Jak se dívat na Barcelona vs Tottenham Champions League online v USA

Getty Lionel Messi a Barcelona budou v úterý hostit Davinson Sanchez a Tottenham Hotspur.Tottenham Hotspur se podívá na postup do vyřazovací fáze Ligy mistrů, když v úterý navštíví FC Barcelona.

Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 15:00. ET a budou vysílány celonárodně na TNT. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos zápasu (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných televizních stanic streamovací služby:FuboTV

TNT je jedním ze 75 a více kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo, který je přizpůsoben sportu. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete živý přenos zápasu sledovat na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu, tabletu či streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas až tři dny po něm vysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně TNT. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos zápasu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

TNT je součástí balíčků kanálů Sling Orange a Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jednoho z nich , a poté můžete zápas sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Náhled

Barcelona si již zajistila své místo na vrcholu skupiny B, ale v sázce jsou životy Tottenhamu v Lize mistrů.

živý přenos orli vs seahawks

V závěrečném týdnu skupinové hry mají Tottenham na body body s Interem Milán-s nímž soutěží o postup jako tým číslo 2 ve skupině-a drží si náskok v cílech vzájemných zápasů. Inter má ale v úterý lépe zvládnutelný zápas proti PSV Eindhoven, který sídlí ve sklepě skupiny a ve skupině ještě nevyhrál.

Barcelona od září 2013 doma neprohrála zápas Ligy mistrů, v tomto 28 zápasech vyhrála 26krát.

Samozřejmě budeme hrát, abychom vyhráli, jako vždy Fotbal Itálie . Naše historie to ukazuje a navíc nechceme přerušit naše dobré výsledky. Zejména chceme vyhrát a udržet si další čisté konto. Pokud jde o Inter a Tottenham, doufám, že se kvalifikuje nejlepší tým. Samozřejmě budeme hrát naši hru a budeme se snažit ji vyhrát.

Tottenham má v posledních devíti zápasech celkem osm vítězství.

nácvik podávání badmintonu

Určitě tam jdeme s důvěrou, řekl záložník Spurs a anglický reprezentant Dele Alli ESPN . Víme, že to bude těžká hra - ale jsou to lidé a každý dělá chyby.

Musíme se ujistit, že je potrestáme, a pokusit se být takoví, jak jen můžeme.

Jsou to hry, jejichž součástí chcete být, hrát jeden z nejlepších týmů na světě s některými z největších světových hráčů.

Chcete být sami výzvou. Jedeme tam s mentalitou, kterou můžeme vyhrát, a musíme věřit. Jak by se výhra zařadila mezi naše nejlepší výsledky? Určitě by to tam bylo.

Alli označila barcelonskou superstar Lionela Messiho za hráče, kterého všichni zbožňují.

Pro mě je to nejlepší hráč na světě-fantastický hráč a je radost se na to dívat, řekl 22letý hráč podle ESPN.

Alli vstřelil v sobotu druhý gól z vítězství své strany nad Leicesterem City 2: 0, což byl jeho 50. gól za Tottenham.

Jsem rád, že jsem dostal padesátku, ale chci jich získat mnohem víc, a nechci být uznáván jen za to, že dávám góly, řekl.

Chci týmu pomoci i mnoha dalšími způsoby. Máme spoustu hráčů, kteří umí dávat góly, takže někdy je potřeba zapojit se i do jiné práce a pomoci v obraně a tvořit pro ostatní.