Jak se dívat na olympijské hry Kanada vs Švédsko v USA

Kanada Švédsko ženy

Getty Stina Blackstenius z týmu Švédsko běží s míčem během semifinálového zápasu žen mezi Austrálií a Švédskem desátého dne olympijských her v Tokiu 2020.

Zápas o zlatou medaili ženského fotbalu je na programu, Švédsko ovládne Kanadu.

V USA bude zápas (začátek: čtvrtek ve 22:00 ET/19:00 PT) vysílán v USA. Zápas můžete také sledovat živě nebo na vyžádání přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream Kanada vs Švédsko online:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos z USA a veškerý digitální obsah NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

badmintonový bekhendový smeč

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte Kanadu vs Švédsko živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Sling TV

Živý přenos z USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější dlouhodobá streamovací služba s těmito kanály a první měsíc (který pokryje celé olympijské hry) můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte Kanadu vs Švédsko živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos z USA a veškerý digitální obsah NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk. .

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledujte živě Kanada vs. Švédsko v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos z USA a veškerý digitální obsah NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte Kanadu a Švédsko naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Náhled Kanada vs. Švédsko

Kanada je čerstvá ze svržení těžkých favoritů, USA, 1: 0, v ohromujícím rozrušení. Hlavní rozdíl přinesl pokutový kop Jessie Flemingové a Kanaďané mají nyní příležitost znovu šokovat svět.

Jsem stále v šoku, řekl obránce Kanady Řekla Kadeisha Buchanan po posledním vítězství její země. Toto je moje vůbec první výhra proti USA poté, co jsem je hrál kolikrát? A jaký ideální čas vyhrát proti nim.

Postoupí proti švédskému týmu, který byl po celé hry dominantní. Vítězové stříbrných olympijských medailí 2016 mají nyní šanci na zlato a s dosavadním výsledkem 5: 0 je to zatím nejlepší šance Švédska.

Švédsko vyhrává 1: 0 nad těžkým australským týmem, přičemž Fridolina Rolfo dává vítězný gól. Strážkyně Hedvig Lindahlová byla v průběhu let velkou součástí úspěchu jejího týmu a 38letá žena si chce pověsit zlatou medaili na krk, než zavěsí kopačky.

Dělám to téměř 20 let, Řekl Lindahl. Máme možnost něco vyhrát. Znamená to hodně. Mohlo by to znamenat, že mám možnost letos konečně skončit, abych měl pocit, že tento tým nechám na dobrém místě.

Švédové získali devět bodů ve skupinové fázi, kde šli neporaženi, než ve čtvrtfinále hravě porazili Japonsko.

Oba týmy se dostaly na titulky do zápasu, když kvůli intenzivnímu dennímu vedru požádaly o přesunutí později večer.

Sám jsem dnes byl v kontaktu s FIFA a psal jsem jim, takže o tom je dnešní situace, Marika Domanski Lyfors, řekl šéf švédské jednotky. Je to především o zdraví hráčů, na které myslíme a snažíme se změnit dobu hry. Mezi hraním odpoledne nebo večer je docela velký rozdíl a my jsme velmi vystaveni teplu a teplu.

V posledním setkání těchto dvou týmů Švédsko porazilo Kanadu 1: 0 v červnu 2019.

Zde je pohled na soupisky pro obě země:

Kanadský soupiska: Brankáři: Stephanie Labbé a Kailen Sheridan Obránci: Kadeisha Buchanan, Allysha Chapman, Vanessa Gilles, Ashley Lawrence, Jayde Riviere a Shelina Zadorsky Záložníci: Jessie Fleming, Julia Grosso, Quinn a Desiree Scott Útočníci: Janine Beckie, Adriana Leon Střídali Rose, Christine Sinclair a Evelyne Viens: brankářka Erin McLeod, obránce Gabrielle Carle, záložník Sophie Schmidt a útočník Jordyn Huitema

Švédsko Seznam: Brankáři: Jennifer Falk, Hedvig Lindahl, Zecira Musovic. Obránci: Jonna Andersson, Nathalie Bjorn, Magda Eriksson, Hanna Glas, Amanda Ilestedt, Emma Kullberg, Julia Roddar. Záložníci: Filippa Angeldahl, Kosovare Asllani, Hanna Bennison, Olivia Schough, Caroline Seger. Útočníci: Stina Blackstenius, Lina Hurtig, Sofia Jakobsson, Madelen Janogy, Fridolina Rolfo, Anna Anvegard, Rebecka Blomqvist


Populární Problémy

Italský Fognini dostal pozastavení dvou grandslamových zákazů za výbuch USA Open.

Chafingové pokrmy jsou ve světě cateringu často známé jako „nejlepší přítel hostitele party“, protože dokážou udržet vaše jídlo teplé celé hodiny. Pokud pořádáte večírek nebo jinou speciální akci, připravujete a podáváte s třepacím pokrmem ...

Vedená Kylerem Murrayem by Arizona Cardinals měla být jedním z nejzajímavějších týmů NFL v roce 2019. Zde je návod, jak sledovat hry Cardinals online bez kabelu.

Roger Federer se po neuspokojivém roce 2013 vrací ke svému nejlepšímu tenisu.

Rafael Nadal, Roger Federer, Novak Djokovic a Dominic Thiem jsou všichni na vstupním seznamu pro národní banku Open 2021, která má začít 7. srpna.

Myšlenka na získání kondice se může zdát skličující, ale výplata stojí za to. Stanovili jsme kroky, které byste měli udělat, abyste se dostali na cestu, která vede k montérovi, zdravějšímu vám. Vyvinout správný přístup. Mysl nemusí být ...