Jak se dívat na Eagles vs Jets Preseason online bez kabelu

Sledujte Eagles vs Jets online

Getty Eagles provedli v pondělí několik drobných tahů na soupisce po ostré divizní prohře s Dallasem.tenisové rakety pro děti od 2 let

Když se předsezóna blíží ke svému poslednímu týdnu, Philadelphia Eagles se ve čtvrtek vydávají na cestu New York Jets na stadion MetLife.Hra začíná v 19 hodin. ET. Pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi to bude vysílány na různých místních kanálech (NBC ve Philadelphii, CBS v New Yorku). Pro diváky mimo trh bude v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:FuboTV

Fox, NBC, CBS, CW (všichni žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) a NFL Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jets na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Amazon PrimePokud je hra na CBS ve vaší oblasti (jako je tomu v New Yorku) a nepotřebujete žádné další kanály, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jets na počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox, ABC, CBS, NBC a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ). Síť NFL není zahrnuta, takže je to možnost pouze pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jets na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postseonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jets a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Eagles vs Jets

Jak se preseason blíží ke svému poslednímu týdnu, většina týmů se dlouze a důkladně podívá na nejhlubší část svých hloubkových tabulek s 53člennými škrty v soupisce na obzoru. Málokdo, pokud vůbec nějaký startující, obvykle vidí pole ve finále předsezóny.

Většina týmů hraje pouze čtyři přípravné hry - výjimkou jsou dva týmy, které hrají výroční hru Síně slávy - v naději, že najdou rovnováhu mezi tím, jak zůstat ostří a vyhýbat se zraněním. Jak již bylo řečeno, v exhibičních hrách vždy dojde ke zranění, které zanechá týmy a fanoušky s hlavou v rukou.

Eagles budou v této sezóně spoléhat na zdraví quarterbacka Carsona Wentze. Wentze zbrzdila zranění, která mu ukončila sezonu dva roky po sobě - ​​trhlina ACL v roce 2017, kdy Philadelphia vyhrála svůj první Super Bowl s Nickem Folesem na QB a loni, kdy se ukázalo, že měl stresovou zlomeninu zadní.

Je obzvláště důležité, aby Wentz v této sezóně zůstal na hřišti, protože Foles nyní začíná v Jacksonville a Eagles jsou zasaženi zraněními na záložním místě QB.

Cítím se dobře. [Loňský návrat] se v tuto chvíli zdá jako věčnost, řekl Wentz. Nechci se ohlížet a porovnávat jablka s jablky, ale myslím si, že každý rok v této lize z mentálního hlediska vidíte hru rychleji, čtete a reagujete rychleji a jen se snažíte získat kluci, kteří jsou tu až do rychlosti noví. Ale cítím se dobře fyzicky, cítím se dobře i psychicky a líbí se mi, kde jsme.

Jets skončili před rokem zklamáním 4–12 a naposledy na východním AFC. Po sezóně se tým rozešel s hlavním trenérem Toddem Bowlesem. Bývalý hlavní trenér Miami Adam Gase převzal otěže v offseason a bude se snažit vést tým zpět do play -off poprvé od roku 2010.

Běh zpět Le’Veon Bell by s tím měl pomoci jako získání korunního klenotu offseason pro Jets. Když je Bell v nejlepším, může změnit hru jako jeden z elitních dvojího ohrožení NFL. Spojí se s druhým ročníkem QB Samem Darnoldem, který se bude snažit zlepšit v nováčkovské sezóně, kde absolvoval 2865 yardů, 17 přistání a 15 zachycení ve 13 startech.

Jets otevírají sezónu proti Bills doma 8. září. Eagles otevřeli svůj rok doma proti Redskins stejný den.


Populární Problémy

Devítinásobný římský šampion Rafael Nadal ve čtvrtek v italském otevřeném osmifinále porazil Denise Shapovalova 3: 6, 6: 4, 7: 6 (7: 3).

Jak překonat strach z dělení rozštěpů. Dělit rozdělení je skvělý výkon flexibility, jehož dosažení vyžaduje praxi. Pokud máte strach nebo váháte, existuje několik jednoduchých technik, které můžete vyzkoušet a které vám mohou pomoci stát se více ...

Váš průvodce sledováním animované série Iron Man online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Barboza vs Gaethje a všechny zápasy UFC Philadelphia online bez kabelu.