Jak se dívat na premiéru 2. série maskování a dýky online bez kabelu

Sledujte Cloak and Dagger online

Getty

Po kriticky oslavovaný loňský debut, Marvel’s Cloak & Dagger je zpět pro 2. sérii, která má premiéru s prvními dvěma díly ve čtvrtek 4. dubna ve 20 hodin. ET/PT na volné formě.

Naštěstí, pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Freeform na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu :

bavlněné tenisky

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Freeform.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Freeform na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má celou 1. sezónu Plášť a dýka a po odvysílání budou mít k dispozici nové epizody 2. řady) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , které všechny zahrnují Freeform.

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos Freeform na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Sling TV

Freeform je součástí balíčku kanálu Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat Freeform živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení přes Sling Televizní aplikace.

tenisová raketa začátečník

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled na sérii 2 „Cloak & Dagger“

Sezóna 2 Plášť a dýka vyzvedne osm měsíců po událostech finále 1. sezóny.

V sezóně 1 jsme je doslova sledovali, jak zjišťují, jak s těmito schopnostmi manévrovat. Takže sezóna 2, od skoku, vidíte, jak se z nich stali tihle superhrdinové, víte? řekl Aubrey Joseph , který hraje Ty/Cloak. Pochopitelně to chce ještě čas. Jsou mladí a stále se učí, ale - konkrétně pro Ty - osm měsíců v kostele sám, je evidentní, že máš spoustu času na procvičování svých schopností. Takže si myslím, že se vyplatí počkat, až to uvidím.

Významnou součástí sezóny 1 byly příběhy o původu, představující postavy a jejich pozadí. Očekává se však, že sezóna 2 zrychlí.

Zvýšili jsme ante řekl showrunner Joe Pokaski , který bude také režírovat sedmý díl sezóny. Udělali jsme jejich výšky vyšší a jejich nižší.

proč tenisky skřípou

Největší rozdíl mezi 1. a 2. sezónou je ... Sezóna 1 byla spíše pomalá na poznání Ty a Tandy.

Z vzhled upoutávky na sezónu 2 „Plášť a Dagger zvládli své schopnosti a v Louisianě si berou prsten pro obchodování se sexem. A možná jim pomůže detektiv Brigid O’Reilly, který byl zastřelen na konci sezóny 1, ale vynořil se z vody jako super bdělý Mayhem.

Když jsme prolomili první sezónu, byli jsme velmi nadšení, já a spisovatelé, protože jsme věděli, kdo je Mayhem, a věděli jsme, že Brigid začala jako kamarádka, a bylo velmi vzrušující, když spisovatelé řekli: ‚Ach, nízký klíč, můžeme začněte vyprávět příběh původu darebáka co nejvíce ninjským způsobem, řekl Pokaski , který věří, že Mayhem bude jako Černý panter Je to Killmonger v tom, že je darebák, se kterým se diváci mohou ztotožnit.

Úvodní dvě epizody 2. série, které se oba odvysílají 4. dubna, mají název Neklidná energie a Bílé čáry. Následující epizody se budou vysílat ve čtvrtek ve stejnou dobu.


Populární Problémy

Calamari se může zdát něco, co si objednáte pouze v restauracích, ale existuje řada způsobů, jak si jej snadno uvařit doma. Chobotnice nakrájejte na tenké kroužky a obalte je v podmáslí, než je smažíte. Pokud chcete zdravější jídlo, ...

Soupeři Auburn a Alabama se ve středu večer setkají na basketbalovém hřišti. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Vysvětlil systém Wimbledon Seedings: Novak Djokovic bude pravděpodobně nasazen na 1. místě, přestože bude na 2. místě, a Andy Murray bude naočkován na 3. místě.

Týden rivality je v sobotu hlavní hvězdou Iron Bowl mezi Alabamou a Auburnem. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak nosit krátké šortky. Když teplota stoupá, lidé mají tendenci ukazovat více a více kůže, aby porazili teplo. Krátké šortky, nazývané také „horké kalhoty“ nebo „kořistní šortky“, jsou dokonalými letními kalhotami. Krátké šortky však mohou být ...