problémy

Dnes v noci pokračuje sezóna 4 „The Bold Type“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Myšlenka na získání kondice se může zdát skličující, ale výplata stojí za to. Stanovili jsme kroky, které byste měli udělat, abyste se dostali na cestu, která vede k montérovi, zdravějšímu vám. Vyvinout správný přístup. Mysl nemusí být ...

Jak zlepšit rychlost reakce. Ať už si chcete zajistit bezpečnou jízdu ve špatných podmínkách nebo zlepšit reakční dobu v závodním sportu, práce na reflexech je skvělým zvykem držet krok po celý život. Je to také zábavné: ...

Jak vyrobit halloweenskou dekoraci. Domácí halloweenské dekorace jsou světem daleko od masově vyráběných chatrných nabídek obchodu s plasty a papírem v dolarech. Vytváření vlastních dekorací zajišťuje jedinečný vzhled a navíc můžete opakovaně používat předměty kolem ...

Sklon přes řadu je cvičení, které posiluje svaly vašeho středního zad. Tento výtah má také další výhodu při práci s latissimus dorsi nebo dolní části zad a se svaly na pažích. Začlenění tohoto výtahu do vašeho týdenního ...

V sobotu bitva ve státě staví č. 6 v Ohiu proti Miami OH. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.