Jak se dívat na 9. sérii „Počítání s“ online

Síť TLCSezóna 9 Počítám s premiéra 11. února 2019 v síti TLC se zcela novými epizodami hitparády. Páry jsou zpět a slaví hlavní milníky svého života, od svateb až po nová miminka. Pro ty, kteří jsou fanoušky show, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje pro sledování TLC online, pro vás stále existují možnosti bez kabelů. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete AXS TV sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

TV PhiloTLC je součástí hlavního 43kanálového balíčku Philo, který je ze všech streamovacích služeb nejlevnější, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Můžeš přihlaste se k bezplatné 7denní zkušební verzi přímo zde , a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

PlayStation VuePlayStation Vue nabízí čtyři různé kanálové balíčky, z nichž všechny obsahují TLC. Můžeš přihlaste se k bezplatné 5denní zkušební verzi přímo zde (k registraci nemusíte mít PlayStation) a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PlayStation Vue přichází s cloudovým DVR, ale existují určitá omezení .


Pro ty, kteří chtějí vědět více informací o pořadu, přečtěte si níže popis epizod, detaily obsazení a další informace.POČÍTÁNÍ V SEZÓNĚ 9 ODPOČET DO NOVÉ SEZÓNY: 11. února 2019 od 7:59 do 21 hodin ET/PT, tento předsezónní speciál bude vysílán. Synopse speciálu Xfinity zní: Exkluzivní pohled na premiéru sezóny; Jessa, Joe, Joy a jejich manželé vaří pokrmy inspirované svatební cestou na večeři po celém světě; Joe a Kendra vítají chlapečka.

POČÍTÁNÍ V SEZÓNĚ 9 EPIZODA 1: Premiérová epizoda se jmenuje Láska je ve vzduchu a synopse zápletky epizody uvádí: S blížícím se termínem porodu se Jinger a Jeremy připravují na setkání s dítětem Vuolo; John odvede Abbie na překvapivý výlet a požádá ji o ruku; Jingerova práce nabírá nečekaný směr.

POČÍTÁNÍ V SEZÓNĚ 9 EPIZODA 2: Epizoda 2 přehlídky se koná 18. února 2018 a název epizody je Jinger has a Baby. Oficiální popis epizody uvádí: The Hills are live for Josiah and Lauren as they go on their Austrian líbánky; zatímco tam, oni re-nařídit scény od Zvuk hudby a navštívit s místní rodinou; Jinger se obává, že nebude mít hladkou práci, v kterou doufala.

POČÍTÁNÍ V SEZÓNĚ 9 EPIZODA 3: Sleepless in Laredo je název epizody 3 této sezóny a má se vysílat 25. února 2019. Popis toho, co od této epizody očekávat, říká, že Jinger a Jeremy získají dávku reality, když se přizpůsobí životu jako noví rodiče ; Ben doučuje děti z Duggaru a musí využít své matematické schopnosti k vaření jídla pro 40 lidí; později při večeři jeden pár učiní zvláštní oznámení.

POČÍTÁNÍ V SEZÓNĚ 9 EPIZODA 4: Čtvrtá epizoda v této sezóně se jmenuje Láska a ztráta a popis epizody zní, Jessa, Lauren, Kendra a Jana se spojí s některými malými dětmi a půjdou hlava nehlava vytvořit ženichův dort na svatbu Johna a Abbie; Světy Josiah a Lauren jsou otřeseny, když odhalí nějaké tragické zprávy. Jeho vysílání je naplánováno na 4. března 2019.


Populární Problémy

Jste připraveni zdokonalit své běžecké schopnosti, abyste mohli zvýšit svoji vzdálenost a sílu ?! Pokud se chcete stát dobrým běžcem, ujistěte se, že vaše forma je pevná a máte na sobě správné vybavení, než začnete přidávat kilometry do svého ...

Jak si vyrobit mísu na snídani Chia. Chia semínka jsou skvělým doplňkem každého jídla. Jsou plné prospěšných antioxidantů, vápníku, vlákniny, bílkovin a omega-3 mastných kyselin. Http://www.webmd.com/diet/features/truth-about-chia#1 What ...

Roger Federer se vítězně vrátil k tenisu na trávě, když v pondělí porazil v Halle Ilyu Ivashku 7-6 (4), 7-5.

Jak se dostat z Baltimore, MD do Washingtonu DC. Ať už jste turista, který doufá, že dostanete dvě města do jedné návštěvy, nebo dojíždějící člověk, který hledá způsob, jak se dostat k vaší nové práci, je relativně snadné se dostat z Baltimoru do Washingtonu, DC bez ...

Jak překonat strach z dělení rozštěpů. Dělit rozdělení je skvělý výkon flexibility, jehož dosažení vyžaduje praxi. Pokud máte strach nebo váháte, existuje několik jednoduchých technik, které můžete vyzkoušet a které vám mohou pomoci stát se více ...

Jak uchopit míč za misku Offspin. Bowling offspin se týká způsobu otáčení míče v kriketu, který jej otočí z vypnuté strany pálkaře na stranu nohou, když je bowling. Je to nejpopulárnější způsob roztočení v kriketu a pokud ...