Jak se dívat na hru „Nehrajte“ online streamování

Don

ABC „Nehýbejte se s rodiči“ - vysílání ČTVRTEK 18. ČERVNA (9: 00–10: 00 EDT) na ABC.

V tradici Holey Moley, zmáčkni štěstí , a Zápasová hra , do ABC přichází nová letní herní show s názvem Ne , která má premiéru ve čtvrtek 11. června ve 21 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Ne na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ABC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Ne žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude obsahovat nové epizody dostupné po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

tenisky sperrys

Sledujte nyní ABC na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích):

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Ne žijte na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sledujte ABC na YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích):

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete na YouTube TV, můžete sledovat Ne živě na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled „Ne“Hrát si

Premiéra seriálu ve čtvrtek 11. června v 9 | 8c na ABC - NEDĚLEJTE Předplatné: goo.gl/mo7HqT 2020-04-30T17: 09: 18Z

Tato nová herní show, z mysli výkonného producenta Ryana Reynoldse a pořádaná Adamem Scottem, je fyzickou herní show, kde k vítězství není potřeba nic dělat, protože během fyzických výzev se budou dělat nejrůznější nečinnosti, které soutěžící nemohou. Mezi příklady patří 'Don't Slip', 'Don't Forget,' 'Don't Laugh,' Don't Do It It ',' Don't Scream 'and a slew of' Don't 'calls you do not' ani nevím, že existoval.

Jsem nadšený, že to lidé vidí Ne a cítili jsme, že jsme správně zavolali a změnili pracovní název: „Prosím, nedělejte to,“ řekl Adam Scott v tiskové zprávě.

hrát sám raketbal

Popis pořadu škádlí, že v každé epizodě bude čtyřčlenný tým soutěžit v pěti různých fyzických výzvách, společně pracovat na vybudování své cenové banky a čelit seznamu don’ts. Pokud ve výzvě neuspějí, nevydělávají peníze a nesou směšné následky. Po cestě budou mít možnost riskovat stisknutím tlačítka Don’t Push Button nebo riskovat na Don’t You Dare, You. Nakonec jakékoli peníze, které jim v jejich bance zůstanou - pokud něco - si nechají. Série je vyjádřena Ryanem Reynoldsem a obsahuje veselé, nečekané momenty, které vybočují z tradičního formátu herní show.Hrát si

Video Video související se sledováním hry „ne“ ukazuje online streamování 2020-06-11T12: 00: 20-04: 00

V první epizodě, která měla premiéru 11. června, Lisa, David, Jaime a Giuseppe z Brooklynu v New Yorku udělají vše pro to, aby zvládli výzvy „Nenechte se unavit“, „Ne mrkněte“, „Nepijte“ 'Don't Use Fowl Language' a 'Don't Get Clocked' v naději, že vyhrajete 100 000 $.

Ve druhé epizodě, odvysílané 18. června, předvádějí Daniel a Nicole Kaufmanovi z Los Angeles v Kalifornii a jejich dvě dospělé děti/spolubydlící Tucker a Cody své vzhůru nohama chytající baseball, tahání za lano , dovednosti hasit prakem ve výzvách 'Nehrajte míč v domě', 'Nehrajte se zápalkami,' Nehýbejte se, 'Neztrácejte přilnavost' a 'Nepřestávejte . '

A ve třetí epizodě, odvysílané 25. června, bratři Javier a Jabriel McIntoshovi z Atlanty v Georgii znovu spojili své rozvedené rodiče Angelu a Erica a pokusili se získat 100 000 dolarů soutěžící ve výzvách - „Neotáčejte auto“ „Nehrajte míč v domě,“ nebijte se, „nenechte se šokovat“ a „neohlížejte se“.

The Ne herní show se koná ve čtvrtek ve 21 hodin. ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Průvodce, jak můžete v roce 2021 sledovat fotbalové zápasy Oklahomy online bez kabelu.

Oficiálně zaznamenaný pohled na 10 nejrychlejších tenisových podání. Služby na úrovni Challengeru nejsou rozpoznány, takže Sam Groth chybí.

Vikingové a hříbata se setkají v neděli ve 2. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Někteří z těchto hráčů byli velmi blízko k zisku trofeje, ale nikdy to tak nebylo.

Zde je návod, jak streamovat soutěž Miss America 2020 online, pokud nemáte kabel. Sledujte, jak 51 žen soutěží o práci Miss America a velvyslankyně Dětské sítě zázraků.

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat streamování 'Genius: Aretha' online.