Jak se dívat na „Bakalář v ráji“ 2019 online - 3. týden

Jak sledovat bakaláře v ráji online

ABC/Paul Hebert

Bakalář v ráji 2019 je v plném proudu, vysílá se dvakrát týdně ve 20 hodin. ET/PT a 19:00 CT, v síti ABC. V pondělí a v úterý se bude vysílat nová šestá epizoda seriálu a možná si říkáte, jak můžete epizody sledovat online. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat PÍPNUTÍ v přímém přenosu je PlayStation Vue součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat show naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat Bakalář v ráji naživo, DirecTV Now přichází s cloudovým DVR.


Bakalář v ráji přinesl mnoho známých tváří z předchozích sezón PÍPNUTÍ , stejně jako nejnovější sezóna Bakalář . Někteří z mužů, kteří se objevili v show, od Hannah Brown’s Bakalář sezóna zahrnuje investiční analytik Connor Saeli, technologický podnikatel Dylan Barbour, nechvalně proslulý John Paul Jones, specialista na behaviorální zdraví Kevin Fortenberry, politický poradce Luke Stone, lékařský prodavač Matt Donald a oblíbený fanoušek Mike Johnson si všichni namáčejí prsty do písku PÍPNUTÍ toto léto. Několik mužů je již v show, zatímco jiní se objeví později v této sezóně.

Tento týden vstupují členové obsazení Ráj jsou ženy a jednou z nich je žena, se kterou Demi Burnett chodila před začátkem natáčení. Fanoušci si budou muset počkat a zjistit, jak to ovlivní vztah, který si v pořadu budovala s Derekem Pethem. Mezi současné ženy, které v show zůstaly, patří Demi, Caelynn, Hannah, Nicole, Katie, Sydney, Tayshia a Kristina. Pokud jde o který bývalý Bakalář vstupují členové obsazení Ráj tento týden zahrnují Tahzjuan Hawkins (sezóna Colton Underwood), Haley Ferguson (sezóna Ben Higgins), Jen Saviano (sezóna Ben Higgins, sezóna 2 PÍPNUTÍ ) a Caitlin Clemmens (sezóna Coltona Underwooda).

The PÍPNUTÍ synopse zápletky pro dnešní večerní epizodu, což je epizoda 5 sezóny 6, uvádí: Jedna sklíčená žena se rozhodne pro brzký odchod; Hannah G. si musí vybrat mezi Blakem a Dylanem; žena odkrývá trapné tajemství. Popis epizody 6 zní: Demi říká Chrisovi, jak se cítí konfliktně; nový příchod má její návrhy na Chrise; Demi se znovu spojí se ženou, kterou po sobě zanechala.

Minulý týden se členové obsazení Christian a Jordan pustili do fyzického boje a jejich boj bude pokračovat v dnešní show. Jak diváci vědí, fyzické boje jsou důvodem k vyřazení ze show, což znamená, že toto je pravděpodobně konec řady pro oba muže v show, alespoň pro tuto sezónu. V minulé sezóně byl vyloučen člen obsazení Chad Johnson PÍPNUTÍ a možná to má něco společného s jeho nedávným chvástáním na Twitteru o show, jak uvádí Kosmopolitní . v jeden z jeho mnoha tweetů z jeho odchodu z pořadu dokonce obvinil bývalého člena obsazení Daniela Maguirea. Johnson napsal: „Jen si chci udělat chvilku a připomenout lidem, že Daniel Maguire je skutečný důvod, proč mě vyhodili Bakalář v ráji . Daniel jel na mých kabátech, zničil ty kabáty a teď se pustil do svého života. Sej to, Danieli, ty hloupá děvko z javorového sirupu.Přečtěte si více od Heavy

Milostný trojúhelník Hannah Godwin a Dylana Barboura s Blakem Horstmannem


Populární Problémy

Jak hrát Tennis Tiebreaker. V tenise existují hry, sady a zápasy. Chcete -li hru vyhrát, musíte získat čtyři body a mít dvoubodový náskok. Chcete -li vyhrát set, musíte vyhrát šest nebo více her a mít náskok dvou her. Chcete -li zápas vyhrát, ...

Jak nainstalovat dva operační systémy na jeden počítač. Může být užitečné mít v počítači nainstalovány dva operační systémy. Možná chcete Windows 10 a Linux, nebo Windows 10 a starší verzi Windows. To může být užitečné, pokud chcete ...

Seznam rekordů Rafaela Nadala ukazuje, jak dominoval a stále dominuje v turnajích ATP Masters 1000.

„Kalifornské dívky“ jsou již dlouho předmětem závisti. Ať už se jedná o píseň popisující jejich bezstarostnou přitažlivost, knihu věnovanou jejich stylu nebo článek vysvětlující vstupy a výstupy kalifornského stylu, přitažlivost Kalifornie ...

Jannik Sinner má údajně nové personalizované logo, což z něj činí jednoho z nejmladších hráčů v poslední době, který takové získal.

Váš průvodce streamováním Petera Pana online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.