Jak se dívat na „The Bachelorette“ 15. nocleh online

Jak se dívat na Bachelorette online dnes večer

ABC / Ed Herrera Na snímku: Hannah BrownV dnešní epizodě dne Bakalář 2019, Hannah Brown jede místo normálních tří na přes noc. Když se v následujících týdnech blíží konec 15. sezóny, drama pro Browna nepolevilo. Ve skutečnosti se to v show ještě více zahřálo. Bakalář vysílá se ve 20 hodin ET/PT a 19:00 CT v síti ABC a pro ty, kteří chtějí sledovat show, kterou vysílá, ale nemají kabelové předplatné, stále existují možnosti. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:PlayStation VuePlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

co je v tenise výhoda

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.Hulu s živou televizí

pažní ortéza při tendonitidě

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

tie break tenis

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.


Kromě výše uvedených možností živého streamování má Amazon sezóna 15 epizod Bakalář k dispozici ke koupi. Jednotlivé epizody můžete zakoupit v SD za 1,99 $ nebo v HD za 2,99 $, přičemž celou sezónu 15 za 9,99 $ .

pringles tenisové míčky

V této sezóně bylo tolik skandálů Bakalář a nadále přicházejí na veřejnost. Pro ty ve tmě bylo hlášeno, že několik soutěžících mělo přítelkyně, když odešli natáčet show. V této sezóně je kolem hlášeného vítěze také několik skandálů, ale než se k tomu dostaneme do podrobností, TOTO JSOU VAŠE VELKÉ SPOILERY VAROVÁNÍ . Pokud udelas NE chcete znát jakékoli spoilery o vítězi letošní sezóny nebo další podrobnosti o zbývajících epizodách, PŘESTU ČTĚTE NYNÍ .

Když to jde stranou, pojďme se dostat k podrobnostem o vítězi. Podle Realita Steve , muž, se kterým Hannah Brown v pořadu končí, je již historií. Jed Wyatt je hlášeným vítězem, který se zasnoubil s Brownem, ale poté, co média zasáhla skandál přítelkyně, bylo oznámeno, že Brown přerušil jejich zasnoubení. Žena jménem Haley Stevens prozradila, že Wyatt šel na show propagovat svou kariéru, což přiznal na Bakalář . Ale také řekla, že byli pár, když odešel na show, a ona mu odhalila textové zprávy o tom, jak ji miloval a že se spolu vrátí, jakmile skončí natáčení, podle Zábava dnes večer .

Realita Steve uvedl, že si ani na vteřinu nemyslím, že by si Jed kdy myslel, že Haley bude mluvit s médii a ukazovat účtenky. Udělala to a teď musí nést následky. Důsledky jsou zlomené zasnoubení a těžká mediální kritika ... Pokud Haley nikdy neposkytla potvrzení, pak určitě, je to on, řekla, a našli by se lidé, kteří by se postavili Jedovu stranu nad ni. Ale viděli jsme, co jí napsal. Pokud se pokusí vztah bagatelizovat, stvrzenky dokazují opak. Realita Steve pokračoval, mohl vyjít a říct: „Rozešel jsem se s ní, skončili jsme, ona věděla, že jsme skončili a ona lže,“ ale pokud je tomu tak, proč jí potom říkáš, že ji miluješ, než to dostaneš? v letadle jít filmovat a čekat na vás? Ten chlap prostě musí vlastnit to, co udělal, uvědomit si, že ho to stálo vztah, mazlit se, žebrat, říkat, že jsi zničil to nejlepší, co jsi kdy s Hannah zažil, a možná ti to získá nějaké sympatie s diváky.


Populární Problémy

Dirk Hordorff prozradil, že 20 nejlepších hráčů v čele s Novakem Djokovičem neplánuje bojkotovat US Open. Němec také řekl, že věří, že světová jednička Djokovič bude velmi často přítomna na Flushing Meadows v srpnu,

Mattek-Sands utrpěla vážné zranění kolena po pádu během zápasu dvouhry.

Zhruba polovina všech účastníků raketových sportů zažívá tenisový loket. Přijďte se seznámit s příznaky tenisového lokte, abyste zjistili, zda jste jedním z nich.

Jak udělat kaši. Ach, kaše. Snídaně už není klasičtější. Protože je to však tak jednoduché, každý má svůj vlastní způsob, jak to udělat (a jíst). Pokryjeme tři různé druhy kaše (ovesné vločky, rýži a ...

'Wendy Williams: The Movie' je nejnovější celoživotní životopisný film, který měl premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak se na film můžete podívat, pokud nemáte kabel ani doživotní.

Jak zacházet s toulavou kočkou. Může být těžké rozeznat, zda je kočka na ulici ztracená, divoká nebo se jen prochází po svém okolí. Pokud však nakonec najdete toulavého mazlíčka, vaše laskavost by mu mohla zachránit život a znovu jej spojit s ...