Jak se dívat na epizodu Baracka Obamy „Obchod“ online

HBO Prezident Barack Obama v obchodě: Bez přerušení s LeBronem Jamesem a Maverickem Carterem.Speciální epizoda HBO Obchod: nepřerušovaný se vysílá v pátek 30. října ve 21 hodin. ET/PT - LeBron James a Maverick Carter vítají prezidenta Baracka Obamu v jejich rozhovoru.

Pokud nemáte HBO a využili jste bezplatnou zkušební verzi HBO Max, zde jsou další způsoby, jak je můžete sledovat Obchod streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i HBO Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte HBO na Amazon Prime

strážce skóre stolního tenisu

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, můžeš se dívat Obchod živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze HuluJakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Obchod živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „obchodu“Hrát si

Video Video související s online sledováním epizody Baracka Obamy „Obchod“ 2020-10-30T15: 00: 59-04: 00

Obchod: nepřerušovaný je diskusní show v hlavní roli s LeBronem Jamesem a Maverickem Carterem, která nabízí nefiltrované konvence a debaty s některými z největších jmen ve sportu, politice, kultuře, hudbě a zábavě. Tato speciální epizoda vítá prezidenta Baracka Obamu.

V ukázkovém klipu Obama hovoří o historii afrických amerických sportovců jako aktivistů.

[Aktivismus se datuje] Jacku Johnsonovi, boxerovi, a pak máte Jackieho Robinsona, máte Muhammada Aliho, lidi jako Bill Russell v NBA, Arthur Ashe v tenise - ale na chvíli si myslím, že došlo k pozastavení aktivismu, protože si na nějaký čas myslím, že afroamerický sportovec začal přemýšlet o smlouvách, penězích, obchodech s obuví atd., řekl prezident Obama. A abych viděl tuto novou generaci beze strachu mluvit o své mysli a svědomí, myslím, že vy, udáváte tón mnoha mladým lidem, kteří přicházejí, a spoustě dalších sportovců v jiných ligách. Viděli jsme, co se stalo poté, co Milwaukee a hráči NBA udělali to, co udělali ... vy, kluci, jste v této záležitosti opravdu prokázali vedení způsobem, který si zaslouží velkou pochvalu a byl jsem opravdu hrdý.Hrát si

Obchod: Nepřerušený | Zvláštní epizoda prezidenta Obamy | Plánování hlasování (klip) | HBO Zamkněte svůj plán. morethanavote.org #HBO #TheShopHBO Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Ve spolupráci s LeBron James a Maverick Carter's Uninterrupted představuje HBO Sports nefiltrovanou konverzaci a debatu od největších jmen ve sportu a zábavě. Obchod nabízí divákům jedinečný zážitek z holičství, který pro mnohé představuje útočiště pro volně plynoucí a temperamentní… 2020-10-28T16: 00: 09Z

Před dvěma lety vytvořili LeBron a Maverick jedinečné fórum s Obchod “řekla Nina Rosenstein, výkonná viceprezidentka HBO Programming. Jejich rozhovor s prezidentem Obamou je upřímný, přesvědčivý a naléhavě relevantní.

Mezi minulé hosty patřili Odell Beckham Jr., Snoop Dogg, Candace Parker, Drake, Mary J. Blige, Jimmy Kimmel, Lena Waithe, Antonio Brown, Don Cheadle, Seth Rogen, Pharrell Williams, Rob Gronkowski, Charlamagne Tha God, Lil Nas X , Patrick Mahomes, Chadwick Boseman a Tiffany Haddish.

James a Carter zahájili Více než hlas začátkem letošního června v důsledku nespravedlivých vražd George Floyda a Breonny Taylorové. More Than A Vote je koalice černých sportovců a umělců zaměřená na výchovu, povzbuzování a ochranu černých voličů a boj se lží a systémovým, rasistickým potlačováním voličů, které stojí v cestě tomu, aby byly černé hlasy slyšet u volebních uren. Snaha skupiny také zahrnuje přeměnu sportovišť na hlasovací místa, nábor více než 40 000 pracovníků hlasujících v černých komunitách, boj proti dezinformacím, které se zaměřují na černé voliče, a mobilizaci černých voličů, aby vytvořili plán hlasování s přesvědčivým obsahem.

Obchod: nepřerušovaný vysílá pravidelně v pátek večer ve 21 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Video: Sampras vs Federer ve Wimbledonu, 2001

12 titulů Rafaela Nadala na French Open překonalo rekordní úspěchy Michaela Phelpsa a Usaina Bolta v hlasování fanoušků. Roger Federer a Serena Williamsová byli také uchazeči v soutěži o hlasování v závorkách.

Hewitt vyhrál wimbledonský titul už v roce 2002, než začala vláda „velké čtyřky“.

Dveře za vámi zavřou, jen abyste si uvědomili, že jsou zamčené. Je to hrozná situace. V závislosti na denní době mohou být vaše možnosti omezené a zámečníci mohou být nákladní. Ale když jste mimo, nejste bezmocní ...