Jak se dívat na SMU vs Stephen F. Austin Football

Getty Obránce střední školy Mustangů Shane Buechele.Fotbalové mužstvo SMU Mustangs bude v sobotu hostit Stephen F. Austin Lumberjacks na stadionu Geralda J. Forda v Dallasu.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení 19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledovat Stephen F. Austin vs SMU v přímém přenosu na ESPN+ :Získejte ESPN+

základy tenisových pravidel

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která nabízí živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry Big 12, Conference USA, AAC a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i text) ) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:jak stáhnout at&t tv na firestick

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Stephen F. Austin vs SMU živě v aplikaci ESPN na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Stephen F. Austin vs SMU

Mustangové zahájili kampaň 2020 návštěvou Texas State Bobcats a zajistili si vítězství 31-24. Minulý týden cestovali do Dentonu, kde omezili North Texas Mean Green 65-35, aby se zlepšili na 2-0.ufc 240 live stream zdarma

Ačkoli SMU přerostlo North Texas 710-517 a zvítězilo v bitvě o obrat 2: 0, hlavní trenér Sonny Dykes uvedl, že jeho Mustangy ještě nespojily plnou hru dohromady ani s pomocí představivosti. Ranní zprávy z Dallasu .

Jednou z věcí, o kterých se s našimi hráči hodně bavíme, je, že pokud chcete být skvělým fotbalovým týmem, musíte se naučit hrát skvěle bez ohledu na skóre, řekl Dykes v pondělí podle listu. Ať už jste pozadu, nebo vpředu, očekáváte, že tam vyjdete a podáte výkon na velmi vysoké úrovni. Stále se učíme, jak to udělat jako fotbalový program.

Quarterback Shane Buechele, senior pátého ročníku, dokončil 24 z 33 přihrávek na 344 yardů a 4 přistání proti Mean Green, čímž přidal 29 yardů a skóre nohama.

Kvůli pandemii COVID-19 bude v sobotu na Ford Stadium, který pojme 32 000 diváků, povoleno pouze 8 000 diváků.

Bude příjemné slyšet od našich fanoušků. Bude dobré mít naši kapelu, řekl Dykes, podle The Dallas Morning News. Atmosféra je nyní tak odlišná, než na jakou jsme zvyklí, ale určitě bude příjemné slyšet, jak nám někteří fandí.

masáž tenisovým míčkem při bolestech krku

Zatímco konference Southland kvůli pandemii odložila svůj plán konferencí až na jaro, SFA se zavázala hrát něco, co připomíná úplný podzimní plán.

Dřevorubci také navštívili dvojici státních soupeřů-prohráli s UTEP Miners 24-14 a UTSA Roadrunners 24-10-a mají naplánováno dalších sedm her, všechny nekonferenční, s potenciálem pro další.

Jsme 0: 2 (v této sezóně), ale bojujeme ve váhové kategorii se soupeři FBS, řekl hlavní trenér SFA Colby Carthel. Houstonská kronika . Byli jsme velmi konkurenceschopní. Ve čtvrté čtvrtině jsme měli šanci vyhrát oba zápasy, jen jsme to nedotáhli do konce, a to je dalším krokem je naučit se vyhrávat ty těžké a těžce vybojované zápasy.

Prostřednictvím dvou her ve své druhé sezóně začínajících pod středem pro dřevorubce, juniorský rozehrávač Trae Self dokončil 35 z 54 přihrávek na 418 yardů, 2 přistání a trsátko.

Má nějaké kvalitní nástroje. Má velkou paži, řekl Covington o Selfovi poté, co quarterback přestoupil z Butler Community College v Kansasu v roce 2019, podleRanní telegraf Tylera. Umí si hrát s nohama a je přirozeným vůdcem.


Populární Problémy

Jak vyrobit odpalovač granátů. Výroba jednoduchých odpalovacích zařízení z domácích materiálů je zábavná a levná. V závislosti na munici, kterou chcete střílet, můžete použít různé metody pro výrobu domácího odpalovacího zařízení pro předměty jako je voda ...

„New Amsterdam“ je zpět pro 3. sezónu. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos nových epizod online.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Lakers vs Nuggets online bez kabelu. LA a Denver sedí na č. 1 a 2 na Západě, což je obrovské zúčtování.

Jak tenis technologicky postupuje, rakety Babolat connect mají senzory pro záznam každého švihu a podání hráče pro pozdější analýzu.

Jižní Karolína a UConn se v pondělí sejdou na masivním zápase mezi ženami v basketbalu Top-3. Zde je návod, jak můžete hru sledovat živě online.

Konečně jste pozvali dívku svých snů ven a ona řekla ano! Po několika skvělých rande je vztah oficiální. Dívku máš, teď už jen musíš najít způsob, jak si ji udržet. Existuje mnoho sladkých akcí, které můžete ...