Jak sledovat online „plachetní jachtu pod palubou“

Pod palubou plachetnice

Bravo / YouTube Takto můžete sledovat premiéru seriálu „Plachetní jachta pod palubou“ online, bez kabelu.Pod palubou plachetnice premiéry dnes večer, 3. února ve 21 hodin EST/20:00 CST na Bravu. The Pod palubou spinoff představuje nového kapitána a posádku při plavbě na plachetnici Parsifal III, 180 stop dlouhé, kolem řeckého Korfu.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Bravo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Bravo je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je nezaznamenali.

tenisky vs tenisky

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Bravo. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Bravo je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Nové epizody Air Monday Nights ve 21:00 EST na BravuHrát si

Váš první pohled na plachetní jachtu pod palubou | Bravo Připravte se na úplně nový zážitek z Under Deck (a návrat šéfkuchaře Adama Glicka)! Pokud jste si mysleli, že se věci v Karibiku a Středozemním moři zbláznily, počkejte, až se v premiéře v pondělí 3. února v 9/8c ponoří do plachetní jachty Under Deck. ►► Přihlaste se k odběru Více: bravo.ly/Přihlaste se ►► Streamujte Bravo kdykoli:… 2019-12-23T20: 47: 22.000Z

Nové epizody spinoffu v pondělí večer ve 21 hodin. EST na Bravu. Obsazení Pod palubou plachetnice patří kapitán Glenn Shephard, Jenna MacGillivray, Madison Stalker, Georgia Grobler, Bryon Hissey, Paget Berry, Ciara Duggan a Parker McCown. Šéfkuchař Adam Glick, který předtím hrál ve dvou sezónách Pod palubou Středozemního moře, se vrátí v této sezóně. Více o obsazení si můžete přečíst zde.

Popis epizody 1 s názvem Svatá loď! Plachtíme !, zní Welcome to Plachetová jachta pod palubou, kde je silnější vítr, sázky jsou vyšší a práce je těžší než kdy dříve. V této sezóně posádka nastupuje do Parsifalu III, 180 stop dlouhé luxusní plachetnice. Stávající posádku tvoří kapitán Glenn Shephard a jachtařský pár Paget Berry a Ciara Duggan, které na charterovou sezónu spojují šéfkuchař Adam Glick (Below Deck Mediterranean), Jenna MacGillivray, Byron Hissey, Madison Stalker, Georgia Grobler a Parker McCown. Vůbec poprvé se Paget a Ciara ocitnou ve stejném oddělení. A když je loď v naprostém nepořádku, napětí mezi starou a novou posádkou začíná vře, protože se hýbají, aby se připravili na svou první chartu sezóny. (vysílá se 3. února 2020)

Nalaďte si pondělní noci ve 21 hodin EST/20:00 CST zachytit nové epizody Pod palubou plachetnice na Bravo. Mezitím se nezapomeňte podívat na profil tohoto autora, kde najdete všechny vaše zprávy o televizní reality show a zábavné zprávy!


Populární Problémy

Roland Garros se v neděli chýlí ke konci a mnoho špičkových hvězd se tento týden vydá do Halle na Noventi Open.

Gilles Simon zaregistroval tři vítězství v klusu na Sofia Open 2020. Francouz zamkne rohy s Johnem Millmanem o postup do čtvrtfinále.

Andy Murray poskytl tenisovým fanouškům během své 15leté kariéry spoustu epických bitev a také je vzal na spoustu emocionálních horských dráh.

Elegantní krajkový top je dokonalým základním kouskem, který můžete mít ve skříni. Můžete jej nosit na rande, mít ho ležérní celý den nebo cokoli mezi tím! Zkompilovali jsme některé z nejlepších způsobů, jak upravit krajkový top, abyste nikdy ...