Jak se dívat na Eagles vs Jets Preseason online bez kabelu

Sledujte Eagles vs Jets online

Getty Eagles provedli v pondělí několik drobných tahů na soupisce po ostré divizní prohře s Dallasem.

délka krajky na tenisky

Když se předsezóna blíží ke svému poslednímu týdnu, Philadelphia Eagles se ve čtvrtek vydávají na cestu New York Jets na stadion MetLife.

Hra začíná v 19 hodin. ET. Pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi to bude vysílány na různých místních kanálech (NBC ve Philadelphii, CBS v New Yorku). Pro diváky mimo trh bude v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox, NBC, CBS, CW (všichni žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) a NFL Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jets na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Amazon Prime

Pokud je hra na CBS ve vaší oblasti (jako je tomu v New Yorku) a nepotřebujete žádné další kanály, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jets na počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox, ABC, CBS, NBC a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ). Síť NFL není zahrnuta, takže je to možnost pouze pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jets na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postseonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jets a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Eagles vs Jets

Jak se preseason blíží ke svému poslednímu týdnu, většina týmů se dlouze a důkladně podívá na nejhlubší část svých hloubkových tabulek s 53člennými škrty v soupisce na obzoru. Málokdo, pokud vůbec nějaký startující, obvykle vidí pole ve finále předsezóny.

Většina týmů hraje pouze čtyři přípravné hry - výjimkou jsou dva týmy, které hrají výroční hru Síně slávy - v naději, že najdou rovnováhu mezi tím, jak zůstat ostří a vyhýbat se zraněním. Jak již bylo řečeno, v exhibičních hrách vždy dojde ke zranění, které zanechá týmy a fanoušky s hlavou v rukou.

Eagles budou v této sezóně spoléhat na zdraví quarterbacka Carsona Wentze. Wentze zbrzdila zranění, která mu ukončila sezonu dva roky po sobě - ​​trhlina ACL v roce 2017, kdy Philadelphia vyhrála svůj první Super Bowl s Nickem Folesem na QB a loni, kdy se ukázalo, že měl stresovou zlomeninu zadní.

Je obzvláště důležité, aby Wentz v této sezóně zůstal na hřišti, protože Foles nyní začíná v Jacksonville a Eagles jsou zasaženi zraněními na záložním místě QB.

Cítím se dobře. [Loňský návrat] se v tuto chvíli zdá jako věčnost, řekl Wentz. Nechci se ohlížet a porovnávat jablka s jablky, ale myslím si, že každý rok v této lize z mentálního hlediska vidíte hru rychleji, čtete a reagujete rychleji a jen se snažíte získat kluci, kteří jsou tu až do rychlosti noví. Ale cítím se dobře fyzicky, cítím se dobře i psychicky a líbí se mi, kde jsme.

Jets skončili před rokem zklamáním 4–12 a naposledy na východním AFC. Po sezóně se tým rozešel s hlavním trenérem Toddem Bowlesem. Bývalý hlavní trenér Miami Adam Gase převzal otěže v offseason a bude se snažit vést tým zpět do play -off poprvé od roku 2010.

Běh zpět Le’Veon Bell by s tím měl pomoci jako získání korunního klenotu offseason pro Jets. Když je Bell v nejlepším, může změnit hru jako jeden z elitních dvojího ohrožení NFL. Spojí se s druhým ročníkem QB Samem Darnoldem, který se bude snažit zlepšit v nováčkovské sezóně, kde absolvoval 2865 yardů, 17 přistání a 15 zachycení ve 13 startech.

Jets otevírají sezónu proti Bills doma 8. září. Eagles otevřeli svůj rok doma proti Redskins stejný den.


Populární Problémy

Daniel Cormier vs Stipe Miocic 2 a Anthony Pettis vs Nate Diaz dělají z UFC 241 kartu, kterou musíte sledovat. Zde je návod, jak objednat UFC 241 PPV prostřednictvím ESPN+.

Juan Martin del Potro prohrál svůj zápas 3. kola proti Andy Murrayovi, ale byl největší hvězdou show.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat americký amatérský golfový šampionát 2020 v televizi nebo v přímém přenosu, pokud nemáte kabel.

Jak ulevit od bolesti podkolenní šlachy. Vaše hamstringy se ve skutečnosti skládají ze tří samostatných svalů: semitendinosus, semimembranosus a biceps femoris. Http://www.emedicinehealth.com/pulled_hamstring/article_em.htm Vaše hamstringy ...

Seznam obsahuje některé z největších osobností tohoto sportu. .

Pickleball je rychlá hra, která kombinuje prvky tenisu, badmintonu a ping pongu. Je to extrémně populární sport na paddleboardu, částečně proto, že nevyžaduje mnoho vybavení a je velmi snadné se ho naučit a hrát. Vše, co potřebujete...