Jak sledovat státní fotbal Tulsa vs Michigan online bez kabelu

Sledujte Michigan State vs Tulsa online

Getty Brian Lewerke, senior rozehrávač MSU, se po sezóně 2018 prošpikované zraněním snaží zahájit rok proti Tulse.

Michigan State a Tulsa, kteří se chtějí odrazit po neuspokojivých sezónách 2018, otevírají své kampaně v roce 2019 zápasem na Spartan Stadium v ​​pátek večer.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů , služby streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. Součástí jsou také sítě Fox a Big Ten Network, takže většinu her Michigan State můžete v této sezóně sledovat na FuboTV

tenisová sukně bez šortek

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Tulsa vs Michigan State na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Tulsa vs Michigan State na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně Fox Sports 1.

badminton se zdvojnásobí

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Tulsa vs Michigan State na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled státu Tulsa vs Michigan

Michigan State vstupuje do roku 2019 jako jeden z nejzajímavějších týmů v zemi.

Po brutální sezóně v útoku (122. v zemi v bodech na zápas, 113. v yardech na zápas, 123. v yardech na hru, 112. v konverzním poměru třetího dolů) vyústilo v neuspokojivou sezónu 7-6 a ošklivých 7-6 ztráta pro Oregon v Redbox Bowl, Mark Dantonio se rozhodl nevyhodit své útočné pracovníky, ale znovu je zařídit. Brad Salem jako takový přechází z trenéra quarterbacků na volajícího.

Jak poznamenal hlavní trenér Tulsy Philip Montgomery před pátečním večerním zápasem, sparťanský útok je trochu tajemný.

Očividně byly na personálu provedeny změny, ale nejedná se o nový typ personální dohody, Řekl Montgomery . Zamíchali lidi kolem. Každý má svou vlastní filozofii toho, co chce dělat ofenzivně, a tak tím, že dělá to, co trenér Dantonio udělal, není to tak, že byste popadli koordinátora odjinud, kde můžete chytit pásku a získat nápad nebo alespoň filozofie z toho, co dělal.

Zatímco přepracované útočné schéma je očividně důležité, stejně tak je důležité zdraví staršího zadáka Briana Lewerkeho. Po přestávce v roce 2017 bojovala Lewerke v loňském roce se zraněním ramene, které vyústilo v efektivní sezónu. Nyní je však zcela zdravý, a pokud dokáže udělat takový krok vpřed, který mnozí očekávali v loňském roce, bylo by to obrovskou podporou pro sparťanský útok.

Latka je samozřejmě nízká, a pokud je obrana Michiganského státu tak dobrá, jak se očekávalo, musí se ofenzíva opravdu zlepšit pouze z hrozných na průměrné, aby byl tým legitimní hrozbou ve Velké desítce. Poté, co v loňském roce skončili Top 10 v zemi v bodech povolených na zápas, povolených yardů na zápas, yardů povolených na hru a obrany třetího dolů, vrátili devět předkrmů a očekává se, že budou opět silou na té straně míče .

Zatímco Michigan State byl obzvláště dominantní proti běhu, Tulsa přináší přestupek, který se v loňském roce opřel o pozemní hru, v průměru 47,2 nesení a 193,8 spěchajících yardů na soutěž. Shamari Brooks a Corey Taylor, kteří spojili 1813 spěchajících yardů a 18 přistání, jsou oba zpět a měli by dát elitní obraně Sparťanů zajímavou výzvu na začátku sezóny.

S ofenzivní linií, kterou máme, jsou to skvělí kluci, takže 100 yardů za kus (pro Brookse a Taylora) minimálně a pět na přenos je docela rozumné, Řekla Taylor .

jaká je nejlepší ortéza na tenisový loket?

Navzdory této důvěře se v pátek večer stále očekává dominance obrany státu Michigan. I když jsou Sparťané poměrně nízko nad/pod (48), stále jsou favorizován o 22,5 bodu doma.


Populární Problémy

Jak se zbavit tesařských včel. Včely tesařské jsou benigní stvoření, která jsou pro člověka většinou neškodná, ale která mohou dřevěným konstrukcím velmi uškodit. Včely tesařské jsou tak pojmenovány, protože vrtají do dřeva a kladou vajíčka a ...

Rafael Nadal zahájí svou přípravu na rekordní 21. grandslamový turnaj na příštím měsíci Citi Open ve Washingtonu.

Jak pěstovat černé vojáky. Mušky černého vojáka (Hermetia illucens) jsou jedinečné chyby, které mohou být velkou pomocí na každé farmě. Milují rozpadající se věci, takže kompost nevyhazujte, pokud vidíte uhlazené, vosí mušky nebo tlusté, bílé housenky ...

Gabriela Sabatini velmi ocenila Rogera Federera a podpořila jeho myšlenku fúze ATP-WTA. Sabatini byl jedním z Federerových oblíbených hráčů, když vyrůstal, a nyní je jejím oblíbeným hráčem.

Jak si obléct podprsenku. Pro mnohé jsou podprsenky nezbytnou součástí každodenního života, aby poskytly oporu jejich prsou. Pokud s podprsenkami nemáte velké zkušenosti, zpočátku se mohou zdát ošidné. Oblékání podprsenky je jednoduché a snadné ...

Pokud jste zamkli klíče v autě, může to být nepohodlný a drahý návrh na odemčení vozu profesionálem. 80 dolarů za pět minut práce? Pojď. Vloupat se do vozidel s automatickým ...