Jak sledovat CMA Fest 2019 online

ABC/Mark Levine Na snímku: Keith Urban na CMA Fest 2018CMA Fest 2019 se konal v Nashvillu, Tennessee od 6. června 2019 - 9. června 2019, ale v televizi se bude vysílat až 4. srpna 2019. Hudební festival bude vysílat svá vystoupení na kanálu ABC a pro ty, kteří nemáte kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, možná vás zajímá, jak se na show dívat. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation VuePlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.Hulu s živou televizí

raketová raketa

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.

Přečtěte si více od Heavy

CMA Fest 2019 Účinkující a představení v televizi

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více informací o CMA Festu, si níže přečtěte přehled hostitelů, interpretů a dalších.

CMA FEST 2019 PROVÁDĚCÍ: Dan + Shay, Blake Shelton, Miranda Lambert, Lil Nas X, Billy Ray Cyrus a Keith Urban jsou někteří z účinkujících. Podle představení Carrie Underwood a Joan Jett natočily duet Bad Reputation Valící se kámen . Midland předvedl Mr. Lonely, zatímco Tim McGraw a Luke Combs zpívali Real Good Man. Pistol Annies doručila ztvárnění Sugar Daddy, zatímco Maren Morris a Brandi Carlile předvedli Common. A Chris Janson předvedl Good Vibes.

Těsně předtím, než Joan Jett vyšla na pódium, řekla Taste of Country, že cítí nervy. Prozradila: Není to nervozita - chce to jen dělat dobře. Říká: „Vím, že tohle není můj svět. Doufám, že ty písničky znají, “a já si říkám:„ Děláš si ze mě srandu ?! Písně samozřejmě znají. '

CMA FEST 2019 HOSTY: Thomas Rhett a Kelsea Ballerini pořádali velkou událost a není to jejich první hostování. Před svým hostováním v roce 2017, řekl Rhett Bota „V loňském roce jsem poprvé hostil cokoli, takže si myslím, že kdykoli uděláte cokoli poprvé, vždy budete mít každou chvíli nějakou škytavku. Ale mám pocit, že letos jsem byl spíše - to zní hloupě - ale plynulejším čtenářem, [s] větší energií, [a] začínajícím se učit, jak něco hostovat. A Kelsea má za sebou také několik hostování, takže mám pocit, že jsme společně vytvořili opravdu dobrou kombinaci.

Pokud jde o Ballerini, uvedla dále Dobré ráno Amerika „Před prvním hostováním jsem vyrostl a chodil jsem jako fanoušek na CMA Fest a v loňském roce, kdy jsem vystupoval na velkém pódiu, byla jedna z nejpůsobivějších vzpomínek, jaké jsem kdy měl… A teď, když jsem mohl hostitel s mým aktuálním kamarádem z turné Thomasem Rhettem bude další bláznivá věc ze seznamu. Nemohu se dočkat, až vyzkouším své hostitelské schopnosti a předvedu letošní rok znovu.

CMA FEST 2019 ČAS v televizi: Představení začíná ve 20 hodin. ET/PT a 19:00 CT.

CMA FEST 2019 KANÁL: CMA Fest se vysílá na ABC Network. Zde najdete přístup k vyhledávači kanálů ABC a vyhledejte svou místní stanici .


Populární Problémy

VCU vítá LSU pro velký nekonferenční zápas ve středu večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak opravit zlomený závorkový drát. Už jste někdy jedli nebo sportovali a uvolnil se vám jeden z drátků? Nebo jste měli problémy s zarážkami, které se vám zarývají do tváře? Jedná se o běžné ortodontické problémy, které mohou být ...

Vědět, jak jednat kolem chlapů, není vždy snadné. Ačkoli je důležité být vždy sám sebou, můžete být nervózní, když víte, o čem mluvit, nebo jak se opravdu spojit s kluky, které možná nemáte rádi romanticky. Všichni vy ...

Jak zhubnout břišní tuk při menopauze. Pokud jste prošli menopauzou, víte, že zhubnout břišní tuk může být obtížné. Bohužel během menopauzy máte tendenci přibírat na váze v této oblasti. Nezoufejte však - můžete podniknout kroky k ...

Volně tvarované drama „Tučný typ“ je zpět na 5. sérii. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.