Jak sledovat online celoživotní film „Tajemství manželky mariňáka“Život 'Tajemství manželky Marine' na celý život

Nejnovějším televizním filmem z břidlice Léto tajemství je Tajemství manželky Marine, premiéra v sobotu 19. června ve 20 hodin. ET/PT na celý život.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte doživotí, zde je několik různých způsobů, jak můžete streamování filmu Tajemství manželky Marine sledovat online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

druhy tenisových úderů

Jakmile se zaregistrujete do Philo, v aplikaci Philo můžete živě sledovat Tajemství manželky Marine , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Tajemství manželky mariňáka můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s cloudovým DVR prostorem a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange nebo Sling Blue můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 30 televizních kanálů. Tato možnost neobsahuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější streamovací služba s doživotní zárukou a první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

třpytivě stříbrné tenisky

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, v aplikaci Sling TV můžete sledovat Tajemství manželky Marine živě , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Doživotní doba je zahrnuta v každém, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

tenista staré školy

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, v aplikaci AT&T TV můžete živě sledovat Tajemství manželky Marine , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, v aplikaci Hulu můžete živě sledovat Tajemství manželky Marine , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Tajemství manželky mariňáka“Hrát si

Tajemství manželky Marine | Oficiální promo | Život Nový celoživotní originální film Tajemství manželky Marine je založen na skutečném příběhu 19leté Erin Corwinové (Sadie Calvano), která byla vdaná za amerického námořníka desátníka Jona Corwina (Evan Roderick) a očekávala své první dítě, když najednou zmizel. Erinino zmizení vyvolalo vyčerpávající hledání vedené rodinou, přáteli a místními ... 2021-06-09T14: 00: 05Z

Podle skutečného příběhu hraje Tajemství manželky Marine Sadie Calvano jako mladou ženu, která náhle zmizí.

Tisková zpráva zní:

Secrets of a Marine’s Wife je založen na skutečném příběhu 19leté Erin Corwin (Sadie Calvano), která byla vdaná za amerického námořníka desátníka Jona Corwina (Evan Roderick) a čekala své první dítě, když se náhle ztratila. Erinino zmizení vyvolalo vyčerpávající pátrání vedené rodinou, přáteli a místními strážci zákona v extrémních podmínkách národního parku Joshua Tree, dokud nebylo její tělo o dva měsíce později nalezeno na dně opuštěné minové šachty.

V napjaté pletené námořní komunitě rychle vzrostlo podezření a obyvatelé si začali klást otázku, jestli vrah není jejich vlastní. Při vyšetřování detektivové odhalí přátelství, které se změnilo v nedovolený vztah mezi Erin a jejím sousedem Marine Christopherem Lee (Tom Stevens), který je oba pohltil a zpochybnil otcovství Erinina dítěte. Byl to motiv vraždy? Kdo byl zodpovědný? Vyšetřovatelé pracují na nalezení odpovědí na tyto otázky a odhalení toho, kdo zabil Erin Corwin.

V rozhovoru s Pobočka NBC z Palm Springs 'Calvano řekla, že si myslí, že film opravdu ctí Corwinův příběh.

Jsem v každodenním životě tak trochu feťák ze skutečného zločinu, takže jsem si byl tohoto příběhu vědom a cítil jsem se nadšený [kvůli té části], protože ... toto je jiný typ role, kterou bych měl přijmout, řekl Calvano.

jak sledovat hru kovbojů online

Pokračovala, cítila jsem, že je důležité ocenit její příběh tak, abychom mohli vyzdvihnout Erininu radost a složitost toho, kým byla. Toto není příběh o tom, že by měla poměr a který by vedl k její vraždě. Toto je příběh o mladé dívce, která hledala lásku, intimitu a spojení - bohužel v rukou velmi zlého muže.

Řekla také, že tento příběh skutečně má tolik tajemství, která budou odhalena v průběhu filmu.

Je tu tolik podvodů ... opravdu existuje tolik tajemství, která se v tomto příběhu odkrývají, a bohužel jedna z nejslavnějších věcí na tomto příběhu je, že v den, kdy byla Erin zavražděna, si myslela, že bude požádána „Takže to opravdu ukazuje, že je toho mnohem víc, než se na první pohled zdá,“ řekl Calvano.

Tajemství manželky Marine má premiéru v sobotu 19. června ve 20 hodin. ET/PT na celý život.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Když byla Naomi Osaka v sobotu korunována šampionkou Australian Open, je na čase obrátit naši pozornost na menší akce WTA.

Neobvyklé způsoby sázení vzbuzují pochybnosti, které ovlivňují výsledky při výhře Andrea Hlavackova/Lukasz Kubot 6: 6, 3: 3 nad Larou Arruabarrenou/Davidem Marrerem.

V MSG začíná sezóna č. 1 proti č. 2, protože Michigan State čelí v Champions Classic Kentucky. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Rohan Bopanna se spojil s 20letým Denisem Shapovalovem a zahájí kampaň proti John Peers a Michael Venus. .

Houston a Oklahoma se setkají v neděli na fotbalovém otvíráku 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Astros hostí paprsky ve hře 1 jejich zápasu ALDS v pátek odpoledne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.