Jak sledovat dokumentární film Black Patriots online bez kabelu

Kareem Abdul-Jabbar

Getty Kareem Abdul-Jabbar.

Black Patriots: Heroes of the Revolution je na Channel History dnes večer, ve středu 19. února ve 22:00. Východní. Hodinový dokument výkonného producenta Kareema Abdula-Jabbara oceňuje Afroameričany, kteří bojovali v revoluční válce.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho živý přenos Černí vlastenci na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

History Channel je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

termín láska v tenise

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Černí vlastenci žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

History Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Černí vlastenci na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pořady až tři dny po jejich vysílání (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Hulu s živou televizí

Kanál historie je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Černí vlastenci na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude mít Černí vlastenci k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Ukázka „Black Patriots: Heroes of the Revolution“Hrát si

Kareem Abdul-Jabbar v dokumentu 'Black Patriots' Legenda NBA Kareem Abdul-Jabbar je výkonným producentem nového dokumentu History Channel 'Black Patriots: Heroes of the Revolution'. Dokument upozorňuje na Afroameričany, kteří se postavili britské nadvládě a pomohli založit Spojené státy americké. Abdul-Jabbar se připojuje k 'CBS This Morning', aby diskutoval o dokumentu. Sledujte „CBS dnes ráno“ ZDE: bit.ly/1T88yAR Stáhnout… 2020-02-10T14: 34: 09.000Z

Black Patriots: Heroes of the Revolution produkovala legenda NBA, nejprodávanější autor a aktivista Kareem Abdul-Jabbar. Black Patriots: Heroes of the Revolution od začátku revoluce v Bostonu po obléhání Yorktownu a další je důkladným přehledem afroamerické zkušenosti během revoluční války. Dokument vypráví příběh války v rámci revoluce z pohledu nejvýznamnějších afrických amerických předků včetně Crispus Attucks, Petera Salema, Phillis Wheatley a Jamese Armisteada Lafayette.

Od odchodu do důchodu z NBA píšu knihy a články, abych veřejnost seznámil s mnoha přehlíženými afroameričany v historii, kteří tolik přispěli k americké společnosti. Black Patriots: Heroes of the Revolution zaznamenává překvapivou, zásadní a často ignorovanou roli, kterou černí lidé hráli při vytváření naší země, řekl Abdul-Jabbar v tiskové zprávě . Tady je něco, co jsme se ve škole nikdy nenaučili: George Washington řekl, že Afroameričané byli klíčoví pro vítězství v revoluční válce. Od vojáků přes špiony až po básníky byli černoši zakladateli Ameriky stejně jako ti, kteří podepsali Deklaraci nezávislosti.

Historie [Channel] se věnuje vyprávění poutavých a významných příběhů jednotlivců, kteří mají obrovský dopad na svět, řekl učitel Eli , Výkonný viceprezident a generální ředitel pro historii v tiskové zprávě. Je nám ctí spolupracovat s Kareem na tomto projektu, do kterého je hluboce zapálený, a ctít dědictví a připomínat oběti, které tito jednotlivci přinesli v boji za svou zemi i za svobodu. Black Patriots: Heroes of the Revolution bude vzdělávat naše diváky o skupině lidí, jejichž příběhy jsou vyprávěny jen zřídka a jejichž neutuchající statečnost je málokdy rozpoznána.

On řekl CBS dnes ráno 10. února, jaká specifika ho k dokumentu přitáhla: Myslím, že právě žijící v té části Manhattanu, ve které jsem byl vychován, to byla poslední část, které se George Washington držel, než musel sjet dolů do Valley Forge a já si uvědomil, že se stalo v mém sousedství. Páni! Vždycky mě to přitahovalo. Na Broadwayi a 203. ulici je starý holandský statek. Ten pán, který vlastnil ten statek, měl otroky.

kvalitní tenisky

Co-host Gayle King řekl CBS This Morning o jednom komentáři, který ve filmu uvádí Abdul-Jabbar: Nemohli bychom vyhrát revoluční válku bez přispění černých Američanů a úspěch ve válce by se dostavil u toho, kdo by ozbrojil černochy nejrychleji.

Proč jste měli pocit, že je tak důležité vyprávět tyto příběhy, které jste v historických knihách neviděli? zeptal se CBS This Morning co-host Tony Dokoupil.

Vyprávění těchto amerických příběhů je důležité, řekl , protože černé děti jsou vychovávány, aniž by chápaly, že toto je jejich země. Myslí si, že tato země byla založena pro jiné lidi než pro ně, a že jsou považováni za okrajové a k ničemu.


Populární Problémy

V MSG začíná sezóna č. 1 proti č. 2, protože Michigan State čelí v Champions Classic Kentucky. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Cítíte se často nervózní a myslíte si, že to nemůžete ovládat? Je něco, co byste chtěli udělat, ale znervóznět při každém pokusu? Nervozitu lze účinně řešit pomocí zvládání dovedností, cvičením relaxačních technik, ...

Jak snížit rizikové faktory srdečních chorob u dětí. Chování a zdravotní stavy, které přispívají k srdečním chorobám, často začínají v dětství. Existuje zejména několik rizikových faktorů, které je důležité řešit včas ...

Po 12leté přestávce je 'Crank Yankers' zpět na pátou sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody klasické žertovné show streamované online bez kabelu.