Jak se dívat na Appalachian State vs Troy FootballGetty

V pátek bude fotbalové mužstvo Troy Trojans hostit Apalačské státní horolezce, protože každý tým Sun Belt uzavře svou pravidelnou sezónu.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na Appalachian State vs Troy

Hra (začátek v 18:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+

Získejte ESPN+

pažní loketní ortéza

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek živých sportovních akcí každý den, plus všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

přímý přenos her s nabíječkami zdarma

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Appalachian State vs Troy naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Preview Appalachian State vs Troy

V sobotu se Horolezci zlepšili na 10: 1 celkově a 6: 1 ve hře Sun Belt, když doma překonali Texas State Bobcats 35: 13.

V kombinaci se ztrátou Georgia State Panthers s Arkansas State Red Wolves si vítězství zajistilo místo Appalachian State v titulní hře Sun Belt.

Horolezci, kteří utíkali zpět Darrynton Evans, osobně vyrazili a překonali Bobcaty - 21krát nesl 154 yardů a 3 přistání. Bobcatům se podařilo zvládnout jen 54 spěchajících yardů na 25 nesených.

Evans má nyní 17 přistání na roční období (14 na zemi, 3 vzduchem), nejvíce mezi hráči Sun Belt.

Je to elitní koník, očividně, řekl hlavní trenér Appalačského státu Eli Drinkwitz po vítězství, podle Associated Press . Pro mě je to jeden z nejdynamičtějších hráčů univerzitního fotbalu díky své rychlosti a schopnosti návratu a jsme velmi šťastní, že ho máme. Byl jsem požehnán, že jsem mohl být poblíž několika opravdu dobrých běhů. Bylo vypracováno pět z nich a se všemi je určitě u toho.

Šířka horolezců Corey Sutton udělala pár chytů na 45 yardů a přistání. Redshirt junior, jehož 601 přijímacích yardů je letos na šestém místě mezi hráči Sun Belt, utrpěl ve druhém čtvrtletí roztrhaný ACL.

zbarvení stránky tenisových bot

Během pondělní tiskové konference Drinkwitze trenér řekl, že očekává, že v Suttonově nepřítomnosti vystoupí Jalen Virgil, další juniorský redshirt.

Vždy jsme měli k Jalen Virgilovi velkou důvěru, řekl Drinkwitz Winston-Salem Journal . Myslím tím, že je to člověk, který má velkou rychlost, velikost, ruce, hrál za nás hodně fotbalu a má balíčky v každé hře. Měli jsme několik velkých her a her pro nás v týdnech jeden a dva a tři. A tak neočekávejte žádnou skutečnou změnu v tom, jak na tom jsme. Jen kvůli zranění dostane více opakování. Jsem z něj velmi nadšený, vím, že zasáhne.

Trojanům v sobotu demoralizujícím způsobem praskla série dvou výher, které podlehly Louisianě Ragin ‘Cajuns 53-3 na cestě, celkově klesly na 5–6 a 3–4 v konferenčním hraní.

vázání tenisek

Troy quarterback Kaleb Barker, jehož 3 347 yardů a 30 touchdownů vedlo všechny signalizátory Sun Belt, dokončil pouhých 15 z 32 povolení na 178 yardů a pár trsátek, což byl jeho osmý a devátý ročník.

Trojské koně potřebují vítězství v pátek, aby zaručily způsobilost do mísy.

Byla to pro nás těžká noc, řekl hlavní trenér Troy Chip Lindsey AL.com . Byla to jedna z těch situací, kdy pokaždé, když jsme udělali krok vpřed, udělali jsme dva kroky zpět, ale máme skvělou příležitost se příští týden učit a zlepšovat. Musíme mít skvělý týden praxe a poučit se ze svých chyb.


Populární Problémy

Stefanos Tsitsipas předvedl další ukázku svého obrovského potenciálu pohodlnou porážkou Guida Andreozziho v Sydney.

Jak vyrobit malinu Martini. Malinové martini je chutná variace na tradiční martini pro ty, kteří dávají přednost ovocnějšímu koktejlu. Existuje několik způsobů, jak přidat malinovou příchuť do vašich martini, takže ať už chcete použít ...

Třetí nasazený Casper Ruud zahajuje kampaň na Sardinii proti velce sloužícímu Yannicku Hanfmannovi. Půjde o první setkání kariéry mezi oběma hráči.

Jak zhubnout libru za týden. Ačkoli může být lákavé snažit se rychleji zhubnout, ztráta libry týdně je zdravým cílem, který lze dlouhodobě udržet. Při správné kombinaci diety a cvičení váš žaludek a ...

Jak stylizovat leopardové boty. Boty s leopardím potiskem se rychle stávají nezbytností každého šatníku, a to z dobrého důvodu. Jsou trendy, elegantní, módní a krásné. Jsou také velmi univerzální a snadno se s nimi pracuje. V ...

Pohledy na to, jak ITF a ATP vylepšují týmovou tenisovou soutěž.