Jak se dívat na celebrity call centrum online bez kabelu

Todd Chrisley přijímá hovory na Celebrity Call Center, novou reality show na E !.

A! Todd Chrisley přijímá hovory na Celebrity Call Center, novou reality show na E !.

Televize je během pandemie COVID-19 stále kreativnější a nejnovější nabídkou reality-TV-z-domova je Call centrum celebrit , která má premiéru v pondělí 13. července ve 22:30. ET/PT na E! .

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Call centrum celebrit na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte E! na FuboTV

E! jeden z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Call centrum celebrit živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte E! na Hulu s živou TV

E! je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Call centrum celebrit živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte E! na Sling TV

E! je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně), což z Slingu dělá nejlevnější streamovací službu s E! pokud ho plánujete dlouhodobě udržovat:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Call centrum celebrit živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Celebrity Call Center“Hrát si

Hvězdy 'Total Bellas', 'Botched' a 'Real Housewives' Join 'Celebrity Call Center' | E! Brie & Nikki Bella, NeNe Leakes, Terry Dubrow, Kandi Burruss, Dorinda Medley a další z vašich oblíbených celebrit jsou tu, aby vám pomohli v těchto těžkých časech. „Celebrity Call Center“ má premiéru 13. července, pouze na E! #BrieBella #NikkiBella #CelebrityName #CelebrityCallCenter #EEzábava #TerryDubrow #DorindaMedley PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/Eentsub O E! Zábava: E! je na pulzu popu… 2020-06-29T19: 59: 52Z

Od výkonného producenta Nicka Cannona přichází tato divoká nová show celebrit doma Call centrum celebrit . Podle Oficiální stránky E! , show dá obyčejným lidem mimořádnou příležitost získat rady od svých oblíbených celebrit o zábavných, veselých a souvisejících tématech. Ty samozřejmě budou zahrnovat rodinu, přátele, vztahy a práci, ale také ty pobuřující.

Mezi celebrity patří Todd Chrisley, Alyssa Milano, Kelly Osbourne, Dorinda Medley, Brie & Nikki Bella, Kandi Burruss, Todd Tucker, Mikey Day, Vivica A. Fox, Nene Leakes, Loni Love, Shangela, Reza Farahan, Akbar Gbaja-Biamila, Dr Terry Dubrow a manželka Heather Dubrow, Laurie Hernandez a další.

Konverzace jeden na jednoho, založené na průkopnické stejnojmenné britské sérii, odhalí exkluzivní pohled za oponu celebrit, když využijí své osobní zkušenosti a vtipné anekdoty, které pomohou volajícím v jakékoli situaci, ve které se ocitnou.

V náhledu s TooFab Dubrowové říkají, že sledovali britskou verzi a srovnávali ji se starým telethonem, kde si celebrity telefonovaly a žertovaly mezi sebou.Hrát si

Heather a Terry Dubrowovi Talk 'Celebrity Call Center' | toofab Pár hovořil s TooFab o tom, co je pravděpodobně první televizní hit po COVID, a také se otevřel o rozhodnutí své dcery Max vyjít na sociální média. 2020-07-13T15: 03: 04Z

Poslali nám tento kufr, který vypadal jako bomba, a nechali nás celou věc nastavit u nás doma. Bylo to tak zábavné a skvělé a ve skutečnosti si myslím, že formát fungoval úžasně dobře, řekla Heather.

To, co jsem považoval za tak zajímavé, je, že někdo volá, že? A pokud existuje otázka, která je vhodná pro jednotlivou celebritu, položí jim tuto otázku a ostatní celebrity ji mohou slyšet, mohou ji komentovat ... váží. Byl jsem ohromen tím, jak rozmanité byly rady ... a jak zábavné to bylo, řekl doktor Terry.

V jednom náhledu je slyšet volajících, kteří se ptají na vše, od stánků na jednu noc až po to, kolik koček je v pořádku vlastnit.

Kolik koček je málo? Todd Chrisley říká volajícímu, který říká osm nebo devět. Zlato, žiješ v Šedé zahrady !

Call centrum celebrit vysílá v pondělí ve 22 hodin ET/PT na E !.


Populární Problémy

Střední útočník, jinak známý jako středový nebo prostřední blokátor, je ve volejbalu kritickou pozicí. Útočníci jsou zodpovědní za útočení na míč v útočných hrách a za získávání bodů pro svůj tým. Jako prostřední útočník budete potřebovat ...

Federerovy samostatné záznamy z finále ATP končícího sezónu.

Finále Wimbledonu 2011: Bitva číslo 1

Svět č. 1 dvojice dvojic Bob a Mike Bryan obdrželi ve čtvrtek v O2 Areně dvě ocenění - ATP World Tour č. 1 tým čtyřhry v podání Emirates a Favorite fanoušků ATPWorldTour.com od Moët & Chandon - každý po rekordní desátý čas.

To slibuje blízké setkání. Ale v současné formě to vypadá, že má náskok Thiem.

Barcelona a Neapol se ve středu setkají v Miami na přátelském zápase. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.