Jak se dívat na sezónu 11 „Americký ninja bojovník“ online

Jak se dívat na amerického ninja bojovníka online

NBCSezóna 11 Americký ninja bojovník vysílá dnes večer od 8 do 22 hodin ET/PT a 7 - 21 hodin CT, v síti NBC. Pro ty, kteří jsou fanoušky show a chtějí sledovat premiéru spolu s dalšími novými epizodami pro letní sezónu 2019, ale nemají kabelové předplatné, stále existují možnosti.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje NBC (na většině trhů živě).Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

topspin sloužit tenisu

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují NBC (živé na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

tenisová raketa pro 7 let

Sling TV

NBC (živé na vybraných trzích) je součástí balíčku Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat NBC v přímém přenosu na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení přes Sling Televizní aplikace.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Nyní se dostaneme k podrobnostem o nové sezóně Americký ninja bojovník Od plánu po popis epizody.

AMERICAN NINJA WARRIOR 2019 ČAS A PLÁN: Přehlídka se koná ve středu večer od 8 do 22 hodin ET/PT a 7 - 21 hodin CT. V polovině sezóny se rozvrh změní. Zde je přehled plánu epizod:

Středy ve 20 hodin ET/PT a 19:00 CT
Epizoda
1 Kvalifikace Los Angeles City 29. května 2019
2 Kvalifikace města Atlanta 5. června 2019
3 Oklahoma City Qualifiers 10. června 2019
4. kvalifikace města Baltimore 17. června 2019
5. Seattle/Tacoma City Qualifierson 24. června 2019
6 Kvalifikace města Cincinnati 1. července 2019
7 finále Los Angeles City 15. července 2019
8. finále Atlanta City 22. července 2019

Pondělí ve 20 hodin ET/PT a 19:00 CT
Epizoda
9. finále Oklahoma City 29. července 2019
10. finále Baltimore City 5. srpna 2019
11. finále Seattle/Tacoma City 12. srpna 2019
12. finále Cincinnati City 19. srpna 2019
13. národní finále, noc 1, 26. srpna 2019
14 Národní finále 2, 2. září 2019
15. národní finále, noc 3, 9. září 2019

AMERICAN NINJA WARRIOR SEASON 11 KANÁL: Přehlídka se koná v síti NBC.

AMERICAN NINJA WARRIOR SEASON 11 EPISODE 1: První epizodou sezóny je kvalifikace Los Angeles City a oficiální popis toho, co lze očekávat, Ninjas překonává šest náročných překážek, včetně dvou nových: chůze po Plank a Spring Forward; v novém průběhu kvalifikačních kol se dva nejrychlejší závodníci utkají s Power Tower a mají šanci postoupit přímo do národního finále.

AMERICAN NINJA WARRIOR SEASON 11 EPISODE 2: Episode 2 of the season is the Atlanta City Qualifiers and it is set to air on June 5, 2019. The synopsis of the epizoda states, Last season's 'last ninja standing', Drew Drechsel, and former New England Patriot Tyrone Poole are Medzi pozoruhodní konkurenti, kteří budou čelit náročným překážkám Atlanty, včetně Off the Hook a Ferris Wheel, které jsou letos oba nové.


Populární Problémy

Televizní seriál „Nancy Drew“ se ve středu vrací na 2. sezónu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat online streamování nových epizod.

Roger Federer a Kei Nishikori se ve středu setkávají ve wimbledonské čtvrti. Zde je návod, jak sledovat přímý přenos ze zápasu v USA.

Jak vybrat oblečení. Sestavit roztomilý outfit může někdy vypadat jako takový boj, i když je vaše skříň plná oblečení až po okraj. Proto jsme celý proces rozdělili na snadné kroky. Tím, že se naučíte tyto ...