Jak se dívat na dokumentární film Bad Hombres online?

Dokument Bad Hombres z Showtime

Zobrazit čas Dokument Bad Hombres z ShowtimeNejnovější v řadě sportovních dokumentů Showtime je Zlí muži “, která zaznamenává Tecolotes de los Dos Laredos, jediný binární profesionální tým baseballu na světě. Premiéru má v pátek 16. října ve 21 hodin. ET/PT na Showtime.Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat toto Zlí muži streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon PrimeJakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, můžeš se dívat Zlí muži živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy Showtime. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:Zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Zlí muži živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.


Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Zlí muži živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Zlí muži živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „Bad Men“Hrát si

Bad Hombres (2020) Oficiální upoutávka | Premiéry 16. října ve 21:00 ET/PT | SHOWTIME Sportovní dokument BAD HOMBRES následuje Tecolotes de los Dos Laredos, jediný binární profesionální tým baseballu na světě, a zkoumá vztahy mezi USA a Mexikem prostřednictvím baseballové optiky a odhaluje, jak přeshraniční dědictví týmu představuje symbol jednoty. Dokument SHOWTIME má premiéru v pátek 16. října ve 21:00 ET/PT. Streamujte 30 dní ZDARMA. Snaž se… 2020-10-06T18: 00: 01Z

Bad Hombres je nejnovější snahou společnosti Showtime Sports Documentary Films, která zkoumá sporné hraniční vztahy mezi USA a Mexikem optikou jediného binárního profesionálního baseballového týmu na světě.

skvělé tenisové rakety

Celovečerní film zaznamenává Tecolotes de los Dos Laredos, jediný binární profesionální tým baseballu na světě. Uprostřed návrhu vlády USA na vytvoření hraniční zdi a vztahů USA a Mexika v nejnižším bodě poskytuje přeshraniční dědictví týmu silný symbol jednoty, spojování zemí, měst a rodin.

Zlí muži sleduje Tecoloty, jak se vyvíjí jejich sezóna, a odhaluje, jaký je život doopravdy ve dvou příhraničních městech obležených dělící rétorikou a politikami, to vše ve stínu americké zábavy. Dokument, který byl natočen v průběhu sezóny Mexické baseballové ligy 2019, zkoumá křižovatku perspektiv, v nichž se obchod s lidmi, drogové kartely, ochránci přírody a žadatelé o azyl protínají s rasou praporců Tecolotes.

Řekl to bývalý novinář Associated Press, který se stal filmařem Andrew Glazer Chicago Sun-Times že s nápadem projektu přišel poté, co viděl referenci o týmu v příběhu New Yorkera z roku 2018 o zpěvákovi Alejandru Escovedovi. Tým mu umožnil přístup k hráčům během sezóny 2019, zatímco Glazer také dokumentoval zprávy kolem hranic.

Chtěl jsem vzít diváky na tuto pohlcující cestu, aby viděli, co jsem viděl, řekl Glazer. Nechtěl jsem změnit názor, ale chtěl jsem se podělit o pravdu.

Zlí muži premiéra v pátek 16. října ve 21 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

„Parivrtta Janu Sirsasana“ nebo „Revolved Head to Knee Pose“ je póza, která vám protáhne hamstringy, páteř, ramena, spodní část zad a boky břicha. Https://yoganonymous.com/yoga-pose- členění-parivrtta-leden-sirsasana-r ...

Pes pro osobní ochranu byl vycvičen, aby vás bránil v případě, že vás napadne nebo ohrožuje jiná osoba nebo zvíře. Psi na osobní ochranu absolvovali speciální výcvik a jsou prodávány buď organizacemi, které cvičily ...

Formica je univerzální plastový laminát, který je dodáván v široké škále barev, textur a povrchových úprav. Používání Formicy umožňuje majiteli domu přizpůsobit oblast laminátem, který je odolný a snadno se čistí. Naučit se řezat Formica ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Jazz vs Rockets Game 2 online bez kabelu.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat novou minisérii Showtime 'Escape at Dannemora', i když nemáte kabel.

Cameron Norrie podpořil Rogera Federera, aby se letos ve Wimbledonu důkladně rozběhl poté, co v sobotu podlehl Švýcarům ve třetím kole.