Jak sledovat Browns vs 49ers online bez kabelu

Fantasy Football Start Sit

Getty Jimmy Garoppolo měl ve 2. týdnu pěkný výkon při odrazu.

San Francisco 49ers (3: 0) uvede svůj neporažený rekord a bude se snažit zůstat na vrcholu NFC West, kde budou v hlavním fotbalovém zápase v pondělí večer hostit Cleveland Browns (2-2).

Začátek hry je naplánován na 20:15. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Browns vs 49ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Browns vs 49ers na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ESPN.

raketa stolní tenis

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Browns vs 49ers ve svém počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

osobní trenér tenisu

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Browns vs 49ers a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Browns vs 49ers

San Francisco je jedním ze dvou neporažených neporažených týmů v NFL, Patriots jsou tím druhým. Výhry nad Buccaneers, Bengals a Steelers-kteří mají dohromady rekord 3–12-však nemají všechny zcela přesvědčené, že 49ers budou v této sezóně juggernautem.

Mnoho lidí v tomto týmu nedostává kredit, který si zaslouží, takže v pondělí to předvedeme, řekla přijímačka 49ers Marquise Goodwin.

Niners dávali Steelers každou šanci, aby je porazili, než se rozloučili, a proměnili to neuvěřitelných pětkrát. Rozehrávač Jimmy Garoppolo však hodil 5 yardů touchdownovou přihrávku Dante Pettisovi a zbývalo 1:15, aby si zajistil vítězství.

Nikdy to není dokonalé, řekl po hře Richard Sherman. Dnes jsme nehráli perfektně, ale naše nahrávka je dokonalá.

Garoppolo v každé sezóně hodil odposlech v každém zápase. Nasbíral 739 yardů a 5 přistání, aby šel se 4 zastaveními.

To, co se mi na něm líbí, je, že ví, a my všichni cítíme totéž, že musíte udělat vše pro to, abyste se vyhnuli obratu. Jen sedět a držet se míče, je také velmi těžké vyhrát, řekl hlavní trenér 49ers Kyle Shanahan. Je si toho velmi vědom. Stávají se špatné věci. Líbí se mi, že se stále nebojí nechat to prasknout. Když to jde do minulého týdne a tak před dvěma týdny, vím, že jsme měli spoustu obratů, ale dva z jeho hodů jsem považoval za slušné, jen dostali spropitné a výměnu středního rozehrávače a dva mumlání. Vím, že jsme jich minulý týden měli hodně, ale za žádného jsem Jimmyho neobviňoval.

Browns minulý týden klikli na výbuch svého rivala Baltimore Ravens. Podle Elias Sports Bureau to byla první hra v historii Browns, která měla 300 yardového passera (Baker Mayfield), 150 yardového rushera (Nick Chubb) a 150 yardového přijímače (Jarvis Landry). A kromě velkých výkonů, hlavní trenér Freddie Kitchens přidal vrásky k útoku, který měl fanouškovskou základnu původně vzrušený, když převzal - ať už to byla volitelná hra mezi Odellem Beckhamem Jr. a Jarvisem Landrym, nebo hluboká přihrávka od OBJ.

Pro Bakera Mayfielda to byl zdaleka nejlepší zápas v sezóně, který ukázal vyrovnanost v kapse a důvěru ve své útočné řadě. Bývalý celkový výběr č. 1 dokončil sezonní maximum 66,7% jeho přihrávek na 342 yardů a jedno přistání.

49ers jsou v současné době uvedeni jako 5bodové oblíbené pro hru s celkovým počtem 47 bodů.


Populární Problémy

Piruety jsou typem obratu prováděného na jedné noze, který má původ v baletu, a používají se také v jazzovém tanci. Chcete -li provádět jazzovou piruetu, musíte vědět, jak protáhnout a posílit svaly, abyste se vyhnuli zranění. Musíte také ...

Manželka Novaka Djokoviče Jelena zveřejnila video z páru pomalého tance k jeho narozeninám. Novak Djokovic a jeho manželka odvedli v roce 2020 také spoustu charitativní práce.

Jak přežít raketoplán. Pokud nejste atletický atlet nebo běžec na lyžích, myšlenka na kyvadlový běh pravděpodobně není příliš atraktivní. Vlastně, i když jste závodní běžec, nemusí se zdát, že ...

Třetí bowser je také posledním bossem v Super Mario 64. Pokud máte potíže s jeho poražením a chtěli byste vědět jak, pokračujte v čtení tohoto článku. Nasbírejte 70 hvězd z různých úrovní na hradě.

Je čas na další díl El Clásica. Pokud žijete v USA, podívejte se, jak a kde můžete v sobotu sledovat přímý přenos Barca vs Real Madrid.

Rafael Nadal překonal temperamentního Grigora Dimitrova 6-3 5-7 7-6 (5) 6-7 (4) 6-4 během 4hod 54minutového eposu a připravil nádherné finále Federer-Nadal.