Jak sledovat online „plachetní jachtu pod palubou“

Pod palubou plachetnice

Bravo / YouTube Takto můžete sledovat premiéru seriálu „Plachetní jachta pod palubou“ online, bez kabelu.

Pod palubou plachetnice premiéry dnes večer, 3. února ve 21 hodin EST/20:00 CST na Bravu. The Pod palubou spinoff představuje nového kapitána a posádku při plavbě na plachetnici Parsifal III, 180 stop dlouhé, kolem řeckého Korfu.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Bravo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Bravo je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je nezaznamenali.

tenisky vs tenisky

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Bravo. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Bravo je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Nové epizody Air Monday Nights ve 21:00 EST na BravuHrát si

Váš první pohled na plachetní jachtu pod palubou | Bravo Připravte se na úplně nový zážitek z Under Deck (a návrat šéfkuchaře Adama Glicka)! Pokud jste si mysleli, že se věci v Karibiku a Středozemním moři zbláznily, počkejte, až se v premiéře v pondělí 3. února v 9/8c ponoří do plachetní jachty Under Deck. ►► Přihlaste se k odběru Více: bravo.ly/Přihlaste se ►► Streamujte Bravo kdykoli:… 2019-12-23T20: 47: 22.000Z

Nové epizody spinoffu v pondělí večer ve 21 hodin. EST na Bravu. Obsazení Pod palubou plachetnice patří kapitán Glenn Shephard, Jenna MacGillivray, Madison Stalker, Georgia Grobler, Bryon Hissey, Paget Berry, Ciara Duggan a Parker McCown. Šéfkuchař Adam Glick, který předtím hrál ve dvou sezónách Pod palubou Středozemního moře, se vrátí v této sezóně. Více o obsazení si můžete přečíst zde.

Popis epizody 1 s názvem Svatá loď! Plachtíme !, zní Welcome to Plachetová jachta pod palubou, kde je silnější vítr, sázky jsou vyšší a práce je těžší než kdy dříve. V této sezóně posádka nastupuje do Parsifalu III, 180 stop dlouhé luxusní plachetnice. Stávající posádku tvoří kapitán Glenn Shephard a jachtařský pár Paget Berry a Ciara Duggan, které na charterovou sezónu spojují šéfkuchař Adam Glick (Below Deck Mediterranean), Jenna MacGillivray, Byron Hissey, Madison Stalker, Georgia Grobler a Parker McCown. Vůbec poprvé se Paget a Ciara ocitnou ve stejném oddělení. A když je loď v naprostém nepořádku, napětí mezi starou a novou posádkou začíná vře, protože se hýbají, aby se připravili na svou první chartu sezóny. (vysílá se 3. února 2020)

Nalaďte si pondělní noci ve 21 hodin EST/20:00 CST zachytit nové epizody Pod palubou plachetnice na Bravo. Mezitím se nezapomeňte podívat na profil tohoto autora, kde najdete všechny vaše zprávy o televizní reality show a zábavné zprávy!


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos premiéry 3. série Sinner online, pokud nemáte kabel, čtvrtek 6. února ve 22 hodin. ET/PT v USA.

Judy Murray - 5 věcí, které jste nevěděli o ženě za Andy Murrayem

Jak se motivovat k hubnutí. Slíbil jsi si, že tentokrát to myslíš vážně. Další tři dny jíte saláty, běháte a okusujete proteinové tyčinky. Pak jste během několika dní gaučem s vanou zmrzliny Ben & Jerry ...

Takže jste preppy dívka a chcete, aby se váš pokoj hodil, nebo se vám prostě líbí styl preppy - elegantní a elegantní, ale zároveň hezký. Pokud chcete vytvořit místnost, která jen křičí „preppy“, toto je článek pro vás ....

Jak navléct opakovací luk. Navlékání luku není při správném vybavení obtížné. Stále však vyžaduje pozornost a opatrnost, abyste se vyhnuli nárazům lukem do stresu. Můžete začít střílet, jakmile ...