Jak sledovat Baylor vs Rice Football online bez kabelu

Sledujte Baylor vs Rice Football online

Getty

Fotbalový tým Baylor Bears vyrazí na silnici poprvé v této sezóně, když v sobotu navštíví Rice Owls.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

tenisová hra ping pong

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím YouTube aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

sledujte hrbáče notredame

Náhled Baylor vs Rice

Medvědi nehráli od 7. září, kdy doma odstřelili UTSA Roadrunners 63-14, aby se zlepšili na 2: 0.

Baylor získal Roadrunners 546-266 a v první polovině je držel bez branek. Deset medvědů dohromady pro 39 přenosů, 368 spěchajících yardů a 5 přistání na zemi.

Očividně pro nás dobrá výhra. Hrdý na naše kluky za to, jak hráli, řekl hlavní trenér Bayloru Matt Rhule 247Sporty . Myslel jsem, že to byla docela ucelená hra, čistá hra, bez spousty penalt. Nepřevrátil fotbal. Nebylo mnoho zmeškaných úkolů nebo chyb nebo věcí takové povahy, takže jsme vypadali, jako bychom věděli, co děláme v mnoha různých oblastech.

Ofenzivně jsem si myslel, že jsme efektivní, zvláště v první půli. Myslím si, že naši defenzivně hráli opravdu dobře a speciální týmy - pokud jde o touchdown - to je evidentně docela kompletní hra.

Senior Denzel Mims vytvořil 7 chytů na 101 yardů a 3 přistání, všechny herní maxima. Byl také na hřišti, když redshirt junior cornerback Grayland Arnold vrátil punt 73 yardů za skóre.

Denzel přijal bytí - vždy byl fyzickým hráčem, ale přijal úsilí, přípravu a dokonce i některé z těchto úlovků, které dnes udělal, když se vrátil na míč, všechny různé druhy úlovků a požadované dovednosti míče, řekl Rhule, za 247 sportů. Když byl zaznamenán touchdown, byl v týmu pro návrat za puntem. Ve speciálních týmech také nehrálo mnoho kluků, kteří mají ve hře typ jeho statistik, a on určitě ano. Potěšil ho v mnoha různých oblastech.

Sovy jsou bez vítězství ve třech pokusech, naposledy spadly na Texas Longhorns 48-13 doma. The Longhorns přerostli Rice 509-266 a drželi je mimo tabuli přes tři čtvrtiny.

Dnešní večer byl velmi frustrujícím dnem být trenérem, řekl hlavní trenér Rice Mike Bloomgren Associated Press . Byl to těžký den v kanceláři. Nebyli jsme jen oddaní běhu, zkoušeli jsme jiné věci. Naštěstí jsme na konci hry a několika bězích vyskočili několik přihrávek a bylo to o něco lepší.

Dodal: Udělali spoustu věcí, aby to pro nás bylo těžké. Myslím, že od jednoho do 22 bychom se s nimi opravdu nemohli vyrovnat. Měli jsme hrstku kluků, kteří se s nimi dokázali vyrovnat na 60 minut.


Populární Problémy

5 nejstarších šampionů French Open Ladies Singles na French Open.

„Killjoys“ se v pátek vrací do své páté a poslední sezóny. Zde je návod, jak sledovat streamování online bez kabelu.

Jak růst rychleji (děti). Vždy jste byli menší než vaši spolužáci? Ačkoli by měl každý milovat svou výšku, možná si říkáte, kdy dohoníte své přátele. Každý člověk roste jiným tempem ...

Jak se připravit na výlet na divoké vodě. Výlety na raftech jsou nabízeny v destinacích po celém světě a mohou trvat několik hodin nebo celý týden. Ať už jedete po peřejích na řece Colorado v Grand Canyonu, Zambezi ...

Jak ulevit od bolesti podkolenní šlachy. Vaše hamstringy se ve skutečnosti skládají ze tří samostatných svalů: semitendinosus, semimembranosus a biceps femoris. Http://www.emedicinehealth.com/pulled_hamstring/article_em.htm Vaše hamstringy ...

Světová jednička Novak Djokovič se ve středu ve 16. kole ve Vídni utká s chorvatským Borna Coric. Pokud Srb vyhraje toto střetnutí, dokončí rok jako světová jednička po šesté rekordně vyrovnané.