Živý přenos LSU vs Vanderbilt: Jak se dívat online bez kabeluGetty Hlavní trenér Ed Orgeron z LSU Tigers.

Obhajoba národního šampiona LSU v otvíráku neproběhla podle představ, ale Tygři mají v sobotu šanci vyrazit na Vanderbilt.

Utkání začíná v 19:30. ET a budou vysílány v síti SEC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos LSU vs Vanderbilt online:

začít tenis
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos SEC Network a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, LSU vs Vanderbilt můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě SEC a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, LSU vs Vanderbilt můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, LSU vs Vanderbilt můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

náhrada tenisových míčků v sušičce

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ze sítě SEC Network a dalších 40 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange plus Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, LSU vs Vanderbilt můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


LSU vs Vanderbilt Preview

Velmi neobvyklá sezóna nezačala pro LSU, který se stal prvním obhájcem titulu, který prohrál úvodní zápas, protože Michigan v roce 1998 prohrál v Notre Dame.

Tygři měli v této sezóně v obraně jen tři vracející se předkrmy ze svého národního týmu titulu, ale dva nehráli, včetně celoamerického cornerbacka Dereka Stingleyho. Ukázalo se, že K.J. Costello vedl útok náletu státu Mississipi na rekord SEC 623 yardů a pět přistání.

Trenér Leach měl svůj tým připraven hrát. Porazili nás. Nemáme žádné výmluvy, řekl po prohře trenér LSU Ed Orgeron. Řekl jsem týmu, aby to na mě položil. Musím lépe trénovat.

Myles Brennan je zodpovědný za navázání na to, kde Joe Burrow - loňský vítěz Heisman a celkový výběr č. 1 v draftu NFL - skončil. Při svém prvním startu měl těžký start, přestože zaznamenal několik silných čísel (345 yardů a tři přistání). Ale byl také sedmkrát vyhozen - což byla velká část toho, proč se rozhodoval - a hodil pár odposlechů.

Myles podle The Athletic ví, na co se dívá, řekl Orgeron. Není pochyb, dobře. Jde ale o rozhodnutí. A (Burrow) udělal rychlé rozhodnutí a rychle pustil míč. Myslím, že (Brennan) musí míč pustit rychleji. Myslím, že se musí naučit, jak se vyhnout spěchu, místo aby šel ven, šlápl do kapsy jako Drew Brees, buďte trpěliví a nechte své přijímače otevřít. A když uvidí otevřený přijímač, zmáčkněte spoušť, zmáčkněte spoušť a vrhněte míč, stejně jako každý skvělý rozehrávač.

Vanderbilt je také hladový po svém prvním vítězství v sezóně poté, co padl 17-12 v otvíráku proti Texas A&M. Na rozdíl od zápasu LSU bylo pro Commodores, kteří měli jen 255 yardů celkového přestupku proti Aggies, těžké se urazit.

Hlavní trenér Vanderbilt ví, že Derek Mason očekává od LSU ve 2. týdnu velké zlepšení.

sledujte Atlantis ztracenou říši

Myslím, že to byla jen první hra, řekl Mason o prohře LSU s Bulldogs. Největší vylepšení přichází od Hry 1 po Hru 2. LSU a trenér Orgeron sem přijdou připraveni hrát. Budeme připraveni a to, co musíme udělat, je dokončit naši přípravu a zajistit, abychom se postavili do řady a hráli fotbal.

Tygři jsou pro zápas silným 21bodovým favoritem. Celková částka za hru je stanovena na 50 bodů.


Populární Problémy

Jo-Wilfried Tsonga nedávno vyslal bohatou chválu na Rafaela Nadala a promluvil o nároku Španělů na titul „KOZA“.

Jak se dostat do Versailles. Panství Versailles, postavené Ludvíkem XIV. Nedaleko Paříže, je díky svému historickému významu a obrovskému paláci jednou z hlavních francouzských atrakcí. Máte několik různých možností pro ...

Do dalšího kola postupuje také indická Mihika Yadav.

Trenér Wawrinky Norman odstupuje z osobních důvodů.

Stan Wawrinka a Roger Federer slaví vítězství ve čtyřhře v Lille 23. listopadu (IANS/EFE) Superstar Švýcarské duo Roger Federer a Stanislas Wawrinka p.

Síť NFL bude mít rozsáhlou předzápasovou show Super Bowl. Zde je návod, jak to sledovat online.