Jak se dívat na Copa Por Mexico 2020 v USA

Turnajové hodinky Copa Por Mexico

Getty V pátek pak začíná turnaj Copa Por Mexico.

V pátek 3. července začíná turnaj Copa por México, na kterém se představí osm týmů Liga MX, které soutěží v zápasech ze dvou různých míst v Mexiku: Estadio Akron v Guadalajara a Estadio Olímpico Universitario v Mexico City.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Ve Spojených státech bude každý zápas turnaje vysílán buď na Univision, UniMas nebo TUDN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos všech zápasů Copa por México přes FuboTV , což je jediná služba pro živé televizní vysílání, která zahrnuje všechny tři tyto kanály.

Univision (živé na vybraných trzích), UniMas (vybrané trhy) a TUDN jsou k dispozici buď v 33kanálový latino balíček nebo hlavní 108kanálový balíček, oba s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živé přenosy zápasů Copa por México na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápasy na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenávejte je.


Náhled poháru pro Mexiko 2020

Na turnaji se představí osm týmů rozdělených do dvou skupin, z nichž se všechny snaží získat co nejvíce hracího času, než začne sezóna Liga MX. Odehrají celkem 15 zápasů, přičemž nejlepší týmy postoupí do a semifinále jedné eliminace .

Chivas, Mazatlán, Atlas a Tigres jsou čtyři týmy tvořící skupinu A, zatímco América, Cruz Azul, Pumas a Toluca vyplňují skupinu B. Skupina A bude hrát z Estadio Akron v Guadalajara a skupina B na vás bude čekat od Estadio Olímpico Universitario.

Cruz Azul je středem různých kontroverzí. Oni měli osm lidí v rámci jejich organizace pozitivní test na COVID-19. V důsledku toho měl tým údajně osm (nejmenovaných) hráčů v karanténě, přičemž jejich příslušné stavy pro turnaj nebyly známy. Trenér Cruz Robert Siboldi se také izoloval, ale podle Jaimeho Ordialese, sportovního ředitele klubu, tým nemá v plánu odstoupit ze soutěže.

Od chvíle, kdy přijmeme, jsme v turnaji , není ideální ve smyslu toho, co se děje, protože je to věc mimo nás, bez ohledu na to, kolik protokolů nosíte, ale máme závazek a chceme jej provést, Řekl tento týden Ordiales . Přítomni nebudou žádní fanoušci, ale teprve se uvidí, jak to bude s turnajem v polovině pandemie.

Budou dva zápasy denně, dokud 15. července nezačne semifinále, přičemž finálový zápas se odehraje 19. července Mazatlán a Tigres nakopne věci v první hře na turnaji, přičemž América převzala Tolucu v páteční druhé soutěži. Pumas a Cruz Azul budou první na řadě 4. července, zatímco Guadalajara a Atlas se utkají v posledním zápase dne.

Jedním klíčovým hráčem, kterého je třeba sledovat, by mohla být nová akvizice América, levý bek Adrian Goransch, který v pátek debutuje s týmem. Jednadvacetiletý hráč je dynamický mladý hráč a může patřit k lepším hráčům míčů na turnaji.

K vidění bude také několik historických soupeření: Chivas a Atlas 4. července, América a Pumas UNAM 7. července a Amerika a Cruz Azul v Clásico Joven 12. července.


Populární Problémy

„Find Love Live“, nová reality seznamovací show na TLC, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej sledovat online bez kabelu.

Siloví a kondiční trenéři procvičují těla svých sportovců pomocí vysoce stresových cvičení. Pokud chcete být efektivním trenérem síly a kondice, je vaší povinností porozumět potenciálu a limitům těla. Je to také...

Seahawks se v sobotu utkají s Chargers v preseason hře. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu v Seattlu, LA a na dalších trzích.

Virtuální NASCAR a iRacing míří v neděli do Bristolu na Food City Showdown. Zde je návod, jak streamovat závod online bez kabelu.

Ceny BET Awards 2020 se budou vysílat v neděli večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos cen online.

Dominic Thiem zveřejnil aktuální informace o zranění pravého zápěstí, které utrpěl při svém druhém kole proti Adrianovi Mannarinovi na turnaji ATP 250 na Mallorce.